Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Първата стъпка след доста умуване я направих.. Pioneer DEH P4800MP US версията. Доста изгодно и werz тука пускам едно сравнение на плеъра с следващите 2 серии като гледам ще ми свърши перфектна работа, нищо че не е Премиер 7-та ;) (за съжаление)

 

 

 

 

http://www.pioneerelectronics.com/pna/v3/pg/comparison/results/0,,2076_310069880,00.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не издържах повече, цял месец без плеър, и си го пуснах този онзи ден на 2 - 15 годишни 17см пионерчета на предните врати. Съвсем ясна е разликата в звука на този Пайнер с Сонито (5500 за 380лв) което имах преди това. Много доволно. :D Сега изчаквам да се търкулне тази година и да задвижа и останалите работи. На следващата Шкода среща ако присъстваш с удоволствие ще разгледам и твоето плеърче ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде в БГ има сервиз или изобщо как се настройва тунера от американски на европейски стандарт? Защото съм го мисли този вариант с такъв начин на купуване, ама като видях на едно приятелче американския Pioneer и се отказах и си го купих от тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, една опция тунинг степ се нарича. Моят хваща само нечетните честоти...тоест половината радиа не ги лови (лошо се чуват) :( Но пък аз без това почти не я ползвам тази екстра :mrgreen: Не съм запознат обаче кои модели имат тунинг степ. Ако някой знае да каже.

п.с. Премиер 770 :!: :o съмнява ме моя да е по добър ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Днес взех поръчаните елипси. Ето тези избрах в крайна сметка. До няколко дни ще бъде наредена част от музиката в комбито и ще постна снимчици :D

 

.jpg

 

п.с. и благодарение на тях оставам без алуминиеви джанти за неопределено време... :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

А някой не продава ли въпросните елипси, или някои други на ДЛС?Знам че не е тук мястото но...така и така сте заговорили за това което търся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой не продава ли въпросните елипси, или някои други на ДЛС?Знам че не е тук мястото но...така и така сте заговорили за това което търся.

 

Аз съм доста доволен от тях и не си ги давам smile001 Пробвай в тунинг.бг, кар аудио раздела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе werz, аз пък се консултирах с някои хора от r&b audio (ако си чувал за тях) и ми казаха, че ще постигна много добри резултати с една изолация, говорители ДЛС (вкл. и туба), усилвател ДЛС и стандартния плеър (stream) ;) Толкова ми харесва това CD, че изобщо не искам да го сменям с друго :D Най-много ми харесват функцийте с парктроника и климатроника, които нямат нищо общо със звука де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе werz, аз пък се консултирах с някои хора от r&b audio (ако си чувал за тях) и ми казаха, че ще постигна много добри резултати с една изолация, говорители ДЛС (вкл. и туба), усилвател ДЛС и стандартния плеър (stream) ;) Толкова ми харесва това CD, че изобщо не искам да го сменям с друго :D Най-много ми харесват функцийте с парктроника и климатроника, които нямат нищо общо със звука де :)

 

Да, с тези компоненти няма как да не постигнеш добри резултати :) Стига да ти се дават толкова пари, че се получава четирицифрена сумичка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.