Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Соколски 2008 - Национален Събор


Хашек

Recommended Posts

Дори се извинявам на Митака (Кранкенщайн), че го накарах да си обърне колата с муцуната към центъра, но исках всички коли да изглеждат умишлено подредени, а не случайно наспрели като на паркинга на Метро...

 

Извинявам се още веднъж, ако съм бил груб!

 

Поздрави.

 

хехе, Коко май трябваше да те накарам да я буташ, за да не хабя излишно гориво и да си прецаквам съединителя буксувайки напред-назад в тая мокра и неравна поляна :P

споко, бъзикам се - поздравявам те за желанието и усърдието, с което следеше нещата да се подредят добре, нали всичко това се документира и запазва за поколенията ;)

 

п.п. тая идея с лентите и табелите около черната перла и бялата ти фела беше много свежа - точно тия кодошлийски неща спомагат за доброто настроение, още веднъж евала за старанието! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    16

  • Krankenstein

    10

  • gogata

    9

  • Хашек

    6

Най-много писали в темата

Отсега държа да кажа - в юнския брой на списание auto motor und sport, който ще излезе около първи юни живот и здраве, ще има материал от две страници , посветен на прекрасния събор ;) Още едно открехване към новостите, очаквани в същия брой - първи впечатления от новото поколение на Skoda Superb, което се очаква да карам на 21 и 22 май 8) 8) 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Fresh!

Значи ще стане, така, както говорихме. Няма да забравя за почерпката. Ама е време да уточниш какво пиеш, че с тази минерална вода си ми съмнителен 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отсега държа да кажа - в юнския брой на списание auto motor und sport, който ще излезе около първи юни живот и здраве, ще има материал от две страници , посветен на прекрасния събор ;) Още едно открехване към новостите, очаквани в същия брой - първи впечатления от новото поколение на Skoda Superb, което се очаква да карам на 21 и 22 май 8) 8) 8)

 

:smt004 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. тая идея с лентите и табелите около черната перла и бялата ти фела беше много свежа - точно тия кодошлийски неща спомагат за доброто настроение, още веднъж евала за старанието! :smt017

 

Мерси :) - крадем от най-добрите :mrgreen: . С Искрен и брат ми се опитахме да прокраднем малко немски и чешки свежи идеи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отсега държа да кажа - в юнския брой на списание auto motor und sport, който ще излезе около първи юни живот и здраве, ще има материал от две страници , посветен на прекрасния събор ;)

 

Аз нали по тоя повод извадих душата на половината форум да ми пращат снимки :mrgreen: . Поздрави!

 

П.П. Юли, Фрешмейкъра само газ за остветление и Flytox(препарат против насекоми от близкото минало) не пие :D:D:D !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думите са излишни

въпреки това БЛАГОДАРНОСТИ на Бат Миро ( Хашек ) за чудесната организация

На DJ Шпеки за чудесното настроение ( Иса голям глас извади, на Междене дори не ти беше необходима апаратура :mrgreen: :mrgreen: )

На всички съорганизатори и въобще на всички фенове на марката ШКОДА

Дерзаите за догодина .... (ще е още по яко )

 

поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще Ви благодаря за снимките и клипчетата ;) Бройката на готините хора и коли расте - нещо на което много се радвам!

За Миро, каквото и да напиша /въпреки, че пропуснах събитието/ - все ще е малко!

Така, като гледам сте доста облечени, пък и дъждец е имало... Тоз събор не може ли да се премести в по-топлите месеци? Вярно, че доста почивни дни се събират в началото на Май, но и в Септември има - 6 септември - Ден на Съединението и 22 септември - Ден на Независимостта... Макар че Май са най-много.

Като гледам веселбата ще вземе да се прибера за следващия събор :mrgreen:

 

П.С. Аз ли недовиждам, или освен RS-а на Искрен, няма друга такава кола... Никоя друга Фабия или Октавия? Що така? Къде са момчетата с тези осички?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събора беше невероятен !!!

 

Малко късно се включвам с мойте впечатления, но бях в по-дълга почивка от работа, компютри, интернет :)

 

Останах много доволен от събора.

Още с пристигането си ... някъде към 6 вечерта на 2 май, се впечатлих от сериозното присъствие ... много коли на поляната, подредени чудесно. Влизам на поляната и от двете страни две дълги редици с перфектни 120ки, 100-ци, 1000МБ, 1203 ... страхотно :D

Бат Миро посреща всеки персонално, раздава програмка, бюлетини за гласучане, стикер, диск специално приготвени за събора. После се видях с разни шкодаджии - познати и непознати, разгледах многото готини Шкоди. Вечерта - огньове, мръвки, бира (и не само), лафче с колегите. През цялото време - готина музика (в интерес на истината - малко рано я спряхме първата вечер :D )

На следващия ден - една колона от 30-тина Шкоди събра очите на всички от Соколския манастир през Габрово чак до Междене. Там на пистата се дърпахме и се правихме на майстори :D ... а самата писта представлява летище на билото на планината. Гледката която се откри във всички посоки беше уникална.

За съжаление след това времето се скофти много, но това съвсем не попречи на феновете шкодаджии да повторим упражнението от миналата вечер и макар и подгизнали във вода, вдигахме наздравици до малките часове на нощта.

Времето не беше с нас и на следващия ден ... толкова валя по едно време, че купите почти започнаха да ръждясват :) Въпреки това призьорите ги разграбиха с удоволствие.

 

С две думи - събора беше много готин, със сигурност надмина очакванията ми.

 

Едно ГОЛЯМО БРАВО на бат Миро, който е главния идеолог и организатор на събора ... организацията беше на супер ниво. Миро е голям пич и определено му се отдава организаторската работа. Имаме голям късмет, че той е станал точно шкодаджия ;)

БРАВО и на всички други колеги, които са помогнали това мероприятие да бъде толкова добре организирано. Дано за в бъдеще да има повече такива хора, за да се разпределят усилията по-равномерно.

БРАВО и на всички колеги които си направиха труда да дойдат от къде ли не, за да се видят със себеподобни откачалки пък и да излязат от анонимността на форума :) Аз се радвам, че се запознах с доста хора - от пловдивската група, от варненската група и от разни други места, които до преди събора знаех само като никове.

 

Единствения по-сериозен проблем го споменаха колеги преди мен ... не можахме всички "да седнем на една маса", т.е. да се запознаем всеки със всеки. То е ясно, че маса за 100 човека трудно ще направим, но до следващия събор е добре да помислим как може да се подобри запознаването и контакта между хората :)

За следващия събор е хубаво и музиката да е по-разнообразна, но това е лесно поправимо. Може даже да има някакви анкети и за песни, така че всеки да може да чуе каквото харесва. Искам да отбележа, че според мен, озвучаването беше много добро. Има разни заведения уж с претенции, които имат много по-лоша музика. DJ Blacky (известен и като Шпеки :D) внасяше много колорит и настроение в лошото време :)

Като стана дума за лошо време - третото нещо, което трябва да се подобри са магьосническите умения на Миро, че тая година магията му за хубаво време издържа само до средата на събора :lol:

 

Поздрави на всички и чакаме следващия събор 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

УЖАС ИЗТЪРВАЛ СЪМ СЪБОРААА, бях на една специализация в Германия , дявол да го вземеееееееееееееееееее

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УЖАС ИЗТЪРВАЛ СЪМ СЪБОРААА, бях на една специализация в Германия , дявол да го вземеееееееееееееееееее

 

Ако съдя по това кога си се регистрирал във форума - не в Германия ми и в Габрово да беше, пак щеше да изтървеш събора ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.