Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разработване на двигател


wayne1981

Recommended Posts

не ми се мисли какво става при пукане на гума .... а снимката на ПРР най ми харесява с това 5.1л/100км >>> ако това е вярно де. започвам и аз да харесвам дизелите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми се мисли какво става при пукане на гума .... а снимката на ПРР най ми харесява с това 5.1л/100км >>> ако това е вярно де. започвам и аз да харесвам дизелите :)

 

Това е средния разход за цялото пътуване ;) В галерията има една моя снимка (не ми се качва тук - ако искаш и хвърли едно око там), качена е точно заради разхода при такава скорост. Там е моментния разход. Пак не е голям - при почти 190 е 9.6/100

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 200 е към 10/11 и след всеки 10км се качва с литър!

 

Много лакомо твоето жУвотно бре? Моята уж по-тежка и голяма, а до към 210 не мина повече от 9.8/100 а я поддържах поне 4-5 минути тая скорост. Странно...

Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... а снимката на ПРР най ми харесява с това 5.1л/100км >>> ако това е вярно де. започвам и аз да харесвам дизелите :)

 

Ми честно казано тоя разход е висок :mrgreen: Това е в Германия и там съм карал със 130-150 през цялото време. Иначе София-Варна дава към 4.7-5.0 (без/със климатик).

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи пак покарах към Стожер-направих снимка и клипче!Още не съм ги свалил от Гсма.Да си кажа честно не съм привърженик на тези неща да си снимам километража и тн-за скоростите съм привърженик естествено...По повод въпроса на ПРР-значи на 4хил оборота съм на 210-поне така си го заснех снощи-снимката до 1,2 пак ще ти я пратя на мейла ПРР-както и клипчето!Клипчето не стана мн добре понеже снощи беше мокро а и духаше мн силен (страничен вятър)-а и в момента съм със зимните гуми-но съм доволен!Пак да си кажа аз много рядко си правя експерименти и замервания с автомобила-след като ПРР ме пита и ми стана интересно да видя-210км 4-4100 оборота-иначе както казах не съм привърженик да си снимам километража да правя клипчета и тн!Предпочитам да си карам нормално по пътя-стига да няма нахалници ;) с който да се здавя!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа,

 

При мен 210 би означавало 4400 оборота. Но ти май имаше и 6та?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам със 6та съм-много ме улеснява-макар има стъпка можв и на 190-200 да я сложа-но колкото по-рано-толкова по-добре!А за 210-4хил оборота са си супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За друго не ти завиждам (не ме разбирай погрешно - просто мойта кола много ме кефи), но за 6тата адски много завиждам :(

Така и не разбрах каква им е идеята на производителите да правят къси скорости (не говоря за спортни коли). Тоя двигател (говоря за моя) работи прекрасно на 2000 оборота. Т.е. при 120-130 трябваше да е на 2000 оборота, а не на 2500. Така и разхода щеше да е по-нисък, а и комфорта на возене по-добър.

Както и да е. Като порасна ще си взема кола със 7 скорости :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата :D

Желая му много безаварийни километри, много удоволствия зад волана и мнооого да си я пази!

:smt017

Направил си добър избор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка колега!Със здраве да си я караш и много безаварийни километри да навъртиш!А за заведението-няма грешка-трябва да се съберем някой път клуба да отразим някой срещичка там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията. Относно срещите - винаги съм на разположение.Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета гледам тука доста сте се посъбрали под тая тема, да ви кажа тогава Честита Нова Година и само безаварийни километри през годината. Иначе моята на 200 км/ч минава 5000 об/мин но ме престраша да я настъпя до откат(мисля че ограничителя изключваше към 6000 об/мин). Сигурно обаче няма да ми повярвате, че бях аз и още три жени в колата и средно количество багаж в багажника! Беше на магострала Тракия някъде след Пловдив адски прав участък, бензин 95 ОМВ, 6 май, температура на въздуха 24 градуса, попътен вятър 1,2 възела:):)...двигател 1,6 бензин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

По молба на BlackPearl:

 

Blackpearl%20speed1_resize.jpg

 

Video (само с родителски контрол :mrgreen: ): http://peterrr.hit.bg/Skoda/Video_BlackPerl.3GP

 

PS: Човече, ти си луд! С 220 при вятър...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.