Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Superb 2008


thristov

Recommended Posts

Колеги на изложението в Пловдив видях новия Супърб, и да ви кажа останах непряино изненадан. Дизайна му е под всякаква критика. Прилича на луксозна китайска лимузина. Формите и отделните елементи не са пропорционални и не изглежда монолитен въобще. Салона също не ме впечатли. Единственото което ми хареса е багазника който се отваря и акто на седан и като на хечбек.

 

Колега,не знам какво си гледал,ама това с китайската лимузина ме разби.Явно караш бая монолитна кола със супер салон. smile160

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги на изложението в Пловдив видях новия Супърб, и да ви кажа останах непряино изненадан. Дизайна му е под всякаква критика. Прилича на луксозна китайска лимузина. Формите и отделните елементи не са пропорционални и не изглежда монолитен въобще. Салона също не ме впечатли. Единственото което ми хареса е багазника който се отваря и акто на седан и като на хечбек.

 

Колега,не знам какво си гледал,ама това с китайската лимузина ме разби.Явно караш бая монолитна кола със супер салон. smile160

 

Виж сега, аз я сравнявам със стария модел на Супърб, който според мен е далеч по успешен. Салона не е лош, но не е мръднал много за нов модел. И наистина ми прилича като китайска лимузина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изложеният екземпляр 2,0 TDI 140к.с. автоматик Елеганс на цена 60000лв ме задоволи отвсякъде като екстри.

 

2,0 TDI-PD / 140 к.c., DPF, DSG Tiptronic - 55,268 лв. - Как и къде ги виждате тези цени честно казано не знам....за 60 000 лв. може да се вземе 170 кс. - комън рейл с някой друга екстричка :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България кожата се доплаща,а освен това колата е с навигация

 

За кожата добре....но за навигацията - поне тази която е снимана не е с навигация.....а с БОЛЕРО - има разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега viper-666, стария Супърб си беше стария Пасат.

Нормално е Шкода като марка да има своя нова идентичност и разпознаваемост,което като линия започна от Октавия2.

Иначе винаги ще бъде сравнявана с VW,въпреки че и сега салона има много общо с Пасат,но отвън нямат нищо общо,което според мен е в полза на Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега казвам ти какво пишешен на информационната табела с която доиде автомобила. Имаше описани бая екстри, които пълнят цената. Само металик цвета е към 800лв, оттам нататък още към 3000 лв за разни дреболиики колко му е. Парк асистента и тои е към 800 лева. Трябва да разггледам цената на екстрите и ще мога да цитирам повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Superb L&K няма ли да се появи?

 

Мисля,че Супърб L&K няма да има!? smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.