Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте нов съм , Октавия 1.8Т BT сетъп


RS-MAD

Recommended Posts

Въпреки, че не съм кореняк софянец и с риск да разпаля нещо, което изобщо не желая и не ми се нрави...защото харесвам всички българи, без значение от къде са родом и мразя разделението по райони на населени места...

Lowrider - като написа за шопските регистри, защо после не допълни и с майничките регистри???

НИКОГО НЕ ОБИЖДАМ!!! Въпроса е директен и само към ГОЛФАДЖИЯТА!!!

[-X и аз живея в София ,ти нещо много се вземаш на сериозно,май?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че не съм кореняк софянец и с риск да разпаля нещо, което изобщо не желая и не ми се нрави...защото харесвам всички българи, без значение от къде са родом и мразя разделението по райони на населени места...

Lowrider - като написа за шопските регистри, защо после не допълни и с майничките регистри???

НИКОГО НЕ ОБИЖДАМ!!! Въпроса е директен и само към ГОЛФАДЖИЯТА!!!

[-X и аз живея в София ,ти нещо много се вземаш на сериозно,май?

 

Аре стига с offtopic.gif не разваляйте хубавата тема :?

п.п. RS-MAD какво стана с проекта :?: Сложихте ли й мап сензор :?: И ще има ли дино графики :?: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[-X и аз живея в София ,ти нещо много се вземаш на сериозно,май?

 

Казах НИКОГО НЕ ОБИЖДАМ...

Мнението ми е базирано на омразата ми към разделението.

Иначе не разбрах въпроса ти за взимането на сериозно :) Да не би да съм те засегнал с Голфаджия? Защо? Някой като ми каже Шкодаджия - да се обиждам ли? Напротив :)

'Айде със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото "Голфаджия" е станало нарицателно!

Без да обиждам никого, загледайте се внимателно как карат повечето с голфове. Особено тия с номера РК и СО :(

Това естествено не означава, че няма изключения! Напротив. Има адски свестни които с удоволствие ти правят път, не те засичат и т.н., но една-две птички пролет не правят...

Поздрави

PS: Я по-добре да я спираме тая тема, че както е тръгнало ще стане война м/у Шкода и Голф.... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих те посаветвал да си сложиш едно плазмено запалване http://picts.atspace.com/index.htm

Тези които се занимават с туннинговане гледат с насмешка на това, но аз от личен опит ще ти кажа че има голям ефект.Особено при тебе, защото ти караш винаги с богата смес и на високи обороти-точно тези два фактора му трябват на това устройство за да му се усети максимално ефекта.Цената му е 180лв (поне толкова бе преди),ако решиш да си го слагаш кажи на Бъчваров(това е изобретателя) да не ти слага диодите ами да ти смени бобината-той знае за какво става на въпрос.

А друг съвет е да си сменш компа ако не си го направил вече.Продават се компове на които системната таблица с базовите параметри може да си я конфигурираш както искаш.

Успех

 

:lol::lol::lol::lol: Това ми е много интересно как ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега не сте ли го виждали този звяр :!: Пловдивска мисля,че е.Лятото и се накефих като я видях във Варна,защото месец преди това в АвтоБилд-а имаше статия ,че на тунинг шоуто е спечелила първа награда за оптичен тунинг.Иначе колата преди беше с шопски регистри(сега са пловдивски),явно я е изплатило момчето.

Поздравления за колата rs-mad :D

 

Да за същата иде реч ;-), само дето лятото във Варна не беше толкова грозна и с отвратителен накрайник кат кюнец, сега ако иде на тунинг шоу, ще му дадат награда за най-селски кюнец :-P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Само да оповестя ,че колегата го мериха на Дайнометрите преди около седмица и показа много добри резултати ,доста над 350 коня на вала подкрепени със над 350НМ ,за повече подробности тои ако желае ша си признае.

 

За сравнение ако не ме лъже памета Октавиа WRC е ограничена на 300bhp ,но там където рестриктора не сработва (на ниските обороти) мисля че правеха около 500+Нм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За уточнение 600 е въртящия момент на старата Октавия WRC сега и Фабията вади също толкова от ограничения на 300коня 2литров мотор!Евала за Октавийката и RS-MAD!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.