Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рапид


Odin

Recommended Posts

Ето снимки на рапида :

Снимките са свалени по желанието на собственика

 

 

Стискайте палци да ми звънне и да го дава на добра цена. И влиза в графата "една мечта по-малко" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bajmoris

    18

  • Odin

    8

  • Redline__

    7

  • Neznaycko

    6

Най-много писали в темата

Олеле :( , десния борд е тихо ! Доста работа ще имаш по него, но "който се плаши от мечки не ходи в гората" ;) . Успех дано в Клубът да има скоро 1 Rapid повече 8) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво им има на джантите и моята кола е стакива ама не 120!

Извинямвам се за отклонението от тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лети Джанти са били Главно износните ,тея дето са оставали за СоцБлока (главно Чехия) са си идвали със стоманени като на Гарде.

 

Иначе снимката не можем да киоризим ,нема ли начин да се прикачат снимки към самия форум?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе снимката не можем да киоризим ,нема ли начин да се прикачат снимки към самия форум?

 

Във форума не могат да се качват. Дай меил и ще ти ги пратя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам го тая рапид , на снимките изглежда добре :) На живо е по-зле . Иначе е мноо як 136 и са доста редки . Успех дано дойде в клуба :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко! Хубавото рапидче така да се отнасят с него! То и аз си мечтаех за него по едно време(отдавна). :( :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе снимката не можем да киоризим ,нема ли начин да се прикачат снимки към самия форум?

 

Във форума не могат да се качват. Дай меил и ще ти ги пратя.

 

Dai da vidia za koi staa vypros na sando@lorddigital.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Один скифтах го ,знам го тоз рапид.

 

Преди 2 години го засякош човека на Созопол ,правеше разкопки некакви - наистина невероятно занемарен ,но почти със сигурност единствения заводски 136. Изглежда внос от Чехия (Табло като моето и стоманени джанти) ,много жалко че не изка да го дава...

 

Е тука имам неколко снимки от едно време дето му правих

 

http://skodarapid.lorddigital.com/Razni_BG_Skodi/pages/Skoda_Rapid_136_3.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мом4ета, посипвам си главата със пепел и до края на месеца вадя поне 600-700 лева (не се ебавам, имам) и го стягам.

 

Имам го от 4 години и между другото го зех с тази ре6етка ( :? това е за Rapid).

 

до сега съм ходил 7 (!седем!) пъти с него до морето.

 

И нам мен навремето ми бе6е ме4та, но нали 4овек когато успее да си земе не6о такова и после е друго.

 

Пак за Rapid, на живо колата хи4 не е зле ! :evil:

който иска може да ми пи6е и ако има желание може да се видим и поговорим.

 

Истина е 4е съм го занемарил, но знам кво имам - и да съм жив и здрав 6е го стягам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми препоръ4а добър тенекеджия и ако имате добри впе4атление, къде да я пребоядисам, а ина4е о6е си е с оригиналната боя.

Благодаря предварително за всяко добро предложение.

 

ААА и кажете кое колко ли 6е струва, 4е може и да имам 600-700 лева, ама за кво 6е стигнат незнам. предпо4итам малко по колата да направя, но ка4ествено.

 

Е трябва и бензинова помпа да сменя, 4е колата не е в движение :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ли си собственика на рапида? Аз съм този с бележката "Искам да те купя". Този на когото се обади.

Аз ти препоръчвам първо да го вкараш в движение и да му смениш строшения стоп.

И моля те разкажи малко за колата. От къде се е появила. Малко предистория...

Поздрави и се надявам да се виждаме по срещите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bajmoris, аз пък те съветвам да земеш да я продадеш тая кола (сега ти е паднал мераклия за нея), щото с 500 - 600 лева няма да направиш кой знае какво - сериозно. за тези пари някой може и да ти я пребоядиса сравнително добре (ако попаднеш на мастер), но докато стигнеш до боядисване...

продавай пич, не му мисли

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами секи може да има мнение дали да я продавам или не ама няма как да ме познава6!! rsk, 6е се радвам на всяко едно мнение и благодаря за твоето, НО КОЛАТА НЕ СЕ ПРОДАВА. Ти ако я има6е и те кефи, би ли я продал???????????????

Така, предистория:

едно време :) , като бях о6е у4еник - 1993 един приятел има6е 120 и се возехме на нея (а друг 105) и си ме4техме за RAPID, после аз през 1995 (на 19 год.) си купих 2 ЗАЗ-ки и заедно с ба6а ми сглобих ме една цяла (между другото съм ма6инен инженер).

през 1998 си харесах една рапидка от долен лозенец, но като я огледах ме с ба6а ми -бе6е доста изгнила и се отказах (1200 лв.)

През пролетта на 2002 слу4айно я купих от една жена, която каза 4е ве4е я е пазарила, но ние извадих ме ке6 и я взех ме (незнам дали ни блъфира).

 

От тогава съм минал над 21 000 км, като доста проблеми си имах с двигателя. Давах я 4есто на ремонт, но само от един майстор съм доволен. Сменил съм:

- хидравлична помпа на спира4ките;

- 4 нови хубави гуми (естествено);

- ужким ми смениха водната помпа, ама пак те4е :evil: ;

- пло4ка на алтернатора;

-СЪЕДИНИТЕЛ (ама при този с водната помпа :evil: );

предни амортесьори и гумички на рейката (ама с рейка ли бе6е?);

и кво ли о6е не, ама нямам нерви да пи6а.

 

Както писах е с оригинална боя и няма ръжда по нея! с газова уредба е и съм вдигал по магистралата с нея и о6е двама ду6и в нея над 155 км (на скоростомера бе6е над 160) и то на газ - оборотомера бе6е на 3500, но не посмях пове4е да пробвам.

 

Приемам всякакви съвети, но ми е писнало всеки да иска или да я купи или да ми казва да я продавам.

 

Благодаря.

 

 

Odin, радвам се 4е те интересува колата, но надявам се ако си на мое място и ти до един момент 6е се 4увства6 поласкан, 4е се интересуват хората от тро6ката ти, но няма да ти е приятно ако 4ува6, 4е не я поддържа6 или 4е е много зле колата и т.н.

 

На теб ти се обадих, за6ото както ти казах, малко ме издразни "Искам да те купя", но както вижда6 има ефект, 6ото на вси4ки други бележки (доста по-у4тиви) не отговарях.

 

С удоволствие 6е се запознаем на някоя сре6а, но искам да не се съмнява никой от форума, 4е НЯКОЙ ЗАБЛУДЕН И НЕРАЗБИРА6 kara ot 4 godini 136.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.