Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пролетно почистване на "Octavia 1" ;)


tuningmania

Recommended Posts

Възможно е цената да е за нея, все пак е метална :roll: . Иначе тези ти гарантирам, че струват няма и 13лв (12.50лв по спомен).

 

Тая тапичка едната ми я няма, другата е посмачкана - ще се поръчва, кво да прая...

 

Така и така ще ходиш утре до "ЕдноличнияТърговец", би ли проверил дали се предлага въпросната врътка като резервна част, ако не ти е проблем, разбира се и да споделиш цена. Че аз утре съм на изпит :oops: , после заминавам за Варна, пък ми е любопитно :oops: .

 

Благодаря предварително ;) .

 

П.п.: Разбрах за подлакътника. По спомен моят не е гумиран там :roll: . А на въпроса как само от едната страна - обърни внимание дали въпросните части не се търкат в седалките. Моят подлакътник при определена позиция на дясната седалка опира в нея. Само в дясната! И скърца заради кожата. Може и при теб да е така и да се самопочиства :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Redline__" - Ще питам за врътката, нямаш грижи :) Само голямата ли? И само за шофьорската седалка ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, само за голямата. Лумбагото явно не й е било проблем на лелята дето я е карала. Аз предполагам, че за лява и дясна седалка ще са еднакви, но ако има разлика питай за всеки случай и за дясната :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Redline__" - Разбрахме се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм дръжките на Redline -парфектни са.На гумираните като им махнеш покритието остават едни гадни-ЛЪСКАВИ.А на Коко са като на мойта О2 леко и финно структурни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Redline" по молба на "tuningmania" - врътката за седалката е на цена от : 8,83 Лева с ДДС

 

Все пак тука с Колегата изпаднахме в съмнения че L&K май е с ел. седалка?

 

За най-сигурно даваш шасито на Л.С. и си готов.

Поздрави :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Днес си поръчах въпросните дръжки за затваряне на вратата от вътре - наистина е станало объркване онзи ден. За 4-те врати всичко се връзва малко над 100 лева. Чакам ги вече с трепет :)

 

До "Redline__" - Егати шоуто стана с ТВОЙТЕ врътки :) Така де.. аз като бях на крак в магазина - няма цена. Сега за ТЕБ може и по Интернет :evil: Възмутен съм "SkodaOctavia 1.8T" :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "SkodaOctavia 1.8T" - Ах, ТИ, Палавнико smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо, за 9лв бройката няма кво да ги бавя smile113 . направо са от поръчаните :mrgreen: .

 

SkodaOctavia 1.8T, тая нова услуга на ЕТ ми харесва - консултация по форума :mrgreen: . Иначе има Лауринки с и без ел. седалки. Мойта е базова :oops: , с врътки.

 

tuningmania, май малко са вдигнали цените :oops: . Щото преди седмица-2 като питах за преден стъклоподемник ми казаха малко над 180лв, а преди беше малко над 160 (то нали при мен са консуматив :oops: )

 

Специални благодарности на SkodaOctavia 1.8T и tuningmania!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.