Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Octavia RS - пристигнала


bat'Veso

Recommended Posts

Ако е дизеларка най-вероятно е на колегата BOJO! :mrgreen:

 

Да му е честита! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за се отклонявам малко от темата, но днес като се прибирах за вкъщи на Билла-та на Хиподрума се разминахме с една Фабия РС сребриста, номерът и беше С 0001 или нещо от рода, много готина и много яка :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, признавам си :D , разходихме се до ЕТ днес. Колата си стои там и чака . Нямам снимка още. Още е с найлоните и лепенките.

 

На живо е още по добре даже. Интересно е че не е никак ниска. Седалните са много удобни. Чуството е, че си в самолет :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, признавам си :D , разходихме се до ЕТ днес. Колата си стои там и чака . Нямам снимка още. Още е с найлоните и лепенките.

 

На живо е още по добре даже. Интересно е че не е никак ниска. Седалните са много удобни. Чуството е, че си в самолет :D

 

 

То горе долу е същото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Вярно е . Какво друго да кажа... Ще черпя :D

 

Още: Колата е със стелки. Гумите са Континентал 225/40/18. Интересно е че резервната гума е на 16''.

 

Сребриста , създава впечатление че е по - голяма отклкото е в действителност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Божо! Честито. Поздравления, че си се спрял на РС-овите джанти в 18тия цол ;) . А за това, че е висока - най-вероятно не е минала предпродажбена все още - там се махат някви 2см транспортни втулки ли подложки ли и аз не знам и си става нормално висока ;) .

 

Още веднъж честито и да пуснеш снимки на дзвера 8) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е че не е никак ниска.

 

Скоро ще разбереш че това е огромно предимство за БГ пътищата... затова може и да ти се стори че колата вози леко твърдо, а не като лодка, качването просто е по-стегнато.... за сметка на това дори при по-екстримно каране ще знаеш, че няма от какво да се притесняваш по отношение на стабилността.... а и след 200к км ще си имаш здрави бъбреци това е сигурно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ! Много безаварийни километри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Поздрави за избора на Октавия RS. Едва ли има друга марка, която предлага автомобил с такива показатели и приятен и изчистен дизайн и богато оборудване, на по- добра цена. Много безаварийни километри. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни нещо беше натоварено при мен и нямах никакво време да драсна един ред.

 

Благодаря за пожеланията и добрите думи.

Благодаря на Бат Весо, щото той е "виновен" за избора. :D

За срещата пред НИМ /къде в това /- ще сме 2-ма :D

 

Още не съм я взел. Яд ме е, че не я снимах като ходих да я видя и да подпиша договора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин ходих до ЕТ - предадох един стар автомобил ... но още не съм получил радостна новина за получаването :(

 

Хората работят добре, явно сме много на този клон и не смогват .

Надявам се да получа повиквателна скоро :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това нормална практика ли е ?

 

Не го очаквах това , платил сам , колата ми е там от началото на Май, но две седмици не мога да си получа колата .... и никой не знае какво става там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По договор наистина е 20 дни след плащането(ако колата е вече в България). Моята за взех след 14 дни или около седмица след като я бяха регистрирали. Звънни в отдел "Продажби", най-добре искай да те свържат с шефа на дилърите Константин Костов(свестен е и си разбира от работата) - 02/813 700 вътр. 122 или 123. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и от мен честито колега , много безаварийни

 

а каква е цената на седана neщо не намирам цената и или защото тепърва излиза 8)

 

още веднъж честито :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.