Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Родопската къща...


Боби Доктора

Recommended Posts

  • Отговори 50
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mimi.b™

    6

  • gogata

    5

  • Боби Доктора

    5

  • Владо©

    4

Най-много писали в темата

от далечния краи орландовци сьм няма кои да се раскарва ама и почти обедих татко да доидем с шкодето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от далечния краи орландовци сьм няма кои да се раскарва ама и почти обедих татко да доидем с шкодето

"от далечния краЙ Орландовци съм. Няма коЙ да се раЗкарва, ама и почти Убедих татко да доЙдем с шкодето..."

 

а ако татко ти се "разубеди" - напиши ми ЛС, можем да се чакаме някъде - около Сточна гара например, мога да мина оттам да те взема...

 

значи срещата ще е в събота, 31.03. от 18ч в "Родопската къща", нали?!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли все пак някой да каже на несведущите де е "Родопската къща" ? Щото Родопите са голяма планина, ще ми свърши нафтата, докат' я преровя цялата :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли все пак някой да каже на несведущите де е "Родопската къща" ? Щото Родопите са голяма планина, ще ми свърши нафтата, докат' я преровя цялата :lol:

 

http://www.rodopska-kushta.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей, ако няма къде да седнем с жената - ще ви се разсърдя, да знаете...

Само не знам още - дали да идваме с "Марта" (OCTAVIA 1.6i) или на жената с италианската "непослушница" - (Alfa 146 1.4), щото разбрах, че такива посетители трябвало да черпят по бира :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае по една виртуална бира от мен :) да не кажете, че съм гадняр и не черпя... Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам само 40-ина мнения :oops: и ... :oops: да не се разсърдят другите, че ти отговарям аз...

 

Но мисля, че първо трябва да преминеш през някои тестове. Като например:

 

1. Шофьор ли си?........................... (да)

2. Шкода имаш ли?......................... (да)

3. Фен ли си на марката?................. (да)

4. Пиене и ядене връщаш ли?........... (не)

5. За компания ставаш ли?................ (сигурно)

 

Честито...!!! След успешно преминаване на теста - си добре дошъл :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз този път ще пасувам ( и на мен да ми се случи :mrgreen: ). Не мога да откажа една покана за рожден ден. Искаше ми се да почерпя, но явно ще остане за следващият път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май този път и аз ще пропусна :oops: :( , че чакам гости от морската столица :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам че не дойдох . сменях кормилни накрайници че като се качих в колата - не можах да я позная ... единия имаше 1 см луфт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички,коийо не дойдоха,само могат да съжаляват.

Беше най-страхотната среща .

 

Еее, може ли такива работи... сега ше си поливам главата с бира от яд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички,коийо не дойдоха,само могат да съжаляват...

Възможно е, но все пак не всеки път всеки може да присъства, в това число не визирам само себе си ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е, но все пак не всеки път всеки може да присъства, в това число не визирам само себе си

 

Нищо лично,просто споделих! :smt044

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е, но все пак не всеки път всеки може да присъства, в това число не визирам само себе си

 

Нищо лично, просто споделих! :smt044

 

Сподели, моля, малко повече, :roll: ако може, де !

Мерси предварително !

:D

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.