Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дойде


mathematician

Recommended Posts

След по-малко от 2 месеца доде (59 дни точно). :smt004

 

Днес ми се обадиха следобед. Утре ще ходя да оправяме бумащини, пари и пр.

 

След колко време горе долу мога да очаквам да получа ключовете?

Края на седмицата реално ли е? :roll:

 

И дали ще мога да си я видя утре. За съжаление, ще бързам и сигурно няма да мога да я видя. :oops:

 

 

Октавия Амбиенте 1.9 ТДИ. Капучино вънка и вътре пак кафевичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май ще съм първият,който ти честити-всичко хубаво и много безаварийни километри с нея!:) И да сложиш снимки като си я вземеш!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честито и от мен. Много да се радвате взаимно и никъде да не се изоставяте ;)

Блазе ти, аз имам още да почакам :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито !!!

Я още веднъж, ама с чувство - Ч.Е.С.Т.И.Т.О !!!!!

:smt012 :smt010 :smt004 :smt004 :smt004 :smt044 =D> \:D/ =D> \:D/

 

Айде стига честитки, дай да ти разваля сега празника:

1. Като идеш в ЕТ, ВЕДНАГА ИСКАЙ ДА СИ Я ВИДИШ, няма така да се отпускаш, " няма да имам време " !!!. Ако е с допълнително, поръчано от теб оборудване, питай и гледай специално за него.

2. Ако ще е на лизинг, носи с тебе успокоителни - 2 седмици още ще я държат - застраховка, оформяне на лизинга, регистрация в КАТ и не дай си боже да трябва и от ЕТ да ти монтират нещо по колата - още минимум 3 дена към посочения вече срок.

3.Минат ли 10 календарни дни от подписването на договора, почвай да им звъниш и да ги пришпорваш, ходи до ЕТ всеки ден, ако можеш и питай и разпитвай за твойта кола.

4. Дано да е много скоро - като отидеш да я взимаш, пак ще чакаш здраво, документите докато ти ги дадат и докато те поведат към колата, ако, ДАЙ БОЖЕ, не са объркали нещо ,времето ще ти стигне за 4 дълги кафета и половин пакет цигари.

 

Дано нито един от изброените по-горе негативизми не ти се случи с пълна сила и да помрачи радостта от новата придобивка. Ако ще плащаш в брой или лизинга ти е през банка, до петък, събота колата ще е при тебе. Май само трябва да се оправи митническата декларация, ама не съм много сигурен. Честито още веднъж.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да я ползваш! Само радост да ти носи! Отваряй си очите на 4 когато приемаш колата. Обръщай внимание дори на най-дребните детайли, за да не се ядосваш по-късно!

Наздраве и честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията и съветите. При получаването ще си отварям очите на четери. :roll:

 

На лизинг през ЕТ е и ще пада чакане явно, няма как. :cry:

 

Дано до 1 седмица стане, а не 20 дни както е по-договор. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не чакаш прекалено много... :?

Ще ти честитя колата, когато кажеш, че си се прибрал до вкъщи с нея. Айде оправяй се с тия в ЕТ, и ГЛЕДАЙ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано до 1 седмица стане, а не 20 дни както е по-договор. :oops:

 

Хихихихихи, оптимизъм му е майката, ама ЕТ са способни да убият всичко хубаво в теб, да ти изтрият усмивката от лицето и да те накарат да ](*,) :smt034 :oops:

 

Дано съм бил лош пророк.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен с пожелание за много безаварийни километри и все

да те кефи така както когато я вземеш.

дано "другарите" от ЕТ се размърдат малко и не те мъчат много,но от

личен опит знам че работят като държавна фирма.

УСПЕХ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано до 1 седмица стане, а не 20 дни както е по-договор. :oops:

 

Хихихихихи, оптимизъм му е майката, ама ЕТ са способни да убият всичко хубаво в теб, да ти изтрият усмивката от лицето и да те накарат да ](*,) :smt034 :oops:

 

Дано съм бил лош пророк.

 

Поздрави

 

Недей така колега! От момента в който мойта дойде до момента на взимането имаше по-малко от седмица. Май в петък дойде а в сряда беше моя.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано до 1 седмица стане, а не 20 дни както е по-договор. :oops:

 

Хихихихихи, оптимизъм му е майката, ама ЕТ са способни да убият всичко хубаво в теб, да ти изтрият усмивката от лицето и да те накарат да ](*,) :smt034 :oops:

 

Дано съм бил лош пророк.

 

Поздрави

 

Недей така колега! От момента в който мойта дойде до момента на взимането имаше по-малко от седмица. Май в петък дойде а в сряда беше моя.

Поздрави

 

Ееееееех........, дано до събота му я дадат, мойта я бавиха от 27.11.06 до 15.12.06, от шоурума я взех, та затова така пиша, пак казвам, дано не е и сега така.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt004 Колега-честито и от мен-много безаварийни километи-и да се слушате взаимно! \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

32 дена-миражи-и все нови и нови отлагания-това е ЕТ.Лично на мене ми се развика някъква пача,че автомобилите се чакали да се съберат групаж и тогава се обработвали и ще си взема колата не когато искам ,а когато те ми я дадът.Не говорим за неуважителния тон и пренебрежителното отношение-искам и името ,не се представя.По едно време ми стана хубаво,почнах да повишавам тон несъзнателно и добре,че имаше един френд до мен та ме изведе навън

 

 

НЯМА ТАКАВА НАГЛОСТ,НЕУВАЖЕНИЕ КЪМ КЛИЕНТА И НАЙ-ВЕЧЕ АБСОЛЮТНА АПАТИЯ КЪМ ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти защо не им каза-Аз като трябва да плащам-плащам когато трябва,а не когато аз си искам.Като трябва да взимат ЕТ-майката си.....а като трябва да дават......!Аз бях говорил за едни лихви дето ми бяха начислили-че писах писмо чак до ШЕФА ИМ-и най-учтиво го помолих да ми върне писмен отговор!И да каже кво ще правим-понеже ми бърка счетоводството-СЛЕД КАТО НЕ ПОЛУЧИХ ТАКЪВ-съм принуден на най-крути мерки-ПРАЩАМ ШЕФА(БАЩА МИ) в СОФИЯ.....Той е един спокоен човечец,никога не повишава тон............Така че ако не друго бая сеир ще падне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз моята Октавия я платих на 12.01.07г. взех си я на 01.02.

Казаха 2 седмици, ще ми се обадят. Така и не ми се обадиха, ами като отидох да проверя поредния път викат: ааа готова е г-не :)

Но вече един месец и се наслаждавам :)

Обаче след това открих Скаут, лелее как се влюбих в този модел. Почвам да се чудя дали не сбърках, че не изчаках :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ново возило колега !!! Много хубави моменти зад волана и хиляди безаварийни километри по нашите пътища !!! Само хубави хора да се возят при теб и КАТ да не те спира !!! :smt010 :smt004 :smt045

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега! Да ти се връща тъпкано и на теб :)

 

Btw, вече имам едно акт-че с новата кола :oops:

 

да ти е честита колата, а ако не си черпил приятелите ти за новата кола може от там да идва проблема.:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е верно, ако не е черпено за колата, ядовете са неизбежни. Аз за мойта съм черпил всички познати и бая непознати, освен това колата е осветена на Бачковския манастир и е с две иконки - на ключа и на таблото. Поел съм ангажимент да почерпя и колегите от форума, когато се съберем при мен. Колега nicolas, с теб ще се видим на Бургаско наливно през лятото, когато ходя на Поморие.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега! Да ти се връща тъпкано и на теб :)

 

Btw, вече имам едно акт-че с новата кола :oops:

 

да ти е честита колата, а ако не си черпил приятелите ти за новата кола може от там да идва проблема.:(

 

Не е заради почерпката, Наско :? Аз почерпих като взех моята, обаче на второто ми сядане в колата, КАТ също ми честити придобивката подобаващо :mrgreen: И после като се почна....ужас!

Аре и от мен честита количка, nicolas...и наздраве!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е верно, ако не е черпено за колата, ядовете са неизбежни...

 

При мен не е така :( Черпих като се роди малката на сестра ми - лежа в кувиоз 1 месец а сестра ми го закъса здравословно в резултат от раждането. Черпих за друго (вече не помня) и пак проблеми. Черпих за колата и на първия ден (20-30км по километраж!!) спуках гума....

 

И престанах да черпя. И нямам проблеми.

 

Поздрави

 

PS: Да знаете що не черпя де ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички Вас за пожеланията!

Вече малко повече от месец от както я взех, не спирам да черпя :)

че чак нанагорно ми дойде :)

Сега е ваш ред наистина, живот и здраве, бих се включил във всяка среща на форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.