Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Соколски 2008 - Национален Събор


Хашек

Recommended Posts

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    16

  • Krankenstein

    10

  • gogata

    9

  • Хашек

    6

Най-много писали в темата

Аз да се издембелкам на готово - резервирам едно място за YuKKi - вътре при "сестрите" шкодаци, пък дали ще сме двама или четирима ще уточня маа-а-а-аалко по-късно.

За да не е пълно дембелкането наготово - ако мога да съм полезен с нещо :?: :roll: :?: :roll: - съм насреща. За стикерите - не забравяйте, че съм бивш полиграфист и съм позапазил връзки в некоя и друга печатница. За друго - не се сещам в момента...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За стикерите - не забравяйте, че съм бивш полиграфист и съм позапазил връзки в некоя и друга печатница. За друго - не се сещам в момента...

 

ами прати файла в печатницата да ти дадат оферта. После ако Хашек прецени че офертата е по-добра от варненските.

От последните стикери, които поръчах за под номерата имаше забележки и недоволни, затова не смея да печатаме там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, ако можеш да разпечаташ стикерите за събора - това вече е от голяма помощ.

 

Що се касае оградната лента и гостите - не мисля да ограничаваме хората без платена такса от общата маса коли, всеки ще може да си паркира колата вътре на поляната. Въпрос е на желание за помощ да има повече развлечения.

 

Нощувката струва 12лв. на ден на легло в стая с отделен тоалет, и 10лв за другите.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е Миро!И аз съм на същото мнение-но все пак с цел прегледност мисля да подредим колите по модели-а гостите да си имат за техните коли(които няма да са с марката Шкода)! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро да питам стаите колко броя са.Ако аз искам да запазя стая с 2 или 3 легла проблем ли ще е въпреки че не съм семеен и нямам деца.Да съм на ясно че на палатката ми и трябват нови колчета и трябва да и обърна внимание и на нея ако се наложи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си също да сложим на всички шкоди по една табелка с nick name на собственика и/или името на колата. Мисля си, че така ще е по лесно да се запознаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си също да сложим на всички шкоди по една табелка с nick name на собственика и/или името на колата.

 

Подкрепям :) . Владо, ако не се лъжа, каза, че ще отпечата такива табелки :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
тогава чакам човека да каже :)

 

Места ще има, ако говориш за спане, ако не ни стигне манастира, има палатки, коли , пък и до сутринта кой ще ляга :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава чакам човека да каже :)

 

Места ще има, ако говориш за спане, ако не ни стигне манастира, има палатки, коли , пък и до сутринта кой ще ляга :mrgreen:

точно тези думи чаках значи направо може да се видиме на сабора и да се запознаеме. ;) А четох и предложението за табелки с nick name и така май ще е най добре да се направи. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 1,2,3 ще съм из Родопите , но на трети при връщането ще се отбия. Интересува ме дали трябва да дам заявка за стикера , защото искам много да си сложа такъв. А как се става член на клуба? smile166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз пропускам smile164

Цялата великденска ваканция сме в Сандански...

Но ако се бях регистрирал по-рано... smile066, щях да съм там :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 1,2,3 ще съм из Родопите , но на трети при връщането ще се отбия. Интересува ме дали трябва да дам заявка за стикера , защото искам много да си сложа такъв. А как се става член на клуба? smile166

 

мисля, че всички участници ще получат стикери от събора - това си влиза в пакета, но нека все пак организатра Хашек да потвърди. Колкото до официалните стикери на Шкода клуб - обърни се към Michelle!

 

п.п. член засега не се става, защото доколкото знам още нямаме регистриран официално клуб - просто пишеш във форума, идваш на срещите и това е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че в тази тема се обсъждат организационните въпроси, та реших да повдигна един - около заминаването на софийската група на 2 май. Тоест час на тръгване и сборен пункт. Има още доста време, но не е зле да помислим над този въпрос :roll:. Сигурно доста ще се изпише по темата, та ако модератора реши може да обособи нова тема, за да не флудим в тази. :) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея откъде може да се купи сигнална лента (за ограждане) като ония там, дето като копаят и слагат лента с надпис "БТК" или "Внимание високо напрежение" ???

 

Защото се очертава на писта "Междене" да има и друга дисциплина с конуси, та да осигурим безопасността за хората и автомобилите...

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, виж това! Имат дистрибутори и във Варна! Ако е проблем за там, аз мога да купя от тях. Ние работим с фирмата - доставя ни торбички, опаковъчно фолио и др.

http://printed-bags.net/crm/do.php?grou ... &act=index

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея откъде може да се купи сигнална лента (за ограждане) като ония там, дето като копаят и слагат лента с надпис "БТК" или "Внимание високо напрежение" ???

 

Защото се очертава на писта "Междене" да има и друга дисциплина с конуси, та да осигурим безопасността за хората и автомобилите...

 

Мерси предварително.

 

В събота ще ходя до мосю Бриколаж, там съм виждал, ако има ще взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.