Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Я споделете колко сте чакали за доставка


Recommended Posts

  • Отговори 69
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    12

  • Шкодилак

    10

  • DRV

    6

  • zloQQ

    5

Най-много писали в темата

Забрави - аз я чаках 86 дни. Сега чакам регистрацията. В крайна сметка ще станат 100дни... В договора пише 90 дни за доставка ако не е на склад. Така, че приготви се да чакаш. Ужасно е :( ВЕрвай ми!

Поздрави и честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, лошо. Дилърът ми се кълнеше че за 45 дни ще стане работата (дали не са се пооправили нещата???), но пък в договора пише 80 дни. Мдаааа България форевър!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях в ЕураТек да платя началната вноска. Колата беше поръчана на 16 декември, а е влязла в България на 11-12ти март. Ти как смяташ? Оправили ли са се нещата? А сега ми казаха, че до 3-4 дни ще оправят митническите документи?!?!? и след това още 2-3 дни със застрахователите и т.н.

Та както се казва "prepare for the worst and hope for the best"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sorry...

А аз се надявах за края на февруари да е в мен, а се оказа края на март...

Дано имаш повече късмет от мен и да дойде по-скоро

Поздрави

 

PS: Аз все пак поръчах старата Octavia, може за другите да по-кратко...

PS2: Има ефект като минаваш от време на време да питаш - поне те запомнят ако не друго...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и аз съм за старата октавия, макар и амбиенте изпълнение, ами ще си налягам парцалите, ще се возя по автобусите и ще пестя за дизел като я взема да я покарвам повечко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то сега има ли друг вариянт на старата Октавия освен Тур???Незнаех,че още може да се купи Амбиенте!!!???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами явно има, четох тука някъде че били спрели цвета Сахара от производството и това не е вярно защото аз поръчах Сахара(заради жена ми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

drift, занеш ли че се замислих на твойте думи. Срам ме да си призная, но в момента не знам какво сък си поръчал :oops: дали е новата или страта Октавия. След 2.5 часа в Еуратек и най-вече в присъствието на жена ми (която само опяваше за цветовете) в момента имам бегъл спомен че в договора пишеше НОВА октавия, а в същото време не знам от къде съм останал с впечатление че новата си е чист седна, а аз със сигурност съм взел хечбек!!! Абе оплетох се като пиле в кълчища :D:D

Довечера ще чета договора :D:D:D

 

yohi ти май за сега си с най-бързо получаване, да не си с връзки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нито нова нито стара октавия седан, може би онзи наистина първи модел октавия да е седан, но тези от последните 10г са или хеч или комби :D . Така че не се притеснявай - взел си нещо различно от това което си искал, но пък за сметка на това хеча е много практичен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа аз не че съм искал седан - напротив. Аз май казах - 1.9 TDI PD, 105 коня, цената 30 ХХХ не помня точно, но мисля че ще ви обърка защото измислиха някакво намаление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе за моята чаках точно 3 месеца. Дойде след 2 месеца и половина но две седмици не можеха да я регистрират защото трябвало да минава през стандартизация, че такава за първи път се внасяла. Изчака ми се чакалото....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нищо особено, просто беше от първите комбита, и точно такава конфигурация не е била поръчвана преди това... Това което ми споменаха като особености беше - бензин, комби и ниво елеганс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми много е гадно, даже в един момент забравяш как изглежда... :(

А още по гадно беше като ме викнаха да си я видя, и след това 2 седмици не можах да си я взема, даже по едно време си помислих - абе тия да не са ми я счупили нещо и да я оправят в момента, та ходих допълнително да я огледам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 дни-колкото ми казаха, ама беше долу в мазата на ЕТ.

Направо се учудих какво толкова ще и правят тези 20 дена, но ми казаха, че ги събират на групи за регистрация в КАТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това последното оправдание не мога да го разбера, онзи ден човека в ЕТ ми обяснява как тяхната изгода да си получат колкото се може по бързо парите и в същото време ги събират на групички да ходят на КАТ -това е супер смотано. Аз преди няма два дни съм я поръчал и вече ми иде да се хвърля от някъде. Като разпитах приятели обаче се оказва че и по другите фирми е така - Опел Астра един колега го е чакал 3 месеца, Тоиота Авенсис - 3 месеца и т.н

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mога да ти кажа,че си си взел новата Октавия,иначе сахара е и моята и цвета е супер.А що се отнася до Тойота преди време един приятел си взимаше Корола и тогава те склад в БГ въобще нямаха,той чака 3месеца.Тука поне ако е налична не чакаш дълго!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

drift, занеш ли че се замислих на твойте думи. Срам ме да си призная, но в момента не знам какво сък си поръчал :oops: дали е новата или страта Октавия. След 2.5 часа в Еуратек и най-вече в присъствието на жена ми (която само опяваше за цветовете) в момента имам бегъл спомен че в договора пишеше НОВА октавия, а в същото време не знам от къде съм останал с впечатление че новата си е чист седна, а аз със сигурност съм взел хечбек!!! Абе оплетох се като пиле в кълчища :D:D

Довечера ще чета договора :D:D:D

 

yohi ти май за сега си с най-бързо получаване, да не си с връзки ;)

 

"Tudor"-e, е те това като го прочетох направо полегнах от хилеж пред компа... Ама е вярно че и с деца на баня се не ходи (в случая - с жена за кола). Почти сигурен съм, че ако е Амбиенте, си поръчал НОВАТА, в което лошо няма. Не искам да отварям(е) отново вече вечната тема "НОВАТА или СТАРАТА" - важно е на теб да ти харесва, не на нас. Но ако след внимателното четене на договора се окаже, че е НОВАТА, а ти държиш на СТАРАТА - дрънни в ЕТ и виж какви са опциите за промяна на поръчката докато е време.

 

Иначе колкото до чакането - така е. 3 месеца е "стандартният" срок. Така че твоите 45 дни (ако са реални) са си направо 6-ца от тотото - да почерпиш! Аз имах късмет, че ЕТ бяха поръчали точно Фабия каквато аз искам за шоурума си, та чаках само 20-ина дни, но иначе и аз щях да прашасам в 3-месечно мечтаене за нова кола (и щях да пътувам до морето с вечерния експрес).

 

Успех. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 месеца си е стандартния срок ако колата я няма в наличност.Аз като попръчах моята ми казаха 3 месеца а дойде за 3 месеца и половина-обаче после при подписване на договора и превеждането на парите в договора ми пишеше-Аларма-сумата беше задраскана и с химикал беше написано БОНУС-така че аз сум доволен 512 лв-не е зле!За един чип ще стигнат! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за тъпата вметка , ам що не ги питате тия тиквеници да не ги бутат колите от Чехия до тука :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.