Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Летни гуми 195/65/15 Goodyear Eagle NCT 5 Bfgoodrich


Летни гуми  

18 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Кажете какви гуми да си взема за летни 195/65/15:

 

- Barum Brillantis - 103 лв. (-10 процента отстъпка в еуратек)

- Goodyear Eagle NCT 5 - 120 лв. (-10 процента)

- Bfgoodrich Profiler 2 - 132 лв.

 

 

...

Зимните са ми BFgoodrich Winter G - много доволен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си писал каква е колата....

 

Аз лично карах Barum Briliantis на Opel Vectra 1.8MI. Ако си с Fabia може и да свърши работа, но... За 25ооо км грайфера беше заминал, сцеплението беше лошо, колата имаше склонност към аквапланинг. Накратко не съм доволен. Прекалено мека гума за тежък автомобил. Ще спомена че смених Barum-а за Kleber и бях безкрайно доволен...

За другите гуми които си изброил нямам впечатления...

Поздрави и дано съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах такива Барумки на Форда бяха пълна скръб,сегашните са ми(на Шкодата)тези с които си дойде колата Континентал СУпер Контакт или нещо такова и съм много доволен просто,изкарах цяла зима с тези гуми и много доволно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късметлия! Мен ме пре..ха с Matador. Това е дори по-лошо от Barum :(

Но сега няма пари за нови. Зимата ще се оборудвам със зимни а дотогава с повишено внимание....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,ти ме изненада.Аз досега не съм виждал Октавия Тур с други оригинални гуми освен моите,освен тези които са си ги сменяли допълнително.Аз искам за лятото да си купя едни "летни" :lol: джанти 17",ама с тея нашите пътища незнам,иначе който кара с джанти различни от стоманените през зимата е луд,като се напълни малко водичка в някоя дупка няма виждане през ноща.

Иначе мисля,че от изброените Good Year е най добрата и за нея съм гласувал.Сблъквал съм се с най новия Ултра Грип 7(мисля,че беше),с тази гума няма закъсване просто е уникална ама 660лв даде едно приятелче за 4 15"-ки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На следващата среща ще видиш мойте ;) Тъкмо може да се повозим в едната и другата да усетим разликата...

Само дано успея да се спретна, че нещо все не остава време....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О,да и аз ще гледам на някоя от следвашите срещи да се появя,но стига с тоя офтопик,че провалихме на човека темата.Моля модераторите да изтрият ненужните ми мнения.Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късметлия! Мен ме пре..ха с Matador. Това е дори по-лошо от Barum :(

 

Е това ме разби.Мислех че колата излиза от завода само с един вид гуми. :roll: Тия мизерници за да свалят цената за колите накрая ще ги продават е регенерати или гуми втора употреба .Ужас И сега вече някой не може да ме удеди че колите за Бг. не се правят по-различни от тези за Германия примерно ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе това са бели кахъри. В крайна сметка гумите са коснуматив и се надявам догодина да ги сменя.

Иначе мога да се оплача от ЕураТек. Вчера както си карах ми падна нещо на крака. Гледам на пода - винтче. Ясноооооо. За да монтират алармата или АЛФА чипа са разглобявали и са забравили да завият винта... Мърлява работа :( Ей това ми е проблема, не гумите. Тях ще ги прежаля. Ама като сменям масла, филтри, ремъци и т.н. как да им вярвам, че са си свършили качествено работата?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама като сменям масла, филтри, ремъци и т.н. как да им вярвам, че са си свършили качествено работата?

 

Е мен това още ме гложди като въпрос, щото наскоро сменях маслото и още не съм убеден, че не са метнали на крушата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеи не ме плашете 4е си сменях ангренажа скоро там направо настръхвам като си помисля да не изхрупа Брррррррррррррррррррр.............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналото лято взех за Вектрата Брилянтис и я продадох с тях ... пълно дърво - твърдо возят и са със слаб протектор / излезе буза на първта по - сериозна дупчица/. По - съм доволен от Бравура , но като гледам цената на Гудиара не мисля ,че избора подлежи на коментар ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега според мен БФ Гоодрич направиха много добри гуми.Аз лично на тях бих заложил.Иначе аз съм си много доволен от ЗАВОДСКИЯ КОНТИНЕНТАЛ СПОРТКОНТАКТ2 на Фабията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа,не само от моите заводски гуми а и от други хора с Континентал,че това е страхотна гума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че Goodyearа е бил от Октвията заводския и някои ако е искал други гуми му ги сменяли. Е би трябвало да е на 20-30 километра дето е сваляна ка4вана и т.н. колата на автовоза пък не видях никви мустачки по гумата и бяха произведени 31 седмица на 2004 година. И накрая без много да се замислям си взех BFGoodrich Profiler 2 произведени 05 седмица тази година за 130 лв. Сега им навъртях 100 тина километра и гледам 4е муста4ките по граифера още не са се изтъркали само малко се поза4удих за едни TOYO ама бяха на 150 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципално като си взимаш новата Шкодичка с какви гуми птистига - летни или зимни (надявам се съобразяват сезона). Питам защото си мисля че наближава да взимам моята и си мисля дали ще се налага да сменям и гуми понеже е поръчана едва ли не през зимата - дали ще съобразят да сложат летни или ще трябва да се извадя и за гуми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти дадат от онея "всесезонните",които са си летни,няма страшно за зимни се доплаща,а най-много ако е имало промоция когато си взимал колата и да са ти дали зимни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно. Никой няма да ти даде зимни гуми. Слагат "всесезонки" и всеки да се оправя.

Между другото днес ходих до ЕураТек в Надежда. Събота-неделя като ходих до Варна забелязах, че бият прекалено близко (дори на максимално вдигнати). Та ми направиха бърз реглаж за 10 минутки. Честно казано се бях приготвил за доста по-дълго чакане, но момчетата бяха точни и бързи :) Иначе левия фар си беше наред, но десния биеше безумно ниско и май никога не е бил регулиран :( Сега всичко е на 6

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко Офтопик,би ли казал какъв разход ти даде защото и аз ходих до Велико Търново и с максимална скорост 130(иначе съм карал с около 80-120км/ч) ми даде 4.3 на отиване и 4.5 на връщане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно 5! Магистралата 120-130, обикновени пътища 110-120.

При 90 ми дава разход 4.2 (по борд компютъра, който засега е абсолютно точен).

Така, че твоя разход е доста по-добър...

 

PS: Средна скорост на връщане 97km/h :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа - убав разход :) Требе малко да ги поразработите...ще стане по-убав даже. Аз лично до Варна със сренда скорост 103км/ч...или 105км/ч беше - не помня - 5/100 го закова :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега само не ми казвайте че и гумите като радиокасетофоните мога да ги сменям само в Еуратек за да не ми падне гаранцията, щото ще умра от смях?????? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като одитох да си взимам колата ги питах за касетофона. Бях си го свалил от старата кола, щото си ме кефи. Та служителката там ми каза нещо от рода "ма не знам дали те (сервиза) ще искат да се занимават със стар касетофон (CD де..), ми не знам, ма то 50 лева монтажа с гаранция...". Е, аз им теглих една дългосвиреща и 1 час след взимането на колата от ЕураТек бях с музика :) От тоя час 45 мин беше пътуването до нас :P Лошата изненада е, че окабеляването е само на предните колони. Задни няма и кабели няма :( Ще трябва да си опъвам сам...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.