Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

за пръв път :)


evgi

Recommended Posts

няма оригинално в самата CmR2, но аз си бях дръпнал от някъде octavia wrc, която се инсталира върху бялото mitsubishi и де факто по параметри и поведение не се различава от него - само визуално си е octavia, с фирмените цветове, ама е яко все пак
Ако се сетиш от къде нямаш представа колко ще съм ти благодарен.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Could not create Direct3D device!

Колега Ников, инсталирай directX драйвър поне 8-ма версия, и ще тръгне(ако само това му е проблема). Колин Макрий беше последната компютърна игра, която съм играл с интерес. NFS като идея не предлагаеш нищо ново, като гледам и тази е такава. Няма да се учудя, ако разработването на тези игри се финансират от самите концерни, както колегата M Power казва, че преобладават VAG автомобилите. Това все пак е невероятна реклама, още като видя субару някъде и се оглеждам, заради колин м 2, и въобще след тази игра бях убеден, че един ден трябва да карам синьо субару с реклами на "555" и двигател поне 1,8 и турбо, на 246к.с.(или май-бяха повече).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, NFSU не предлага ПОЧТИ нищо ново от към идеи, но в крайна сметка като игра доста си я бива. Още повече че са сложили от по-старите си версии гонките с ченгетата, които обаче сега са на едно доста прилично и реално ниво. Нека някой да каже нещо по-добро от към графика, идея и т.н., като изключим разбира се любимия ми Toca Race Driver 2 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

За добавянето на даден автомобил в серийте на NFS се изисква самата марка да стане спонсор на играта. Така че почвайте с мейл-ите до Завода на Шкода, че да ги вкарват в играта ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.