Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

слаби места на Fabia


n_ikito

Recommended Posts

какво не им хареса на стъклата ?

 

ПРЕДЛАГАМ темата да се закрие ! фабиятя няма слаби места

Kакво да им харесваш?Много лесно се драскат,а да не говорим и че някой не са тонирани!"фабиятя " - :mrgreen: много яко
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия греди ... аз също така с едно Берлинго щях да се блъсна на ляв завой заради голямата греда ... имах чувството че карам комбайна ... но когато свикнеш няма проблем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VLADO го е написал а аз потвърждавам-да,наистина е недостатък че са много широки гредите на предното стъкло.
VALDO съм,а не VLADO!!! :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

За лаковото покритие, че е слабо съм напълно съгласен колеги, понеже имам база за сравнение. Мицубиши Спейс Стар- сив металик и моята Шкодачка- също сивичка. Яконкатае хем със 100хил. отгоре и почти няма следа от язви от камъчета по боята. Шкодичката, не ми се говори на 109хил., а предния капак има вече поне 15стина мачуквания от камъчета. Адски се старая да избягвам да карам след камиони, но уви просто боята и лаковото покритие са много слабички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.