Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща на 17-18.03.2007 ?


Владо©

Recommended Posts

187 епизод от мексиканския сериал :lol:

Ако някой има подготвен за реализация сценарий, аз ще вляза в ролята на оператор, ще взема камера и ще снимам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да помоля Митко или Юли, както всеки друг, който има изостанали стикери от последните, да донесе 1-2. Плащане на момента. Става въпрос за брат ми. Има голям мерак да си залепи на колата, а аз моите си ги залепих 1-ния, а другия го скъсах оше при опита за лепене.

Мерси предварително!

 

Ники, аз няма да мога в събота, но работя наблизо и мога да ти донеса всеки друг работен ден по обедно време - кажи само кой ден си на смяна и колко ти трябват, мисля че са ми останали около 10-тина. А сетих се - само утре няма да мога понеже имам работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда само ако има гонки :)

Жоро нали знаеш че съм винаги готов. :)

Само че в събота съм извън София. Ще следя темата и ако сбирката се измести за неделя идвам и аз. Ще ти донеса рязаната кутията за спортен филтър, да я пробваш.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит за срещата, независимо дали ще е събота или неделя.

А ако времето е топло, защо да не се разходим до някъде! Btw Правя предложение за по-следваштата среща да се организираме за Karting! Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за картинг може при Дунев - на 1 х..й (хвърлей:)) място е от Родопската :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда само ако има гонки :)

Жоро нали знаеш че съм винаги готов. :)

Само че в събота съм извън София. Ще следя темата и ако сбирката се измести за неделя идвам и аз. Ще ти донеса рязаната кутията за спортен филтър, да я пробваш.

 

Поздрави

 

ОК. Предполагам че и аз няма да мога за събота но ще видим. А иначе за спортния филтър - аз мисля да го сложа с капак от москвич, въпрки че както си забелязал вече ще гледа към маската но все ще го закрепя някак.

Айдеее събрахме се спортистите :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да ви кажа че за почерпката от мен нямате грижи но аз ще съм само в събота тук защото в неделя ще си отивам към Казанлък.Така че се надявам срещата да остане за събота.а и ще се радвам да пробвам стрелата срещу някой от вашите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да ви кажа че за почерпката от мен нямате грижи но аз ще съм само в събота тук защото в неделя ще си отивам към Казанлък.Така че се надявам срещата да остане за събота.а и ще се радвам да пробвам стрелата срещу някой от вашите :)

събота, събота!! Ти само посмей да се скатаеш [-X :lol:

а за картинга - има един нелош в "Красна поляна" - дето е пазарчето и прелезът на ТМ22. Ако искате, можем да мръднем и до там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз помня, намерих, ама понеже така се уталожиха нещата и помислих, че вече не ти трябва :oops: . Имам го, във Варна е обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз помня, намерих, ама понеже така се уталожиха нещата и помислих, че вече не ти трябва :oops: . Имам го, във Варна е обаче.
Нищо,де,не е спешно!Ще ми го донесеш следващият път ;) !
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главните букви и латиницата не са в твой плюс, да знаеш. Иначе заповядайте на срещата, ще се радваме да се видим. Както е казал Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I AZ IDVAM HORATA OT KV. GERENA DA ZVNAT EDNA JICA AKO MOJE 0877 109 608 DA TRGNEM ZAEDNO OT SLATINA OMV V 16:00ch :P

 

колега и аз съм от слатина този път имам възможност да доида та може заедно да тругнеме ,аз няма да имам възможност да остана много на црештата но това не пречи да се запознаем поне :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май и аз ще успея да се включа утре, понеже стана промяна в плановете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

помеже ми е за пурви път такава срешта каде точно се събирате на паркинг пред това заведение или вътре :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.