Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия Съни Тур 1.6 102ph


Recommended Posts

Здравейте колеги! Нов съм във форума но съм замислил и аз да се присъединя към голямото семейство на Шкода.Спрял съм се на Октавия Съни Тур 1.6 102к.с. комби.Ще съм ви благодарен за всяакакви мнения и препоръки за този модел 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра кола си избрал...Моделът е изчистен от всякакви дефекти...Другото могат да го допълнят колегите, които притежават този модел ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Разгледай форума. Колегите са писали.

Иначе 1.6MPI не е самолет, но при нормално каране става. Искаш комби което означава че ще го товариш, а този двигател е малко слаб за товарене. Бих ти препоръчал или 2.0 или някой дизел - те са по-подходящи за товарене.

Иначе колицата е супер. Голяма, стабилна. Лично аз не съм доволен от седалките ама май съм изключение...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,колега! Но няма да я товаряпросто е единствения модел предлагащ се с 6+1 места:) а ддс-то си е 6000лв. и ще си го дръпна и колата ми излиза доста евтина,а колкото до бензиновия агрегат мисля,4е е по-добрия вариант-имам служебна бензинова кола:))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разгледах сайта и мненията,ще мога да се похваля след около 3 месеца :? а иначе утре я поръчвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разгледах сайта и мненията,ще мога да се похваля след около 3 месеца :? а иначе утре я поръчвам

 

 

Зависи, може да дойде и доста по-бързо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я има налична ще дойде за 2-3 седмици.Иначе колата е супер,наистина седалките са малко твърдички-сравнено с на другата ми кола Опел Астра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен от ЕТ ми отказаха регистрация 6+1 на Октавия 1 и 2. Не знам ти как си ги склонил, може аз да съм им се видял съмнителен тип :lol: Предложиха ми товарен вариант, което обаче не ме устройва.

За двигателя - 1.9 дизел е далеч по-добър вариант, независимо, че имаш служебна бензинова, която няма как да харчи 16-20 л/100 км, освен ако при вас не цари анархия :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шкода окт. 1 комби 6+1 купена преди 5-6 дена. 2ра шкода в семейството!!! ще се похваля в друга тема като и направя снимки.

Юли май само теб са те метнали:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,

 

Много безаварийни километри и само хубави неща с нея.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шкода окт. 1 комби 6+1 купена преди 5-6 дена. 2ра шкода в семейството!!! ще се похваля в друга тема като и направя снимки.

Юли май само теб са те метнали:(

Ами какво да ти кажа - такива са им дилърите, смешници, поне тези 2-мата, с които говорих (по-скоро водих монолог). Надявам се сега е ясна или по-скоро доказана една от всичките причини, поради които не избрах Шкода Октавия :lol: Лека полека ще изкочат и останалите :lol:

 

А за колата - честито и със здраве да ви вози ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е за регистрацията - в четвъртък взехме Октавия 1 - 6+1 от ЕТ в София. Но е адски тъпо, ако са ти казали, че не може да се регистрира. За 2-та е сигурно, че не може, щото е леко скосена отзад и манекена не влиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо бе колега,какво лошо има в бензиновите агрегати?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това щях да пиша ама ме изпревариха :( А и кефа на дизела е по-голям. Но пък колегата има служебна бензика та парите за бензин май няма да са най-големия проблем ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега.

 

Ще пуснеш ли малко повече инфо? Цвят, оборудване и т.н. Ако не е тайна де :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбира се,че не е тайна.

 

Октавия Съни Тур 1,6 102hp комби,цвят-Бордо.към оборудването,което предлагат си поръчах-парктроник,подлакътник и метална кора за под двигателя и също така ще е 6+1места

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност май че се водят 101 коня, не 102 :D Честито за количкото, със сигурност не ти завиждам много...честно :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, има още много хляб в двигателите на Октавия 1. Честито и поздравления за избора, колега, дано бързо да дойде красавицата и чакаме снимки.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.