Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да подарим усмивки!


mimi.b™

Recommended Posts

Пиша така засега:

 

СРЕЩА В 10:00 НА Била Борово в Неделя 24.05.2009 - кой каквот взел - взел, купуваме каквото искаме от Билата и газ към дома в Драгалевци.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mimi.b™

    62

  • Владо©

    31

  • РусенскоВарено

    31

  • Krankenstein

    22

Най-много писали в темата

Съгласен съм с часа,само искам да припомня ,че пазаруването трябва да стане бързо и най-късно 10.45 да сме тръгнали и 11 -11.05 да сме там ,за да не ги заварим на масичките за обяд.Дори и в 9.45 ч ще дойда,който иска да дойде в това време,за да се подготвим по-бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро. Искам да попитам Мими, дали имаш връзка със управителката на дома ? Ако да, нека да дам едно предложение. Нека първо да разговаряме с госпожата, дали е възможно присъствието ни там цял ден ? Тези деца спят, ядат и т.н.... имат си режим...

Извинявам се предварително, не съм чела цялата тема, може да повтарям вече разискван въпрос.

Нека да разговаряме с управителката дали храна (за обяда и вечерята) е по-добре да се закупят или някакви играчки. Или пък нещо помощно за дома.... ако те си имат осигурена храна ,ние можем да купим други интересни неща за игра. Не предлагам да се купуват шоколадови и други подобни неща, понеже повечето деца са със развалени зъбчета.

При всички положения трябва да се разговаря предварително с дома!

Хубав ден на всички !Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навит съм!

Да се купува храна май не е удачно? Ама от Билата какво можем да им вземем? Наистина, ако някой може да попита....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега разговарях с Мими, тя на кратко обясни за какво става въпрос на предните срещи с децата. Определено няма как да сме цял ден с тях.... но няколко часа, колкото разрешат пак са нещо. Всеки би могъл да се погрижи за неща с които децата се забавляват, било то тебешири ,балони, сапунени балончета, топчета някакви малки, кубчета за игра и разни такива строители с които да си играем с тях. Разни флумастери и моливи също са добра идея, скицници и листи за рисуване! Относно пазаруването, Мими обясни, че се носят храни които, ще са необходими за след това.... от сорта на макарони....и разни други варива.

Аз лично ще се погрижа за балони, боички, блокчета и четки ....

Имам и още едно предложение.... макар да немога да помогна много....ама тия деца....дали могат да научат някоя песничка...дискове с детски песни май почти всяко семейство с деца има.... да им занесем и да пеем с тях... примерно....(макар,те да си имат цяло пиано и музикален ръководител)..... ако пък някой може да свири на пиано ...още по-добре .. :)

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става с организацията? Ще се събираме ли в неделя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, тези, които дойдат, ще се събираме, останалите - не. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съберем само 3-4 човека, няма да имаме възможност да вземем много неща, а все пак това е част от целта. Ако се проваля организацията, казвайте да си променяме плановете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съберем само 3-4 човека, няма да имаме възможност да вземем много неща, а все пак това е част от целта. Ако се проваля организацията, казвайте да си променяме плановете.

 

И това се е случвало-да сме 3-4 човека, но не смятам, че е проблем.

Всичко е въпрос на лична преценка, желание и възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събрахме се ,купихме каквото преценихме за добре и отидохме.

Ицо снима повече и се надявам да качи неговите снимки.

Ето моите от събирането и пътуването.

Докато се усети Ицо да снима ,аз го предварих smile152

012453715.jpg

012453719.jpg

Мими води колоната с кабриото

012453723.jpg

012453731.jpg

012453732.jpg

012453713.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятна среща се получи. Малчуганите ни се зарадваха много, накрая чак не искаха да влизат за обяд, а и на нас не ни се тръгваше. 8 души успяхме да накараме 40 деца да се чувстват поне за малко обичани, обгрижени и обградени с внимание. Надявам се скоро пак да посетим дома и да зарадваме палавниците с смях, игри и подаръци. Огромни благодарности на всички колеги, които дойдоха, както и на Велко (zloQQ), който изпрати пълен багажник с дрехи и играчки за дечурлигата.

 

Моите снимки са тук: viewtopic.php?f=27&t=14273

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно да кажа - готини хора, с готини коли, с готини намерения и готина организация какво могат да направят?......Една готина среща, на която на всички им беше готино.

Обаче хлапетата бяха опасни. Но важното е, че наистина много ни се радваха и не искаха да се прибират да обядват. Но ние сме им обещали, че пак сме при тях много скоро. Та ако се вдигнем и по-голяма група ще бъде още по по.

Само да вметна за следващата среща - за децата сандали (който може естествено) и тебешири, че е лято, а те обичат много да рисуват.

И Ице, за следващото посещение един стикер за оная бялата Фабия Комби, която беше паркирана вътре (така и не разбрахме на кой е).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че багажника на Октавията е помогнал, но колкото и да е голям и пълен - никога не е достатъчно! Ще видя дали няма да мога да спретна още някой багажник за другите ви посещения. Аз направих 2-3 посещения по други домове /2 за по-голями деца и 1 за възрастни хора/, тъй като имах доста събрани неща, които не бяха за 3-7 годишни малчугани.

Искам да споделя, радоста си от факта, че хората имат желание да помогнат по един или друг начин и събраното от мен отиде за добро! Всичките ми приятели, които попитах/помолих да "ударят едно рамо" се отзоваха безапелационно, а дори и привлякоха техни колеги и познати :!:

Мерси Ице, че се нави, да ми изтарашиш колата smile027

Поздрави и благодарности към всички колеги, занесли усмивки на дребосъците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки от нас има залежали по рафтове и гардероби дрехи ,които едва ли ще ползваме и както колегата преди мен пише ,че е посетил и дом за възрастни ,може да се организираме и съберем дрехи и ги закараме там,отколкото да ги оставим до кофите и циганите да ги разхвърлят.

Който желае да подкрепи тази инициатива да пише и да измислим начина по който да съберем дрехите/а може и обувки ?/, а Велко да даде адреса и ако не можем да се съберем ,аз имам свободно време и през седмицата и една кола дрехи мога да закарам.Разбира се ,че ще ми е по-приятно да сме повече и се надявам ,ако е почивни дни да съм свободен от работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че сте се организирали, за да зарадвате отново децата :smt017 Съжалявам, че не успях да се включа, но точно в дните около празника бях най-зле, пък и сега още съм под карантина - минах по стъпките на Гогата, понеже хлапето ни лепна една класическа варицела на мен и на жена ми. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиииииииии! Да се оправяш по-бързо, че мноо сърби! Жив и здрав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле Митак, кофти работа :? . Дано се оправиш бързо.

 

По повод срещата и ходенето при дечицата - съжалявам, че не се включих, ама не бях в София за уикенда :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте колеги ще има ли пак подобно посещение в софия ??? Ако има пишете ме и мен ! Занимавам се с играчки и мога да уредя доста ефтини играчки за децата :idea: ! Имам доста стари дрешки някъде на село из кашоните който също с удоволствие ще даря на малчуганите :idea: ! НЕКА НАИСТИНА ПОДАРИМ УСМИВКА !!! ;) :arrow: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Mp3Max`, нали знаеш - за дребосъците всичко е добре дошло. Благодаря ти много за подкрепата, радвам се, когато още някой върл Шкода фен реши да се присъеидини към тази инициатива. Обмислям идеята за още едно скорошно посещение - да занесем сандалки на дечицата, че някои, горките, и сега със зимни обувки ходят, нямат други. Та който е навит, може на 27-28 Юни да спретнем едно ходене, да зарадваме палавниците. Другата седмица ще гледам да направим връзка с дома, да ни кажат госпожите кой размер да се вземе, колко за младежи и колко за девойки, 40 бройки общо, прави се калевра чарши пазар на Илиянци, взимат се тебешири и балони и сме готови.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В допълнение - нападнали са ме комшии да ми дават дрешки. Ако на 27-28 има идея да се ходи, тоз път и моя багажник ще е пълен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Балоните от мен имам на разположение около 20 000 балано под ръка :idea: ... а за сандалките е добра идея... но както каза ти Илиянци може би е добра идея... освен с играчки и с текстил също се занимавам сандали,маратонки,боти,ботушки само за деца също така и дрешки за деца но сега да си кажа чесно непомня дали имаме изостанало нещо от някоя стара колекция който са почти за без пари :idea: трябва да проверя в понеделник! Ще пиша каква цена и бройка има... предполагам че ти можеш да земеш размерите ( номерата ) на сандалките така ще ми е по лесно ;) ест и броиката момче/момиче ;) Ако ли пък нещо се обърка Илиянци... макар че напоследак и там цените много скочиха... нека ги зарадваме! :idea: мисля че колкото повече се съберем толкоз по добре ! НЕКА ПОДАРИМ УСМИВКА ! :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Балоните от мен имам на разположение около 20 000 балано под ръка :idea: ... а за сандалките е добра идея... но както каза ти Илиянци може би е добра идея... освен с играчки и с текстил също се занимавам сандали,маратонки,боти,ботушки само за деца също така и дрешки за деца но сега да си кажа чесно непомня дали имаме изостанало нещо от някоя стара колекция който са почти за без пари :idea: трябва да проверя в понеделник! Ще пиша каква цена и бройка има... предполагам че ти можеш да земеш размерите ( номерата ) на сандалките така ще ми е по лесно ;) ест и броиката момче/момиче ;) Ако ли пък нещо се обърка Илиянци... макар че напоследак и там цените много скочиха... нека ги зарадваме! :idea: мисля че колкото повече се съберем толкоз по добре ! НЕКА ПОДАРИМ УСМИВКА ! :idea:

:smt017 Сандалките са по препоръка на преподавателките в дома. Наистина на децата ще им трябват. Балоните са задължителни. Имай предвид, че миналия път занесохме около 100 и се спукаха за около 15 мин. Така че едно число от около 300 - 400 ще е добро. Също така преподавателките казаха, че децата много обичали да рисуват. Тебеширите ще са също задължителни. Колкото повече, толкова по-добре.

КОЛЕГИ ФИКСИРАЙТЕ ДАТА!!! Все пак ще трябва подготовка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Колеги понеже май темата отиде в забвение а с последната организация я свършихме кат кучето на нивата, реших, че не е лошо да ви подсетя за нея с един кратък въпрос:

И СЯ КО ПРАИМ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.