Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Родопската къща...


Боби Доктора

Recommended Posts

Ей, мама му стара. За предната сбирка на софиянци в "Родопската къща" видЕх твърде късно - умрЕх на мъка. Ама пуста работа - сядам на компютъра по нощите и за кое ли по-напред време... :( Дайте да организираме нещо тая събота (31.03.) Да ви видя на живо пък и да си полафиме на по бира.

Пък и вече имам двама-трима познати, дето ще трябва взаимно да се черпиме. Те си знаят кои са.

Поздрави. Ще чакам отговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mimi.b™

    6

  • gogata

    5

  • Боби Доктора

    5

  • Владо©

    4

Най-много писали в темата

Ако съм София,

 

с удоволствие бих се включил. Засега се очертава да съм :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че 31-ви е Лазаровден (аз малко се бях объркал, че беше вчера - 25-ти), така че може да е пълно в Къщата. Сигурно няма да е зле да разервираме по-рано местата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е, но не е хубаво да поставяме Ники Колев в затруднено положение, като му кажем в последния момент да осигури десетина свободни места. това имах предвид ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ще се домъкна към 19h. 18 ми е малко рано...

А иначе като гледам се заформяме достатъчно за да потвърдим :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запазвам масичка още от сега, че вече има доста резервации за събота.

Ще се радвам да се видим, че имам да черпя и да се извинявам на Влади много за тази неделя. :oops: .

П.С. Влади, сори човече, но както съм говорил с теб, така веднага след това съм заспал и не съм отразил нито едно твое звънене. Просто предната вечер имах много преживяване до рано сутринта и ...Извинявай още веднъж, дано не сте ме чакали дълго! Имате по една бира за причиненото неудобство! :smt044

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле-е-еее, кефите ме. Да разбирам, че остава събота?

Какво ще кажете за 18:30 ч? Ако ме турите и мене в броенето на местата с две бройки - ще черпя... :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За събота май и аз ще мога да ви видя! Родопската къща в Студ град, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз ако дойда със служебното Пежо, ще ме биете ли много ? :oops:

Няма! Черпиш всички по една бира и ще ти се размине :mrgreen:

(ма съм нагъл,а :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма! Черпиш всички по една бира и ще ти се размине :mrgreen:

(ма съм нагъл,а :lol: )

Е, Влади,ти пак се уреди!Като гледам колко бири те чакат...............Да не кажеш после ,че фотото ти е виновно :lol: .

 

Ники, май ще трябва най-голямата маса да резервираш,че видиш ли каква грандиозна среща се заформя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен не ме броите за място на масата ако имам време да мина ще е за 10 минути да се запознаем . много искам да се видим но незнам още сьм малак нямам право да карам бу и студенски град ми е далечко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен не ме броите за място на масата ако имам време да мина ще е за 10 минути да се запознаем . много искам да се видим но незнам още сьм малак нямам право да карам бу и студенски град ми е далечко

 

От кой раион си? Може пък някой да те вземе/върне.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви питам да имате Стикери?

 

При положение, че Мишел ги прави в момента, май отговора ти е ясен. Стикери още няма. Евентуално на срещата ще видим как ще изглеждат, тоест ще има мостри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.