Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Достъпни колони и плейери...


Recommended Posts

До сега прочетох много интересни работи за всякакви знайни и незнайни марки колони на цени на колата ми , а ако някой реши да си сложи музика за малко пари почва да мига на парцали при вида на цените , за които говорите.

На моя таралясник преди година и половина монтирах Pioneer DEH 3700 MP3 с колони 4 X 6" Hertz двулентови и се получи приличен саунд , при все че не съм правил кутий , туби и разни други доработки , а особено много се кефя на баса , който се носи от комбито :smt009

Цялата таз какафония излезе под 300 лв. - 2 Х 45лв. за колони и 202 лв. диска.

П.П. Когато избирате модел специално на Pioneer съм го виждал , а сигурно и другите фирми го правят - новите модели ги правят в лицензирани фабрики в Тайван , Малайзия и т.н. , а по старите ги изнасят в китайските фабрики , а разликата в качеството на изработка е значително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • Отговори 56
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Favorit

    12

  • Tafkata

    6

  • Mishelle

    5

  • tsvetanov

    4

Най-много писали в темата

абе един роадстар или нео а може и нипон за 100лв с мпр3 и тва е :lol:

 

Честно да ти кажа и пари да ми дават не си го слагам в колата :) по добре някое Сони за 170-180лв ново - то поне фаца има :|

 

Интересна цена за СД Пайнер- 200.00лв. Аз си мислех, че техните започват от около 300~400 пари.

 

Ниските серии са евтини и превъзхождат по всичко онези трите (и не само) за които е писал VooDoo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сони за 160-170 лева ще е много добър конкурент на Неото да же може да е по зле. То верно че това Паинер стана като заклинание ама в евтините модели на едни и същи колони е една класа напред, а сонито кви ли не настроики му ръчках е звук които да ми хареса не излезна се едно говорителката на новините няма бас и съска баси даже колоните си смених и пак същото е смених и плеара с Паинер и се оправи....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо реших да си взема Пайнер!

Моделите на НЕО имат фаца, но да не ти са на главата. Дават ужасно много дефекти, а официалните им вносители /техномаркет Европа/ не потдържат никаква гаранция. Работил съм с тях и знам от опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко между Pioneer и другите изброени марки не може да става сравнение ;) Добър избор :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо реших да си взема Пайнер!

Моделите на НЕО имат фаца, но да не ти са на главата. Дават ужасно много дефекти, а официалните им вносители /техномаркет Европа/ не потдържат никаква гаранция. Работил съм с тях и знам от опит.

 

Като си вземеш кажи дали си останал доволен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо реших да си взема Пайнер! ...а официалните им вносители /техномаркет Европа/ не потдържат никаква гаранция. Работил съм с тях и знам от опит.

Браво за добрия избор. Надявам се да останеш доволен.

И само да вметна - Техномаркет и К&К Electronics са ... тясно свързани. Но Техномаркет не внася нищо. Стоките се внасят от К&К ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо реших да си взема Пайнер! ...а официалните им вносители /техномаркет Европа/ не потдържат никаква гаранция. Работил съм с тях и знам от опит.

Браво за добрия избор. Надявам се да останеш доволен.

И само да вметна - Техномаркет и К&К Electronics са ... тясно свързани. Но Техномаркет не внася нищо. Стоките се внасят от К&К ;)

 

На мен доставчици, ми бяха ТЕХНОМАРКЕТ ЕВРОПА. Незнам те от кого зареждат, но твърдят, че са официални вносители на Самсунг, а той се вкарва от К&К. Върви им разбирай шмекериите... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все си мисля че Авител са офицялни доставчици на Пайнер.

http://www.avitel-bg.com/index.php

Но може и да греша разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все си мисля че Авител са офицялни доставчици на Пайнер.

http://www.avitel-bg.com/index.php

Но може и да греша разбира се.

Горе става въпрос за Neo, а не за Pioneer. Никъде не съм казвал, че на Pioneer вносителя е K&K :mrgreen:

A за K&K и Техномаркет - и двете са под една шапка. K&K внася и продава на едро, Техномаркет продава на дребно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве кви Неота кви Елити, Роудстари и тем подобни глупости - Blaupunkt GT Series да не би да са скъпи 16ките са по 60лв, 20ките са за по 90 и поне знаеш, че слушаш музика, а не да чуваш нещо си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си зех от Горубляне JVC за 130-140лв. не помня точно беше преди близо година :) До момента съм много доволен!

 

Защо го зех 2-ра ръка, а не ново ще попита някой! Ще му отговоря на горубляне плейарите ги свалят от колите които току що са влезли оттам следва тоя плейар да е купен "навън" според мен качеството на продуктите "навън" е 100 пъти по -добро!!!!Може да не съм прав но тжа си е мое мнение!

 

 

 

ПОЗДРАВИ!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моето Нипонче ми дават 80-100лв. Според вас давли си струва да го продавам на тази цена. Има си всичко горкото: дистанционно, USB, слот за карти, но не звучи добре. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавай го! Майната им на слотовете и глупостите ;) Ще добавиш 100-150лв и ще си вземеш плеър който ще прави най-важното. Да свири :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Добър избор си направил с Pionera, стига да не те дразни факта че като сменяш диска се чува гаден шум в колоните, но не се притесниаваи нормално е за тази марка. относно К&К и Техномаркет, разликата е само в наименованието, иначе е една и съща фирма.

P.S. Не си взимайте NEO, ELITE, че даже и SANG, само ядове ще си имате!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър избор си направил с Pionera, стига да не те дразни факта че като сменяш диска се чува гаден шум в колоните, но не се притесниаваи нормално е за тази марка. относно К&К и Техномаркет, разликата е само в наименованието, иначе е една и съща фирма...

Това за Pioneer, за шума в колоните и "нормално е за тази марка" от къде го измисли :?: През ръцете ми са минали 3 модела - в ниския и високия клас и съм боравил с поне още 5-6 на приятелчета. Такъв шум никъде не съм чувал :!:

 

Да кажеш, че "К&К" и "Техномаркет" са една и съща фирма е нелепо. Че са под една шапка - това да. Ама една фирма не може да има повече от едно име :lol: "К&К" е вносителя и като такъв няма право да продава на дребно. Именно заради това е регистрирана "Техномаркет". Малко грубо сравнение, ама това е все едно да кажеш, че VAG и Октавия е едно и също нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в магазин където се продава такава техника и когато си копувах CD за колата тествах доста марки с колегите, така че не пиша празни приказки. А относно К&К и Техномаркет, по-скоро бих ги сравнил с Mercedes i Smart. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в магазин където се продава такава техника и когато си копувах CD за колата тествах доста марки с колегите, така че не пиша празни приказки. А относно К&К и Техномаркет, по-скоро бих ги сравнил с Mercedes i Smart. :D

 

Това че работиш в такъв магазин не те прави автоматично най-компетентния тук...Те и момчетата в Технополис-Русе които са на щандовете кар-аудио, работят това, но това не им попречи да ми наговорят един куп глупости... Това за пайнера и шума ми стана интересно. Раздуй малко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Roadstar никога повече. Бях се подлъгал да си взема такъв МП3 развали се след 5 месеца и от 2 години е в гаранциония сервиз, който съда в момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от 2 месеца съм с PIONEER DEH-2920MP и съм доволен от него.

Не ми е направило впечатление да има шум като сменям дисковете.

 

Някои може ли да ми препоръча 30 см. колона за буфер на прилична цена че моя почна да сдава багажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои може ли да ми препоръча 30 см. колона за буфер на прилична цена че моя почна да сдава багажа.

 

Кажи до колко парички, че всеки различно разбира под прилична цена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.