Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпросче - Maxi-Dot дисплей


nik

Recommended Posts

Още нещо: някой беше писал, че чрез макси-дот телевизора ( :mrgreen: ) можеш да си конфигурираш алармата - дали да издава звук като се отключва и заключва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приател, взимай го, не се чуди. Готина глезотийка е, умирам от яд, че за мойта тъпаците от ЕТ не го бяха поръчали, но бях на зор и взех налична щото не ми се чакаше 3 месеца, за MAX-DOT и ксенони, но за 200лв. си заслужава на 100%. За ксеноните не съжалявам толкова колкото за МАХІ-то. Само този дисплей ти изписва едновременно и дневния и пълния километраж. Още повече четох някъде по форума, че през МАХ-то се влиза в настройките на компа и се задават различни стойности за доста неща.

 

УСПЕХ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За алармата не знам да може да се настройва, но иначе има доста неща в менюто. Честно казано повчето са си на ON от завода и аз не съм ги пипал. Като цяло просто си изглежда по-добре таблото с Maxi-то, иначе за функционалност не знам дали има някаква супер значителна разлика с обикновения освен схемата на колата, която показва отворени врати и т.н. Пак казвам, дори и само за красота пак си заслужава всичките 200лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приател, взимай го, не се чуди. Готина глезотийка е, умирам от яд, че за мойта тъпаците от ЕТ не го бяха поръчали, но бях на зор и взех налична щото не ми се чакаше 3 месеца, за MAX-DOT и ксенони, но за 200лв. си заслужава на 100%. За ксеноните не съжалявам толкова колкото за МАХІ-то. Само този дисплей ти изписва едновременно и дневния и пълния километраж. Още повече четох някъде по форума, че през МАХ-то се влиза в настройките на компа и се задават различни стойности за доста неща.

 

УСПЕХ! :D

 

Какво са ти воновни от ЕТ, че не си искал да чакаш за доставка бе :D Ебаси изказването

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...умирам от яд, че за мойта тъпаците от ЕТ не го бяха поръчали, но бях на зор и взех налична щото не ми се чакаше 3 месеца, за MAX-DOT...

Не разбрах какво са ти виновни от ЕТ? Решението си е било твое. Ама нали все сме свикнали за своите грешки да обвиняваме други...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S.: ros4o, този аватар е от двулитровата бензинка, ти да не си с такава?

 

Нямам кола,все още съм на 17,иначе съм си харесал 2.0 FSI. Задължително искам да е с бензинов мотор! Ако излезе прекалено скъпо с разните глезотии,че искам доста екстри да и сложа,ще си взема като твоята 1.6 FSI,а в краен случай - MPI,всичко зависи от парите все пак. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:D Само така! Дизела е супер, но трябва да има и поддръжници на добрия стар бензин. Иначе 2.0 FSI е много готино, но и доста скъпо удоволствие. Аз от моя за сега съм си доволен. Ако не караш със 180-200км/ч. няма проблеми. Иначе ти пожелавам да си купиш каквото на теб си ти харесва.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много! :D:D:D Леко,безавариино и безпроблемно каране на твоята и да и се радваш още дълги години,избора на двигател ти е много добър,а и новите октавии въобще са си страхотни автомобили! :D smile195

 

А относно MAXI-DOT-а - много хубаво изглежда таблото с него и си заслужават парите,препоръчвам го на всеки,който се е спрял на Octavia 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.