Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пак за уплътненията


gogata

Recommended Posts

е, не са универсални разбира се, ама си мисля, че от по-старите модели за 105/120 сигурно най-лесно се намират уплътнения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Гогааа, вчера огледах почти подробно твойта баба Шкода и много ще се радвам ако ми споделиш как тъй броните са ти толкова лъскави. Къде си ги правил?

 

/тази тема и без това си е в чат формат, та реших да питам тук - не исках да пускам нова тема за този въпрос ;) /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гогааа, вчера огледах почти подробно твойта баба Шкода и много ще се радвам ако ми споделиш как тъй броните са ти толкова лъскави. Къде си ги правил?

 

/тази тема и без това си е в чат формат, та реших да питам тук - не исках да пускам нова тема за този въпрос ;) /

 

Какаду,следващия път да се обадиш да се запознаем,колежке ;) .Ами май ще те разочаровам, ама никъде не съм ги правил,това са си оригиналните брони, сменил съм само ъглите на задната и единия буфер.Мога да ти споделя тайната обаче :lol: през зимата ги пръскам с WD 40, а напролет на местата където е избила ръжда я махам с памуче напоено с амоняк. ;) Това е целата философия :) . Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам за амоняк!!!

Благодаря за съвета! :idea:

 

Вземи си и латексови ръкавици,поне на мен ми щипе на ръцене от амоняка.И не очаквай веднага да падне ръждата, трябва да я потъркаш малко.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.