Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Соколски 2008 - заявки за настаняване


Хашек

Recommended Posts

Както повечето от вас знаете, хотелската част разполага с ограничено количество стаи със самостоятелен санитарен възел. Затова съм длъжен да предупредя, че семейните с деца колеги ще се настаняват с предимство.

 

Моля в тази тема да пускате само резервации без коментари. Мерси предварително.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдивчани по принцип знам са палткаджии, но аз нямам палатка, а и да намеря невиждам как ще се събера в нея, затова ще доида на място първия ден и ако има останали стаи ще взема едно легло или стая каквото има, ако няма здраве да е имам на 30-тин километра вила ще спя в нея. Само да ми кажете възможен ли е такъв вариант да взема стая на място ако е останала или направо да си стягам вилата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме знаеш,но да си напиша-резервация за 2,3 вечерта!

(ще се съчетая пак с Коко и Гошето ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен 2 места за нощувка на 02.05 - иска ми се този път да не пропускам шоуто на пистата, дано само не се промени пак програмата в последния момент :roll:

п.п. Миро, ако ми дадеш номер на банкова сметка, мога да ти преведа парите предварително :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май ще съм на палатка като гледам как се развиват работите някои пловдивчанин да пише на лс ако имат сборен пункт някаде да доида и аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да се впиша ако е останало едно свободно легло за 2 ри и 3 ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Знам, че е доста късно, но - сега се сещат некои "шкодаджии". Възможно би е на 2 и 3-ти още една стая с две легла :oops: :oops: :oops:

 

А става ли една 4-ка или държите на 2 отделни стаи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дължа огромни извинения на организатора Хашек, но ми изникна неотложен ангажимент за дните след 3-ти май.Така, че заявката ми за резервация трябва да отпадне. :cry:

Ще мога да дойда само на 2-ри евентуално и да си тръгна вечерта.

Вероятно е твърде късно да го обявя сега, но го разбрах едва вчера!

Още веднъж се извинявам!И дано не създам голям проблем с промяната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само леко да уточня, че за 02 май има вакантна само една тройка, все още се намират свободни места за 03 и 04 май.

 

Всички, които досега са дали заявки за настаняване, са удовлетворени.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пу,мамка му-тъкмо мислех да водя МАЖОРЕТКИ за 2ри!

 

:mrgreen: Извинявам се ОФФа, ама не се сдържах! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля да пропускам събора и тази година.

 

Търси се стая за 2 и 3 май ... най-вероятно ще сме двама, но има вероятност и да сме трима.

 

едит: Ами значи резервирам свободната тройка, пък ако сме само двама ще мислим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.