Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чип за Октавия 2 1.8 TFSI


Recommended Posts

Та въпроса ми е следния: Някой случайно да си е направил чип тунинг на такъв мотор и ако отговора е "ДА" - къде и за колко пари ? Ако пък "НЕ" и знае къде може да стане, също ще съм много благодарен ;)

 

П.С. Засега съм намерил само в Холандия и Румъния ( но поради факта че са далеч и ако има някакъв проблем след чип-а, засега се въздържам от разходки до там )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отскоро Abt Sportsline имат официален вносител за България, сайтът на фирмата е www.skidmark.bg, ако там могат да ти предложат нещо, със сигурност ще е на сериозна цена, но пък тази фирма е сред най-реномираните имена за тунинг на модели на VW Group. Иначе от българските фирми най-добре се допитай до утвърдени специалисти като Prospeed примерно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vimaxtuning.com/

Това е точният човек за теб! :D Пък като го направите, ще повозиш! :mrgreen:

 

ПП: Казва се Владо, момчето. Кажи му, че Косьо те праща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... като Prospeed примерно...

 

smile188 Има не един случай на оплакали се точно от тях. Но знае ли човек...

 

karaibrahim, тоя сайт дето си го дал, като кликнеш в/у ЧипТунинг и гърми :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

smile188 Има не един случай на оплакали се точно от тях. Но знае ли човек... :?

 

:roll: Познавам двама души, ползвали техните услуги и двамата са крайно доволни от резултатите, но дето се вика може и да са единствените им доволни клиенти, не мога да съм убеден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vimaxtuning.com/

Това е точният човек за теб! :D Пък като го направите, ще повозиш! :mrgreen:

 

ПП: Казва се Владо, момчето. Кажи му, че Косьо те праща!

 

Интересна темичка се заформя.

 

Аз не можах да отворя секцията за чип тунинг , проблема при мен ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм...

 

Преди няколко дни разглеждах нещо, че ми трябваше и работеше. Нещо се е счупило скоро явно.

 

Както и да е. Доста хора съм пращал там. Аз съм си правил там предната кола. Доволен съм. Телефона на момчето е 0888977737, Владо се казва. Звъните му и му казвате, че Косьо ви праща. Той ще ви обясни всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да кажа,че за разлика от печкити,бензиновите вдигат разхода след препрограмирането

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да кажа,че за разлика от печкити,бензиновите вдигат разхода след препрограмирането

 

Имам приятел, който чипна AUQ (1,8T) на Ibiza FR и разхода му падна с литър. При атмосферните обаче си се качва разхода - така беше и при моята стара Астра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори и предложенията разбира се. Този Владо от София ли е ? Проспийд ги знам ( даже се познаваме с Ники Златков покрай предната ми кола ), но там ще искат да направят "по-сериозни" неща. Не че аз не искам, но още е много "млада" колата. Само на 20 000км...Засега чип и евентуално филтър. ( неприятното идва от факта че преди всяка смяна на възд. филтър ще трябва да го заменям с оригиналния :( ).

 

П.С. http://www.vimaxtuning.com/Models.aspx? ... 0692622f0c

 

където ще видите че за въпросния мотор 1.8 TFSI чип не се предлага. Остава за звънна и да питам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че мога да ударя едно рамо, но ми требе номер на комп-а ти, както и код на двигателя. Прати ми ги на ЛС, но ще се позабавя с отговора за съжаление, тъй като времето ми е доооста кът... Та ако не бързаш - можем да уредим нещо на симпатична цена! Стига да има подходящо софтуерче за твоята кола де - все пак е нова и може да не успея да помогна...

 

Karaibrahim-е, моля те, звънни на твоя човек от vimax... да оправи надписа "Octavia", че с това "K" не е мнооо симпатично ;)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....но ми требе номер на комп-а ти, както и код на двигателя. .....

 

 

Ами то да ти ги пратя ама как да разбера номера на комп-а ? Кода на двигателя ще го намеря, но на комп-а ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....но ми требе номер на комп-а ти, както и код на двигателя. .....

 

 

Ами то да ти ги пратя ама как да разбера номера на комп-а ? Кода на двигателя ще го намеря, но на комп-а ?

 

Номера на компютъра е написан на него самия. Просто го погледни и запиши. Принципно има няколко номера на кутията и ако не знаеш кое точно е самия номер, а не някаква друга информация - препиши всички възможни номера;) А най-добре е ако можеш да му праснеш 1-2 снимки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Хм, да ви кажа поразработи се мотора и ..започна да върви подобаващо ( колкото мога да карам де ). Без да искам ( спря до мен на светофар и не видях че е такова ) се сборих с едно BMW 335i и до 80км/ч бях 2 коли напред. След това няма да коментирам...То си е и до шофьор де ама се надух за малко :).

П.С. За 160 коня кола си върви доста добре според мен. А след доработките се надявам да влиза в графа " бавни бегачки" :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, да ви кажа поразработи се мотора и ..започна да върви подобаващо ( колкото мога да карам де ). Без да искам ( спря до мен на светофар и не видях че е такова ) се сборих с едно BMW 335i и до 80км/ч бях 2 коли напред. След това няма да коментирам...То си е и до шофьор де ама се надух за малко :).

П.С. За 160 коня кола си върви доста добре според мен. А след доработките се надявам да влиза в графа " бавни бегачки" :Д

слабо си се представил до 80.-то скорост ли е :?:

може и още :!: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

още няма решение за МЕД17 -такъв модел ти е еку-то.Има един израелец който е почти на финала да го изкара на пазара,но надали някой ще си го купи от Бг заради цифрата.Иначе е един от най-добрите в бранша,нооо тук и цифрите говорят.Ако беше 2.0ТФСИ щях да ударя едно рамо ,но в случая се иска чакане.Ако излезне между другото някой ъпдейт на моите флашери ще ти драсна ако не си се отказал вече де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още няма решение за МЕД17 -такъв модел ти е еку-то.Има един израелец който е почти на финала да го изкара на пазара,но надали някой ще си го купи от Бг заради цифрата.Иначе е един от най-добрите в бранша,нооо тук и цифрите говорят.Ако беше 2.0ТФСИ щях да ударя едно рамо ,но в случая се иска чакане.Ако излезне между другото някой ъпдейт на моите флашери ще ти драсна ако не си се отказал вече де...

за 1000 лв.-заповядайте във Варна-1,8тфси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, става интересно. Вече има оферти. Благодаря за разбирането колеги. Но забележете какво предлагат комшиите:

http://www.powerchip.ro/chip-tuning-23-Skoda.html

Но все пак си е чужбина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.