Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стелки Октавия 2


Ради

Recommended Posts

.

 

Като се замисля по-добре без стелки.

 

И като се изтрие мокета под краката ти какво правиш? Вместо да смениш комплект стелки, сменяш мокета на цялата кола? :roll:

 

До сега не съм видял изтрит мокет, но сигурно има. Тогава можеш да сложиш стелки, да не се вижда изтритото. :D

 

Родителите ми навремето като си купиха нова кола (Лада) си купиха и комплект за седалките от агнешка кожа (такива дето се облича седалката). След няколко години решиха, че агнешката кожа е много скъпа и да не се хаби, майка ми уши от плат още едни такива дето обличат седалките. Мда, колата се скапа, ръждяса, ама агнешката кожа седеше нова, щото беше покрита. А да не говорим за кожата на седалките (някаква изкуствена беше). Седеше като чисто нова - все пак покрита от два слоя. И каква е идеята да имаш супер ръждясала и разкапваща се кола на над 20 год. с нови и лъскави седалки вътре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

току що се обаждах в магазина на ЕТ и казаха че евентуално другата седмица ще има текстилени стелки(мокет както му викаше човека)

http://www.accessories.skoda.co.uk/prod ... =DCA600102

в момента имат гумени и гумено-текстилни(92лв).Ако някой може да сподели и даже някоя снимка няма да е излишна ,как изглеждат гумено-текстилните и заслужават ли си парите.

Раздразнен съм от факта ,че ти продават колата без стелки ,а вече 3та седмица нямат в магазина

 

Проблемът за доставките в момента не идва от ЕТ, а от складовете в Чехия! Другата седмица ще има доставки! И аз си чакам джантите вече месец!

За стелките и на двете коли съм с оригинални гумени и съм много доволен, никога не е миришело на гума ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите стелки си ги поръчах като екстра с колата за 75лв. (не съм 100% сигурен за цената). Изцяло текстил са и изглеждат доста добре. Имат си дупки с пластмаса (като държачи), с които се захващат за пода и не мърдат. Пасват добре и изгеждат добре. Предполагам ще се цапат повече, но така или иначе моята кола е чест гост на автомивката. За зимата ще видим как ще я мислим. Ще трябва някакви гумени може би, но до тогава има време. Иначе лошото е, че са доста специфична форма и 4-те, особено шофьорската с този педал на газта и не едва ли ще се намират такива по магазините и бензиностанциите. Ще трябва само от EТ да се купуват.

 

P.S.: Някой да ме насочи някъде, където е виждал готини ключудържатели на Шкода (някоя бензиностанция или нещо такова). Че ключа ми го дадоха без нищо и не ми харесва така, пък и по-лесно може да се изгуби. Искам някакъв не много голям, нещо по-семпло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NightSpirit, защо не си взе ключодържател от ЕТ, останал съм с впечатлението, че в салона в Надежда има щанд за сувенири. :roll: Тези, които съм виждал по бензиностанциите нещо не ме радват, честно казано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NightSpirit, защо не си взе ключодържател от ЕТ, останал съм с впечатлението, че в салона в Надежда има щанд за сувенири. :roll: Тези, които съм виждал по бензиностанциите нещо не ме радват, честно казано.

 

 

Ами изобщо не съм се сетил, че там може да има. То като вземах колата само ми беше до ключодържателя. Трябва да ходя до Надежда един ден да си взема някаква полица от Алианц и ще разгледам ако има да си купя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз днес си взех стелки - гумено-текстилни ,по ме радват и не изглеждат така гумени.Цените са ги вдигнали на 92лв ,а само гумените са 42 както и мрежите.Хареса ми и закрепването ,макар,че първоначално като чух че трябва да се дупчи се отказах ,но после като видях ми хареса,само трябва да внимавам по мивките да си ги свалям аз за да не ги изкъртят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казана аз не съм ги закрепил и засега не се разхождат из количката :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз не мислех да го правя но ме подразниха малко дупките за закрепването ..... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.