Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща на 17-18.03.2007 ?


Владо©

Recommended Posts

Понеже Юли (Mishelle) има да черпи Наско (corropt) за откритието "Бате ви Наско е цар" (справка: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... 6674#46674), а пък може и Наско да почерпи заради комплимента, а пък и Дани (hamsia) беше обещал черпене на всички, дето са помагали за събирането на литература (справка: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3951), дали да не организираме едно групово почерпване в събота (17.03.2007) или неделя (18.03.2007) в "Родопската къща" :?: Пък може да го съчетаем и с "поздравително почерпване" на Джуниър :mrgreen:

(Абе що не вземем да си я купим тая "Родопска къща" - и без това вече персоналът е "наш" :lol::lol::lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е за неделя може и да се класирам за почерпката, ма явно трябва да дойда без кола, че след толкова черпене ... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алоу! Митак ,ако си без кола, как ще разберем, че си от клуба?! :lol::lol::lol::lol:

Ми хайде тогава - НЕДЕЛЯ, 18.03.2007 към 17 часа при Ники? (и Джуниър, да не го забравяме, нали има да черпи хехехехе).

Пост Скрипт: PRR, ако продължиш да се скатаваш така, следващата черпня ще е от тебе... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алоу! Митак ,ако си без кола, как ще разберем, че си от клуба?! :lol::lol::lol::lol:

 

А Владо, Вие дето ще се разбира, че сте от клуба с чай ли ши съ черпити :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, тия сигурно си имат жени (а някой може и мъже) въздържатели да ги возят обратно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и с чай.... с коняк....за изтрезняване :lol: (тва пък от къде ми хрумна....ма нали се правя на остроумен....)

Митак, който квото си намери за извозване! Не можем да ограничаваме хората, шофьори от какъв пол да ползват, че ще ни осъдят за дискриминация.

аре, дайте по-сериозно - ще идвате ли в неделя или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пост Скрипт: PRR, ако продължиш да се скатаваш така, следващата черпня ще е от тебе... :mrgreen:

 

Абе много ми се ще да дойда, ама пусто съм малко далеч. А теб ще те черпя бира. Няма да избягам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда само ако има гонки :)

 

Жоро де са буташ у А-групата? - шта изям за мезенце на Старопрамена :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да ви кажа, аз съм тук така или иначе и ще се радвам да се видим. Ще следя темата, за да запазя местенца. Иначе миналата неделя се събраха и Лада клуб и Москвич. Пред заведението беше направо лудница от коли. Тази неделя можем да направим лудницата още по-пълна. Лада си идват всяка недяля вече, а за Москвич - не знам. Сега дойдоха за първи път!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз смятам,че е по-удачно да се съберем в събота,17.03.2007 г. .Причината е,че срещу работен ден,човек не може да се отпусне.А като гледам какво черпене ще падне........................ a017.gif

Освен това мисля,че ако сме заедно с членове на още два(евентуално)клуба,пак до никъде няма да стигнем с обсъждането на нашите си въпроси.После ще има да пълним форума с "Ама това кога го решихте?","Ама защо така?", "Защо иначе?" и пр.

Но все пак мнозинството решава.Не налагам мнение,само предлагам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за събота мен не ме бройте - ще имаме купон за РД на синчето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За събота ще мога да мина по всяка вероятност. Ама за неделя няма да стане, както каза Мими - преди работен/учебен ден е.

 

П.П. Да ти е жив и здрав сина ;) . Много ясно, че няма да дойдеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да се разберете, аз съм там. А и на gogata дължа календар. Ако искате, понеже мнозинството за сега иска събота - направо да се разбираме за 17 ч. и да не го увъртаме чак толкова :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да помоля Митко или Юли, както всеки друг, който има изостанали стикери от последните, да донесе 1-2. Плащане на момента. Става въпрос за брат ми. Има голям мерак да си залепи на колата, а аз моите си ги залепих 1-ния, а другия го скъсах оше при опита за лепене.

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако никой няма стикери аз ще ти донеса, ако не дойда на срещата ще мина някой ден като съм на лекций и ще ти ги оставя в къщата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно хора.Миналата вече неделя, Москвич и Лада се събраха в две поредни срещи-една след друга, а не едновременна.Москвич нямат редовни сбирки и тая неделя няма да ангажират заведението.Лада се събират всяка неделя от 20.00, само отделни елементи идват в 19.00, така че няма да ви притесняват, с изключение разбира се на моя милост.

 

Когато си решите, аз ще гледам да дойда да се видим, пък и да покоментираме предстоящия събор на Черни осъм (май там).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да съм там в събота към 17ч тогава.

(един риторичен въпрос: Като заговорихме за стикери - дали между бирите и мезетата ще успеем да предъвчем и тази тема най-после?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда само ако има гонки :)

 

Жоро де са буташ у А-групата? - шта изям за мезенце на Старопрамена :mrgreen:

 

Когато кажеш. С удоволствие ще се пробвам срещу Фелицията. Ама да знаеш че съм много бърз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.