Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия Съни Тур 1.6 102ph


Recommended Posts

Честито 8) :!: Металния щит за под мотора е доста полезна екстра, много пази картера, малко хора го съобразяват това, после ходят да заваряват :mrgreen: .

 

Да пуснеш снимки като дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Металния щит за под мотора е доста полезна екстра, много пази картера, малко хора го съобразяват това, после ходят да заваряват :mrgreen: .

...

 

Абе при мен се оказа че щита (моя е пластмасов) не е най-ниската точка, което ме уби. Има една греда точно в края на щита която е по-ниска. И като ходих в ЕТ ме уплашиха че съм я бил изкривил. На въпроса "а смяна?" ми отговориха, аааа, то много сложно, много пари, не е страшно. Отидох при познат и вдигнахме колата. Оказа се че наистина съм я одраскал, но озобщо не е крива. Но е по-ниска от щита. С други думи - не разчитай на него...

 

Поздрави и sorry за off-topica

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее,поръчах я най-после:)

 

Честито да си я караш със здраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Металния щит за под мотора е доста полезна екстра, много пази картера, малко хора го съобразяват това, после ходят да заваряват :mrgreen: .

...

 

Абе при мен се оказа че щита (моя е пластмасов) не е най-ниската точка, което ме уби. Има една греда точно в края на щита която е по-ниска. И като ходих в ЕТ ме уплашиха че съм я бил изкривил. На въпроса "а смяна?" ми отговориха, аааа, то много сложно, много пари, не е страшно. Отидох при познат и вдигнахме колата. Оказа се че наистина съм я одраскал, но озобщо не е крива. Но е по-ниска от щита. С други думи - не разчитай на него...

 

Поздрави и sorry за off-topica

 

Щом е пластмасово, значи не е щит, а ЕкоКора(-Тава), която не е замислена много много да ти пази долницата, а е поставена повече от екологична гледна точка.

 

И аз сори за офф-а :oops: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някой има ли информация въпросната Октавия1 1,6 с какви спирачки е отзад(дискове или барабани)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.