Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да подарим усмивки!


mimi.b™

Recommended Posts

Привет на всички!

Нов съм във форума Ви и бих искал да получа малко повече информация за следващата ви сбирка (по повод тази и други теми). Ако приемате нови попълнения, разбира се...

Поздрави!

 

Привет и на теб ;) Не връщаме никого! Дори напротив...стремим се да привлечем! Конкретно за повече инфо по тази тема, двата поста над твоя - на Владо© и mimi.b - погледни ICQ номерата им и се свържи с тях или контактувай чрез Лични Съобщения!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mimi.b™

    62

  • Владо©

    31

  • РусенскоВарено

    31

  • Krankenstein

    22

Най-много писали в темата

Добре дошъл, b-real smile187

По повод сбирките "на по бира" - следи в раздела "срещи", когато някой предложи да се видим някъде, пуска нова тема. (нищо не ти пречи този "някой" да си и ти!)

По повод ходенето при децата - всеки е добре дошъл! За самите деца ще е удоволствие да виждат нови лица. Принципно ходим, когато се организираме. Мими се обажда в дома, за да знаем дали е удобно да идем в дадения ден. Когато се съберем, за да ходим, купуваме сокчета, вафли, балони, тебешири, плодове... - от каквото имат нужда, разделяме си парите и им ги носим. Ами - в общи линии това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Мина вече месец от последното ни посещение, време е за нова организация!

Има ли желаещи със свободно време за следващата неделя 16.09.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само не забравяйте, че идващата седмица е "дълга" - събота е работен ден и неделята е единственият ден за почивка между седмиците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като за тази събота-неделя ( 15-16 септември) няма мераклии, срещата се отлага за след две седмици, тоест:

 

неделя - 30 септември

10.00 часа на обичайното място - задния паркинг на БИЛЛА на бул."България"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Шй идвъ ли некой у ниделя ил нъй ?

 

Ай дъ сти здраи и дъ съ паите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля да дойда, но само на Билата - да помогна с пазаруването, че след 11 ще съм ангаже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

pepiр, абсолютно съм съгласна с теб!Дори смятах да пусна предложение за следващатя седмица 25.ноември..

Ако има ентусиасти, нека пишат тук или на ЛС.Ще отговоря на всеки отзовал се желаещ!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще опитам да дойда - в мен още има останали комплекти тебешири и балони. За тебеширите вече е късно - ще ги ползват догодина, но балоните можем да използваме за Нова година...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за Коледа хубаво, ама нещо за неделя 25-ти правим ли?! Трябва да знам, защото може да не съм в София през деня!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Споделете ще се прави ли нещо за децата около празниците? Иска ми се да участвам с каквото мога. Предлагам между Коледа и НГ да се организираме и да отидем при дечицата :roll: . Надявам се да има и други желаещи, освен обичайните "заподозрени" :P . Вярно е че има още доста време, но все пак е добре да се помисли какво ще се прави и ще се прави ли нещо изобщо. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разрешиха ми отпуска(цели 2 дни) и вероятно ние с Лин ще сме си в Сф, така че ако нещо се организира - с удоволствие ще се включим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Миналата година носихме мартеници на децата. Не е ходено до дома от септември, ако има мераклии, дайте да уточним дата и час и да посъберем туй онуй за децата, да ги позарадваме. Ако искате, де. :mrgreen: Дори да са под карантина, само мятаме нещата и се връщаме.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея Ице.То дет се вика март чука на вратата.Бихме могли да пожелаем на децата да са бели и червени.Ще следя организацията и ще се включа както мога.Айде хора, да предизвикаме малко усмивки. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, като четеш темата, Владе, да виждаш наплив от желаещи? Аз не, но няма значение - може само трима да отидем, но ще зарадваме децата.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако решите нещо и аз съм вътре - надявам се ледовете, които попречиха на посещението ни в дома за Коледа вече да са се стопили и пътят дотам да е проходим за коли, та да не ни се налага да мъкнем дисагите пеша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен в кюпа :P . Предполагам става въпрос за следващата събота, нали?:) Като наближи няма да е лошо да кажета орентировъчен час и място, където да се чакаме. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, първи март (събота) е най-удачната дата. Мястото е задния паркинг на Била Борово, часът - 11.00. Ако ви устройва, разбира се.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.