Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чип за Октавия 2 1.8 TFSI


Recommended Posts

Я, става интересно. Вече има оферти. Благодаря за разбирането колеги. Но забележете какво предлагат комшиите:

http://www.powerchip.ro/chip-tuning-23-Skoda.html

Но все пак си е чужбина...

тея данни дето ги дават АМА ВЪОБЩЕ НЕ СА НЯКОИ ВЕРНИ,ДРУГИ ПОСТИЖИМИ :!: :!: :!: :!:

ИМА ИЗМАМА НЕЩО

давани са низуст

Пък за нютонметрите да не говорим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея данни дето ги дават АМА ВЪОБЩЕ НЕ СА НЯКОИ ВЕРНИ,ДРУГИ ПОСТИЖИМИ :!: :!: :!: :!:

ИМА ИЗМАМА НЕЩО

давани са низуст

Пък за нютонметрите да не говорим

 

Кое точно не е вярно и защо ? Ще ми бъде много полезно да знам какво въпроси да задавам на хора предлагащи такива услуги.

П.С. Аз съм слагал чип на другата ми кола и процедирах така: Дино преди чипа и Дино след това ...И ако се разминат данните НЯМА пари ( за това се разбираме преди да започне процедурата ). Аз и затова искам да е правен в България...За да се разберем като хората ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та въпроса ми е следния: Някой случайно да си е направил чип тунинг на такъв мотор и ако отговора е "ДА" - къде и за колко пари ? Ако пък "НЕ" и знае къде може да стане, също ще съм много благодарен ;)

 

П.С. Засега съм намерил само в Холандия и Румъния ( но поради факта че са далеч и ако има някакъв проблем след чип-а, засега се въздържам от разходки до там )

 

 

Провери тук http://www.steinbauer.cc/neu/index.php?car_engine=19371

 

На моята монтирах при тях power box и съм много доволен. Маже да го тестваш свободно преди да го купиш. Има гаранция 3 г. и е сертифициран от TUV. И със сигурност няма да ти сдухат двигателя... ;) При 1.8 TFSI е малко "дебела" цената, но инвестицията си заслужава, ако искаш още "коне"... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Провери тук http://www.steinbauer.cc/neu/index.php?car_engine=19371

 

На моята монтирах при тях power box и съм много доволен. Маже да го тестваш свободно преди да го купиш. Има гаранция 3 г. и е сертифициран от TUV. И със сигурност няма да ти сдухат двигателя... ;) При 1.8 TFSI е малко "дебела" цената, но инвестицията си заслужава, ако искаш още "коне"...

 

То хубаво си монтирал, но тази цена е направо убийствена :

 

Серийно: 118 kW 160 PS 250 NM

увеличена мощност: 142 kW 193 PS 300 NM

 

Гама продукти:

 

Каталожен номер: 220160

Описание: STT-LSBP-101188-50

Тип продукт: увеличена мощност

Цена: 2652 BGN с 20 % ДДС

 

 

Инструкции за вграждане:

 

 

Начин на вграждане: Куплунзи

 

Хубавото на това е, че можеш да го махаш или да го спираш. Поне така пише.. Но засега ще се въздържа от тази оферта. Цената с 2 Дино теста и най-скъпата досега оферта ( 1000лв ) ще ми излезе 1160 лева ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вълчо да не се обиди (ТОВА СИ Е ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ), но аз погледнах отдавна въпросната оферта. Честно казано, нещо дето (според мен) лъже компа ми, че колата е по-студена, с по-голям дебит въздух и по-студен въздух, а и на всичкото отгоре се РЕГУЛИРА С ВРЪТКА........ :idea: Лично аз не бих оставил 160 (а според данните и повече) катъра в ръцете на един тример (врътка).

 

 

П.С. Видях и дистанционното с неговата невероятна цена. Едно време една фирма внасяше досущ същите (сигурен съм на 100%) дистанционни. Ползвахме ги за паник - бутони и ги закупувахме на грандиозната цена от 26 лв. приемник и предавател. (т.е. - едно дистанционно и приемника му). Ако ви се струвам придирив и стиснат - вижте колко струва обикновеното копче.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вълчо да не се обиди (ТОВА СИ Е ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ), но аз погледнах отдавна въпросната оферта. Честно казано, нещо дето (според мен) лъже компа ми, че колата е по-студена, с по-голям дебит въздух и по-студен въздух, а и на всичкото отгоре се РЕГУЛИРА С ВРЪТКА........ :idea: Лично аз не бих оставил 160 (а според данните и повече) катъра в ръцете на един тример (врътка).

 

 

П.С. Видях и дистанционното с неговата невероятна цена. Едно време една фирма внасяше досущ същите (сигурен съм на 100%) дистанционни. Ползвахме ги за паник - бутони и ги закупувахме на грандиозната цена от 26 лв. приемник и предавател. (т.е. - едно дистанционно и приемника му). Ако ви се струвам придирив и стиснат - вижте колко струва обикновеното копче.....

 

 

Боби,

 

споко... няма защо да ти се сърдя... ;) Но този не е от тези, които лъжат за температурата на горивото. Той не се монтира на датчика за горивото, а на централния куплунг преди двигателя. (Прости, ако бъркам наименованията ;) ) Също така се захранва отделно от акумулатора..... Тези дни ще пусна снимки във форума на монтажа....

 

А на онези лъжливите им сърбах попарата.... :mrgreen: Таблото светна като коледна елха... ;) Ако искаш ще ти дам телефона на инженера от фирмата, да поговорите. За теб ще е интересно понеже си май от този бранш....:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи читавите пауърбокс увеличават налягането на горивото и от там екуто вкарва повече въздух(увеличава налягането на турбото).Като резултат колата върви по стандартните карти с повишено налягане на турбото.Ремапа върши същото,но хубавите ремапи работят и с други горивни карти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.