Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия II Дизел - съединителя потъна.....????


RRR

Recommended Posts

Здравейте отново.

 

Никакви симптоми нямаше. Карах я като всеки един ден. По принцип карам нормално, нито бързо нито много бавно. Не я оставям да буксува (ако това има значение) пък и имам ASR.

Tакава повреда отнема почти цял ден. Оставих колата в 9 сутринта и я взех в 17ч. Отнема толкова най вече заради демонтажа и после монтажа на скоростите.

 

Междудругото какво се случи. Измих колата и какво да видя имам леко изместване на фаровете и бронята. Но това е може би от дърпането, че на няколко пъти се получи доста рязко дърпане. Единият фар е влязъл навътре а другия е подал леко напред. В ЕТ ми казаха че ще трябва да отида на тенекиджия и ако може да се регулира. Но няма да е евтино.

Колата е 10.10.05г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе те Шкодите не се развалят и не е предвидено да бъдат теглени!Иначе те могат да теглят! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Здравейте колеги ! Искам да се консултирам с вас. Може ли някой да ми каже защо съединителя на колата не отделя .. смисъл такъв натискам го , но всеедно не съм го натиснал ? Веднъж зацепи , включих 1ва предавка и тръгнах плавно , точно преди да пусна педала на съединителя до края и колата започна да се сеца .. Но нямам проблем с превключването на предавките , когато колата не работи .. Педала си седи в горно положение , не е потънал както на колегата , при които беше потънал педала ..

 

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ! Искам да се консултирам с вас. Може ли някой да ми каже защо съединителя на колата не отделя .. смисъл такъв натискам го , но всеедно не съм го натиснал ? Веднъж зацепи , включих 1ва предавка и тръгнах плавно , точно преди да пусна педала на съединителя до края и колата започна да се сеца .. Но нямам проблем с превключването на предавките , когато колата не работи .. Педала си седи в горно положение , не е потънал както на колегата , при които беше потънал педала ..

 

Поздрави !

Съединителчето ти е заминало! 1.9 или 2.0 ти е кубатурата :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.9 TDI 90hp .. Възможно ли е да е от чип тунинга ? Странното е , че колата не е тормозена , смисъл такъв на 1ва предавка да се въртят гуми и такива изпълнения .. Искам също да отбележа , че Шкода-та е 1.9 TDI Комби 2000г.

Възможно ли е да е влязъл въздух в системата ? И за това да прави тия проблеми ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.