Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колебая се между старата и новата Октавия


Aston

Recommended Posts

Според мен не е точно така,има хора на които просто дизайна на старата по си им харесва и аз отчасти съм от тях.Не вярно,че който има пари винаги би предпочел новата.Аз лично ако имах пари и още се предлагаше вместо новата бих взел винаги Старата Л&К с зеления готиния цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип който има пари винаги си взема новото, а когато си с по-ограничен бюджет разбира се че гледаш да минеш по-тънко. Тези които са гласували за старата съм сигурен, че ако имаха достатъчно пари да си купят новата щяха друга песен да пеят. ;)

Тук няма да се съглася и аз! Новата Октавия няма модел Л&К и точно поради тази причина отново бих взел старата :) И понеже споменаваш парите...ами мисля, че Л&К беше около 42ххх лв. (кеш)... Ама не знам, колко е най-скъпата Октавия 2...дали има за толкова кинти?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм - аз това видях, като най-скъпо: Elegance 2.0 TDI-PD Tiptronic, 140 к.с., дизел, цена: 39987.00 лв (с ДДС). Казваш, че ако я поръчаш с кожа и други работи ще стане толкова кинти. Съгласен съм, ама ако поръчаш Л&К с някои други неща може 50К да закачи :)...ама идеята ми не беше да сравняваме цените :) Мисълта ми беше, че ако някой, който кара най-скъпата "стара" Октавия - Л&К, определено може да си позволи най-скъпата Октавия 2 - Елеганс. И не е правилно да се изхожда от това, което колегата ББ е писал - ако имам повече пари, че ще си купя новото, а като нямам - ще си взема старата. Аз лично, не бих си взел новата, защото някак, предната маска...като я видя и в главата ми изниква...Волга! Не че си приличат, но...просто така става :)

Както и да е - човек трябва да кара това, което го радва. Ако може да си го позволи - още по-добре!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като я видя и в главата ми изниква...Волга

Браво! Удар в десятката! Винаги съм се чудил на какво ми навява спомен а то точно Волга но имаше едни малко по-нови модели в светли цветове доста ги правеха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като я видя и в главата ми изниква...Волга

Браво! Удар в десятката! Винаги съм се чудил на какво ми навява спомен а то точно Волга но имаше едни малко по-нови модели в светли цветове доста ги правеха.

Колега...ма аз сериозно бе...не знам що така, ама си е истина. А тея Волги не са от най-новите (т.е. най-последните)...ами беха преди време...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Е хайде сега... Волга... искам да ви върна към тази тема - http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=915 да си припомните малко дизайна ....

Според мен ще намрите много повече общи черти от колкото с волгата.

Или можем да заключим следното - Новата октавия е нещо средно между волга с фейслисфт и бугати вейрон :mrgreen:

31105.jpg

025.jpg

005.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като я видя и в главата ми изниква...Волга

Браво! Удар в десятката! Винаги съм се чудил на какво ми навява спомен а то точно Волга но имаше едни малко по-нови модели в светли цветове доста ги правеха.

Наистина удар в десятката.И наистина ако в момента се предлагаше Л&К от старата без никакво замисляне бих я избрал пред най-скъпата нова Октавия!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вижте http://www.centrgaz.ru/gaz-3110.shtml

ПРОЧЕТЕТЕ СТАТИЯТА!?!? Голям смях!

Но Вы знаете, что по коэффициенту аэродинамического сопротивления ГАЗ-3110 - лучший отечественный автомобиль!

Определено има по добър коефициент на челно съпротивление от ЗИЛ-156!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не въобще не е тази Волга. Ама някой да ми обясни как се поства картинка и ще я постна веднага!

Ми в сайта я даваха 3110 :( не ги разбирам много, ама и тая има такава гоялма никелирана решетка.

 

За картинките:

Цъкаш с десния бутон на мишката върху картинката и избираш опцията Properties. Там трябва да имаш една секция Address: Маркираш и копираш адреса. След това отиваш в страницата където пишеш мнения, цъкаш върху копчето Img казваш Paste на адреса който копира в предната стъпка и натискаш Img*

Това е, дано да съм го описал ясно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.