Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Соколски 2008 - заявки за настаняване


Хашек

Recommended Posts

Знам, че е доста късно, но - сега се сещат некои "шкодаджии". Възможно би е на 2 и 3-ти още една стая с две легла :oops: :oops: :oops:

 

А става ли една 4-ка или държите на 2 отделни стаи?

 

 

:oops: :oops: :oops: Ако е възможно две отделни.. :oops: :oops: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: :oops: :oops: Ако е възможно две отделни.. :oops: :oops: :oops:

 

Само че за 02 май вече няма свободни места (както прочете от горните мнения), но мога да ти запазя за 03 май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така, малко UPDATE STATUS:

 

За 02 май 2008 местата са изчерпани

За 03 май 2008 - вакантни общо 6 легла с общ сан. възел

За 04 май 2008 - места има.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отскоро съм във форума, сега виждам темата, дано не е късно - искам да направя резервация за 3 май /стая с две легла/.

Ако случайно се освободи такава стая и за 2 май, имайте ме впредвид, ако не - на 2-ри съм на палатка.

Ако е нужно, мога да преведа сумата за резервацията по банкова сметка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отскоро съм във форума, сега виждам темата, дано не е късно - искам да направя резервация за 3 май /стая с две легла/.

Ако случайно се освободи такава стая и за 2 май, имайте ме впредвид, ако не - на 2-ри съм на палатка.

Ако е нужно, мога да преведа сумата за резервацията по банкова сметка.

 

Ако всички имаха твоя ентусиазъм и организация-трябва да станем като Докси 2! :mrgreen:

 

(в положителен аспект се изказвам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отскоро съм във форума, сега виждам темата, дано не е късно - искам да направя резервация за 3 май /стая с две легла/.

Ако случайно се освободи такава стая и за 2 май, имайте ме впредвид, ако не - на 2-ри съм на палатка.

Ако е нужно, мога да преведа сумата за резервацията по банкова сметка.

 

Колега, имаш резервация за 2 места за 03май. Ако се отвори място за 02 май ще ти съобщя.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освобождават се за 02 май 4 места в стая с общ санитарен възел - колегата Favorit 1.3LX поради неотложни ангажименти, отменя резервацията си.

 

Колегата SVAP да потвърди дали за 02 май го устройват 2 места в обща стая.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МНОГО ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ КОЛЕГИ, КОИТО ЩЕ НОЩУВАТ В МАНАСТИРА:

 

ЖЕЛАТЕЛНО Е ДА СИ НОСИТЕ ДОПЪЛНИТЕЛНИ ОТОПЛИТЕЛНИ УРЕДИ ЗА СТАИТЕ!

НАЛИЧНОТО ОТОПЛЕНИЕ В МАНАСТИРА НЕ Е ДОСТАТЪЧНО, ОСОБЕНО ЗА СЕМЕЙСТВА С МАЛКИ ДЕЦА!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз смятам тази темичка вече да я заключвам, тъй като утре сутринта пътувам за Сокола и освен това за 02 и 03 май местата са изчерпани.

 

Искам да ви уведомя, че си запазвам правото да потърся цената за резервираните нощувки от тези колеги, които са направили резервация, но не са я "употребили". Дай боже да няма такива инциденти.

 

Според метео-служба Габрово се очаква облачно време на 03 и 04 май със слаби превалявания на 03 следобяд и на 04 сутринта. Опасност от градушки засега няма.

 

Поздрави и до скоро на поляната!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.