Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изчистих го ... карбуратора


Recommended Posts

Карал съм 120ката с филтър на бензина и никога не е правила проблем. Нормално скоростта на преминаване на бензина е толкова ниска (под 8 литра в час при 100km/h :) ), че надали той е проблема. По-скоро проблем с помпата е имало...

А карането без филтър означаваше непрекъснато чистене на жигльорите.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въртя винта за качеството на сместа и не мога да намеря максимум, само променям оборотите в една посока. Ясно не е уплътнен и смуче въздух от някъде. Свалям го пак и го лепя с червен силикон.

 

Защо си сложил силикон , а не сложи просто една нова гарнитурка ? Знаеш ли че там отдолу има едни отворчета и ако някое се запуши майка плаче , а освен това има месингови тапи отстрани ако падне или отзява някоя от тях работата на мотора отива по дяволите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се притеснявай за силикона и аз бях направил така при което вчера свалям карба и за мое учудване силикона нито веше хванал нито беше изсъхнал, а се води quick dry

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.