Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съединител на Октавия 2


nicolas

Recommended Posts

Може ли само той да се смени или се сменя целия комплект съединител? Колко г/д струва + труд?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен така ми казаха,. А колко горе долу ще струва целият комплект + пари за труд. След като се смени колко км има гаранция / или издържа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много може да варира цената според сервиза и частите, пробега също много зависи колко градско караш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Абе колеги имам следното питане - шкодата за която ви писах (1.9 SDI 2002г. 64 к.с. 47 kW) има ли демпферен маховик или е само комплект съединител без маховик?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали не е в това причината: http://www.tech-co.bg/sites/default/files/luk_0024_bg.pdf

При мен също вибрира. И на служебната дизелова октавия 1 също. Смятам го за нормално вече :)

Редактирано от stan4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите радвам се че е само комплект съединител. Иначе колата е 2002 г. та нз колега това на линка дали и при мен е така. Един познат ми каза че най-верятно е лагера. Ще видим накрая какво ще излезне 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега печка на Шкода дето да не му вибрира леко педала не съм видял. Отчетливо малко след горна точка. Но вибрира относително леко де,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега печка на Шкода дето да не му вибрира леко педала не съм видял. Отчетливо малко след горна точка. Но вибрира относително леко де,

И аз тъй ! 

Обаче ей тва  ( http://www.tech-co.b...luk_0024_bg.pdf) нещо ми се струва голяма гъзария да се монтира на печката, стига да не струва колкото цял съединител. :)

п.п. моя педал си тупка от нова , така и до ден днешен...

 

Всъщност нашите "печки"  имат ли въобще такъв хидравличен антивибратор или не ?

Редактирано от димон
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте колеги, смених съединителя. Прав беше колегата skodko че няма демпфер а е само комплект с-л което е супер. След смяната обаче пак си вибрира явно така е при тези коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.