Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Соколски 2008 - Национален Събор


Хашек

Recommended Posts

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    16

  • Krankenstein

    10

  • gogata

    9

  • Хашек

    6

Най-много писали в темата

аз намерих оранжева 2 ролки по незнам колко метра над 100 метра е ролката със сигурност. Предполагам 2х150 метра. Изключвам варианта да размотая едната е да я меря :mrgreen:

На мен не ми трябва и съм я взел за събора.

Поради причината, че аз още не съм решил дали да дойда на 3ти или на 2ри най добре ще бъде някой който 100% ще тръгва на 2ри да я вземе от мен и да я носи към събора ;)

Очаквам ЛС да се разбера с някой който може да я вземе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради причината, че аз още не съм решил дали да дойда на 3ти или на 2ри най добре ще бъде някой който 100% ще тръгва на 2ри да я вземе от мен и да я носи към събора ;)

Очаквам ЛС да се разбера с някой който може да я вземе

 

Ако идваш утре на НИМ вземи лентата:) . Иначе може да се уговорим в кюто да се видим някой друг ден през седмицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като събора вече е минало, предлагам да се напишат имената на наградените, кратко резюме от организаторите и темата да се заключи...

 

PS: Използвам момента да благодаря на всички за отличната организация и най-вече на Хашек, който отново се нае с трудната задача да организира това събиране! Искрено се надявам всички да са поне толкова доволни колкото и аз! Жалко само, че пак бях за много кратко време :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е много свестен човек. Прекланям се пред волята му да организира такива събития. Вече все по рядко се намират хора като него.

 

И аз за съжаление бях за доста кратко време днес. Вчера ходих само на гонките на Междене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така колеги,време и Аз да драсна някой редче.

 

Съборът беше невероятен!

Искам да изькажа голямо БЛАГОДАРЯ на хората,който присъстваха от 01-04.05,на хората който успяха да отделят от своето време и дойдоха макар и за кратко-евала на Pesho,mimi_b,Mishelle,PRR,Tsanko,ikonoma,PVV,-с когото не се видяхме и всички останали който сум пропуснал(да ме извиняват)!

 

Миналата година бяхме около 25,тази година бяхме 45 коли-дай боже догодина 65!

За пореден път се убедих,че Сокола е най-подходящото място за сбирка,на клуб с нашите мащаби!

 

Аз лично си изкарах страхотно-който не ме хареса като ди-джей-сега може да ме ругаете!

Радвам се че се видях с Вас колеги(Варна,София,Пловдив и тн)!

 

Едно ГОЛЯМО ЕВАЛА НА ХАШЕК,без който това събитие,трудно щеше да се осъществи!

 

Не присъстваха Русенските колеги,както и колегите от Бургас,но лично според мен,дори да звъчи тъпо-те губят.

 

Аз си изкарах супер(човек както си го направи) и се убедих ,че точно на тез дати,не искам да съм никъде другаде,а на събор с ВАС колеги!

 

Благодаря на Боби Доктора,че дойде и присъства,на неговият приятел,с жълтата Фабия-2рата вечер се отделихте,от поляната,може би заради дъжда,но се надявам събора, да е оставил у Вас,само добри впечатления!

 

Евала искам да кажа на един колега който не кара Шкода,но има повече дни прекарани на събора,от доста повече колеги-това е Краси с Аудито А6комби,найстина много свестен и готин човек,за мен е удоволствие да го познавам.

 

ЕВАЛА на колегата SVAP с червената фабия2-каза човека идвам и дойде,надявам се му е харесал събора-това се казва човек да е сериозен и да си държи на думата!

 

Еми това е от мен засега,сигурно пропуснах мн неща,но после пак ще драсна.

 

Напуснах вчера Сокола почти просулзен,с тъга че всичко това свърши........Ще чакаме догодина,когато пак ще се съберем пак на Сокола и пак ще избухнем яко.Дано и сме повече,с по-яки Шкоди и ..........незнам вече.

 

Може би не е много коректно,но моля-Колеги знам че са почивни дни-но от 02-04 това са 2 ДНИ в годината-найстина хората си имат приоритети и са заети със свойте си неща,номисля ,че 90% от колегите тук,могат да отделят 2та дни през следващата година и да уважат Националния Събор,защото той се прави с цел да се съберем всички на една поляна и да се видим и разглеаме колите.

Той се прави от организатор(и),който винаги след събора като дръпнат чертата са на - ,но са удоволетворени от това което са свършили,а именно лично аз видях доста положителни емоции и усмивки по лицата на колегите! :mrgreen:

 

Айде стига съм ви занимавал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събора беше наистина уникален! Чак сега се убедих колко много съм пропускал предните години, когато поради една или друга причина не съм идвал. Искам да изкажа огромни благодарности на Миро за перфектната организация. Без него този събор нямаше да е факт. Вчера направо не ми се тръгваше към София :( .

 

2рата вечер се отделихте,от поляната,може би заради дъжда,но се надявам събора, да е оставил у Вас,само добри впечатления!

 

Само и единствено времето ни накара да се отделим на сухо под входа на манастира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей те, с моето citro попаднах в една колона от шкоди,и покарах малко с тях да неби да сте били вие.лично намен ми беше приятно все едно съм със ситроенклуб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също искам да изкажа благодарности на бат Миро,просто събора беше невероятен.на мен вчера въобще не ми се тръгваше.вече нямам търпение да се съберем отново.Исо представи се много добре като dj.ПОЗДРАВИ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяла година го чаках този събор но в последните дни се оказах възпрепятстван и очаквах че колегите от Русе и без мен ще се ораганизират и ще дойдат...Незнам защо никой не е дошъл, аз ги предупредих няколко дена преди събора че няма да мога да пътувам. :( Кой спечели надсвирването :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми в твое отсъствие-колегата Пешо от София.

Много добра му беше Октавията и му беше мн прилична музиката!

Незнам какво стана с колегите от Русе-но никой не дойде!

Ще чакате догодина!

Аз лично мн ми е тъжно,че събора приключи!

Сега ще предложа на бат Миро алтернативи..........

То е ясно,че 2 събора годишно трудно ще станат,затова аз мисля че ще има желаещи да се включим в някой друг,я гръцки,я Румънски,я Докси???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее-е-е-е, раничко е за заключване на темата, според мен. Трябва да се чуят впечатления първо. А ето и моето:

 

Съборът беше СУПЕР, наистина. Аз обаче ще напиша какво не ми хареса, а пък вие ще прецените:

 

Не ми хареса времето ( :mrgreen: естествено :mrgreen: ), което показва, че се превръщам в "кашкавал"-шкодаджия (ех, възраст :mrgreen: ). Не ми хареса, че админа и един от модераторите (той си знае кой е) си тръгнаха толкова рано. Не ми хареса, че нямахме повече време, да се запозная СЪС ВСИЧКИ и да си полафим на воля. Не ми хареса и това, което се оказа - а именно - организаторът на събитието, който бдеше като кокошка над пиленцата си и гледаше на всеки всичко да му е наред (Миро, едно голямо БЛАГОДАРЯ от мен и компанията ми) всъщност се оказа назад финансово от цялата тая работа. (Между другото - сигурен съм, че ако имаше двойно повече шкоди и хора - от Хашек нямаше да има по-щастлив човек).

Не ми хареса и това, че умешах уискито с домашна ракия и в следствие на това си легнах последен (първата вечер) - изследвайки всички дупки на поляната. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

На DJ-я не ми хареса само едно - не му бяха осигурили по-мощна уредба :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: smile024 (Искрене, ако трябваше да плащам за всеки поздрав за именния ми ден - трябваше да си тръгна по гащи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

 

Благодаря на Боби Доктора,че дойде и присъства,на неговият приятел,с жълтата Фабия-2рата вечер се отделихте,от поляната,може би заради дъжда,но се надявам събора, да е оставил у Вас,само добри впечатления!

 

Само дъжда беше причината да се сврем с Дядо поп под стрехата на манастира. Ама добре си пийнахме и с него...

 

Много от вас не знаят, но (на АВТОсъбор - като на АВТОсъбор) - последния ден си заключих ключовете в багажника на колата и хубавичко се ПОВОЗИХ до София и обратно (специални благодарности на Гогата и братовчед му FRESHMAKER, задето ме изтърпяха в ROOMSTER-а да дремя и пуша електрона цигара)

(Гога - виж ми аватара :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :?: )

Още по-големи благодарности на хората от ЕТ, които се погрижиха в почивния ден да се сдобия с втория комплект ключове smile126

 

На недошлите - нека ги е яд.

А на нас останалите - както се казва - на печелившите - честито smile102

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, честита ти отключена кола :mrgreen: И специални поздрави за новия аватар :mrgreen:

А иначе за самия събор - поздрави и без преувеличение поклон пред самоотвержеността на организатора Хашек за всички положени усилия smile126

С изключение на времето, всичко беше чудесно, радвам се, че се запознах с много нови за мен колеги от форума и съжалявам, че не се видяхме за повече време с някои от по-старите познати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби,аз съжалявам човек,че първата вечер прибраха лаптопа с програмата толкова рано и останах по касетофон и микрофон.Иначе щях да си пусна 2те ДВДта с олд чалга и сръбско и супер ретро щях да изпълня всякакви музикални желания,ама на.Първата вечер идва на Мими детето и казва,поздрав за именниците и аз казвам,после се споглеждаме с чичо Мичо и се питаме невежите,абе къв ден е днеска,добре че дойде да ни опресниш човек!Видях те аз че се зареди от колата с твърдо гориво!

Втората вечер беше също супер,като изключим че се изкаляхме малко като свинчета на поляната!Попа,тази годиня явно е бил по кротък,миналата година,дойде,изпи една бутилка ракийка,запали МОХЕРА(алеко) и си замина в Габрово! :mrgreen: Софиянци ви върви-миналия събор Цанко си заключи фабията,но понеже не е с ел джамове отзад,успяхме да смъкнем джама!

За мен беше удоволствие да се видим и да се запозная с колегите от Сф с който не се бях виждал-догодина,ще е още по яко,с по-яка програма (ще се усъвършенствам като Диджей)!

 

Дерзайте за догодина! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се от къде да започна, но на първо място да се ИЗВИНЯ на всички, най вече на Хашек, за моето отсъствие, след като имах резервация.

Писах, хвалих се наляво надясно, че ще съм на събор, отмених всички видове ангажименти за да дойда.

Е мамка му, оказа се, че аз предполагах, Господ разполагаше.

Тръшнахме се с жена ми на 1 май с 39.5 градуса темп.

Майната ми на мен, пак щях да тръгна, но имаме две деца, едното е бебе на 7месеца, жена ми не можеше да стои на краката си и като ме видя че се приготвям да тръгвам се... развика, разплака, как ще я оставя сама в това състояние с децата... и от там насетне единственото, което можех да направя е да се обадя на Миро, че пропускам.

Сега само мога да чета коментарите, да гледам снимки, клипове и да ми текат лиги, сълзи и т.н.

Важното е, че всички сте много доволни и удовлетворени от събитието!

А аз ще си страдам до следващия събор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех пак не видя Черната Перла на живо колега!

 

Искам да кажа и за времето-за мен изтискахме максимума му-благодаря на Господ.

Времето беше супер-петък когато се събрахме всичкибеше слънчево и ясно,на пистата за драг и майсторско също,след като приключи всичко тогава заваля-сякаш за да излее задържаното през 2та дни!

На състезанията беше сухо,след състезанията заваля и после като поръчка спря за награждаването!

 

Соколския беше с нас! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам какво повече да добавя - всичко беше чудесно, дори времето не бе в състояние да ни попречи да сме заедно на поляната до малките часове воглаве с най-новия фен на Slayer - Bobby the Doc. :mrgreen:

Брат Хашек наистина този път беше хвърлил много усилия и старание в подготовката на събора - според мен дори съборът в Докси, който гледах на DVD-то любезно предоставено на всеки от нас, бледнее и въпреки по-масовото участие не ме впечатли като атмосфера колкото нашия събор.

В тази връзка бих предложил да организираме един фонд - да съберем средства и да компенсираме поне финансовите загуби на Миро, понеже времето и нервите, които е отделил за организационна дейност няма как да бъдат компенсирани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех пак не видя Черната Перла на живо колега!

 

Искам да кажа и за времето-за мен изтискахме максимума му-благодаря на Господ.

Времето беше супер-петък когато се събрахме всичкибеше слънчево и ясно,на пистата за драг и майсторско също,след като приключи всичко тогава заваля-сякаш за да излее задържаното през 2та дни!

На състезанията беше сухо,след състезанията заваля и после като поръчка спря за награждаването!

 

Соколския беше с нас! :)

 

 

Радвам се че Господ е бил с вас, постоянно ви мислих, в Бургас се скъса да вали всичките дни.

Пак пропуснах Черната Перла, както и много други, писна ми да точа лиги само по снимки, но съдба...

 

За плащането подкрепям с две ръце, не може най важният човек да остане на минус след всичко, което е направил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(Гога - виж ми аватара :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :?: )

 

Тук е мястото да питам с кой колега беше веселата метълска компания с бялото Волво комби, на която е посветен аватара ти и, с която известно време купонясвахме първата вечер smile027 smile035 ?

 

Иначе пак казвам - с изключение на втората вечер, времето беше супер, както и купона на поляната(което ми напомня, че всички от компанията покрай Боби изпуснахме да кажем и едно голямо "Благодаря" за чудесния дървен материал струпан на поляната, който ни сгряваше до малките часове :D ). Радвам се, че най-после се запознах с фенове като Дончо и Анастас както и с много други колеги. Живот и здраве, догодина пак, но в по-многоброен състав ;) !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АПЛОДИСМЕНТИ И БЛАГОДАРНОСТИ НА МИРО!!!!Положи невероятни усилия на всички да ни е нубаво и да изживеем прекрасни моменти.Да не забравяме и помощниците му,а за диджея -супер се справи да създава весела атмосфера и да ни разсмива.Събора беше супер,с изкл.на насраното време.

Що да неможе 2 събора год.?

за фонда за обезпечаване на организатора съм за

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с 2 ръце ЗА.

И аз много бих искал да има 2 събора годишно,но едва ли ще се получи.Въпреки,че може да се проведе гласуване(не че е вариянт де-то не всички гласували ще дойдат)!

Да дерзаем за догодина мисля аз!

Тези дни,ще проверя колегите от гърция кога им е събора,може до там да отскочим,при наличие на желаещи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления, бат Миро, за чудесния събор!!! Частта с нагрждаването в различните категории е едно несравнимо морално признание за труда на всеки, който жертва много в името на хобито си!!! Честито и браво на всички, които си тръгнаха с купи и грамоти!

 

ПП- Искрене, не ти трябва да тренираш за по-добър диджей!!! Отвори школа! Как не те заболя устата 3 дни, хаха! ;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събора не мога да го сравня с предишен, защото ми беше за сефте, но много се кефя че се видях с всички ви, че успях да се запозная с много нови болни маняци като мен, рядко ще срещна човек който слиза в 7.30 да си лъска джама или пък някой с такъв кеф да ми обяснява какво е направил както 1203. В общи линии много ми беше готино там - от една на друга се мърдах да ги гледам и не можех да им се накефя. Само Ясен ми се направи на дърво, но като е решил че така ще се държи, както и да е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.