Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Octavia RS - пристигнала


bat'Veso

Recommended Posts

айде и от мен честито колега , много безаварийни

 

а каква е цената на седана neщо не намирам цената и или защото тепърва излиза 8)

 

още веднъж честито :)

 

http://www.skoda-auto.com/NR/rdonlyres/EF4B0B29-6ABD-4061-A899-C860B2C24594/0/cenova_newoctavia.pdf

+ нещо ако си харесаш допалнително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петък... миналата седмица, след като вече мислех , че ме отсвириха за текущата седмица , получих обаждане от ЕТ "накрая ви намерихме , елате да си вземете колата " :D .

 

Вече може ли да се кандидатирам за член на Клуб "Шкода"?

 

Хм .... първите впечатления са отлични. Динамика и усещане на пътя/ разбирайте всичко до 2000 оборота/ са невероятни. Управлението е перфектно. Може би, още едно висше за да свикна с екстрите - като ми я дадоха, погледнах в страничните огледала , ок са помислих . Ама после ... пипнах тук и там и нищо не виждах , а аз не знам как да се оправя с копчетата :D:D:D

 

Да не говорим за климатроник - екон, ауто и тн. добре че не ползвам климатици когато сам сам.

 

Карам си савсем бавничко- 50-60 до 110 на 6-та на цариградско, само за тест и все едно стоя на място. :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и много безаварийни километри!

smile161

 

Що се отнася до висшето - няма страшно, с хубавите неща се свиква лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията :D

 

ето я:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=249764&photo=1

 

 

само две снимки , направени с телефона .... на живо я пъти по добре :D

 

Как е... Върви ли количката? :P:lol::lol::lol: smile117 smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile174 smile152 smile174

 

Като идваш към нашия край-да се обадиш непременни!

Мн е арна! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вървене .... само малко я натиснах до 2500 оборота и излетя :D , повече не смея , карам си я с 2000.

В края на тази седмица сте я поразходя малко на дълъг път...

 

"BlackPearl" обещах ти, другия месец ще ходя до Варна и задължително ще се видим :D

 

Ако знаете какво е, имаш си състезателен кон а го разхождаш пеша :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова придобивка и от мен!

Веднага и едно питане - гледам, че в Чехия има Octavia RS CR 170 hp, но с DSG. Интересувал ли си се дали в БГ се предлага такава? Не можах да я видя дори и в немския сайт. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова придобивка и от мен!

Веднага и едно питане - гледам, че в Чехия има Octavia RS CR 170 hp, но с DSG. Интересувал ли си се дали в БГ се предлага такава? Не можах да я видя дори и в немския сайт. Поздрави

Колега, според мен наскоро някой беше пуснал тема, че Шкода вкарват CR, тази РС-ка, за която става дума тук е преди да се съобщи за CR в шкода...И все пак нека колегата да се изкаже... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм гледал за RS CR DSG. Определено исках ПД заради ускоряването. Може и да бъркам , но CR ускорява плавно, липва залепването на седалката при потегляне.

Не сам питал , но мисля че не се предлага все още в БГ RS CR .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вървене .... само малко я натиснах до 2500 оборота и излетя :D , повече не смея , карам си я с 2000.

В края на тази седмица сте я поразходя малко на дълъг път...

 

Колега, карам над 45000 кв Октавия 1.9TDi знаеш че е 105 коня. От първия ден когато колата бешше на 50тина километра до тия 50 000 колата е била над 3500 оборота... досега няма никакви ядове... не я жали, тези коли искат да ги ръчкаш здраво иначе се чупят!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вървене .... само малко я натиснах до 2500 оборота и излетя :D , повече не смея , карам си я с 2000.

В края на тази седмица сте я поразходя малко на дълъг път...

 

Колега, карам над 45000 кв Октавия 1.9TDi знаеш че е 105 коня. От първия ден когато колата бешше на 50тина километра до тия 50 000 колата е била над 3500 оборота... досега няма никакви ядове... не я жали, тези коли искат да ги ръчкаш здраво иначе се чупят!!!

 

:D:D:D .. малко само още .. ще се въздържам ....днес бързах за една среща .... какво да кажа, освен че стигнах навреме :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вървене .... само малко я натиснах до 2500 оборота и излетя :D , повече не смея , карам си я с 2000.

В края на тази седмица сте я поразходя малко на дълъг път...

 

Колега, карам над 45000 кв Октавия 1.9TDi знаеш че е 105 коня. От първия ден когато колата бешше на 50тина километра до тия 50 000 колата е била над 3500 оборота... досега няма никакви ядове... не я жали, тези коли искат да ги ръчкаш здраво иначе се чупят!!!

 

:D:D:D .. малко само още .. ще се въздържам ....днес бързах за една среща .... какво да кажа, освен че стигнах навреме :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ех, ех...имам голям мерак да се повозя на РС-ка да видя как е ...ама ще вземе да ми хареса... :mrgreen: Иначе за информация новите автомобили са разработени веднага след производството им, не че трябва още като си я вземеш да я ръчкаш ама...след 2то хиляди може наистина вече да си спокоен... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.