Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Много.....много неприятно


kukumitcin

Recommended Posts

Колега,я обясни кога точно ти се пълни с вода,когато вали и колата е спряна или когато я караш и по пътя има локви?Че май за втория вариант ще трябва да сваляш тапицерията на пода и да огледаш добре ламарините... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имах подобен проблем преди на жигулата, течеше ми вода в краката. Реших го като запълних със силикон фугите между предните калници и ламарината на купето пред стълкото, а също и около деформираните места на предното уплътнение - най вече по ъглите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи тече когато колата е спряла.Днес например слизам сутринта и вътре пак вода добре, че стелките са тип леген иначе представа си нямам какво ще е вътре.

Само вчера ми направи впечетление че нямаше теч от това място а не е спирало да вали от сутринта до довечерта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май пак най-добрия вариант си остава да поразхвърлиш част от тапицерията и когато вали да проследиш откъде точно се стича водата и след това съвета на Krankenstein,иначе теча може да е от много места.Аз имах един който много ме озори докато го открия.Оказа се,че в това пространство където са моторчето за чистачките,казанчето за чистачките,парното...шева в края,между дъното му и калника няма изгнило,но си пропуска вода,намазах го отгоре със силиконче и теча от там спря.Опитай да проследиш откъде идва при теб...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, срамота е един такъв явен теч да го дирите толкова време. И да изпишете по въпроса толкова мнения неводещи до решение. Когато има теч не е енеобходимо да се дзвериш около колата, да се чешеш там дето не те сърби и да викаш "Бах м....а му, от де влиза". Откриването на подобен теч е повече от елементарно. Набутваш си главата долу в педалите или съответно пред дясната седалка и започваш да гледаш от де е минавала водата. Ако тя е изсъхнала - следи от кал или от намокрена прах винаги има. И така проследяваш до мястото от дето е влизала. В помощ може да ти бъде фенер или лампа. По описаната логика, ако теча е от парното, логично е по стените му да има мокри или засъхнали вадички.

Толкова е просто, а вие ще оставите колата да изгние докато размишлявате :)

И пак да повторя - теча винаги остава следи след себе си, там от където е минал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намирам нищо странно или пък спрамно че са изписани толкова мнения по вапроса за теча.Предпологам че темата не пречи и би могла да е от позла и на други.Едва ли бих оставил колата да изгние,а ако исках това едва ли шях да съм загрижен че тече вода в колата.Пак и в началото на тема написах че карам колата от 3 месеца и не разбирам много,за това се допитах до вас.

Много сам благодарен на всички, които написаха своите мнение от какво може да е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намирам нищо странно или пък спрамно че са изписани толкова мнения по вапроса за теча.Предпологам че темата не пречи и би могла да е от позла и на други.Едва ли бих оставил колата да изгние,а ако исках това едва ли шях да съм загрижен че тече вода в колата.Пак и в началото на тема написах че карам колата от 3 месеца и не разбирам много,за това се допитах до вас.

Много сам благодарен на всички, които написаха своите мнение от какво може да е проблема.

 

Срамното не е в броя мненията сами по себе си, а в това, че повечето още с първата дума водят в задънена улица. От което пък следва, че надали цялата тема (с изключение на 2-3 мнения) би била полезна някому.

И като проследиш пътя на водата, би било добре да споделиш за резултата.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.