Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отнемане на книжка


Recommended Posts

Един въпрос имам само.

Колко хора познавате с написани актове за привешена скорост от както е влезнал в сила новия закон и последвало отменяне на НП от съда ? Да допълня много е важно и адвоката който ще защитава интересите на КАТ колко ги разбира нещата че накарая да не стане по-лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос имам само.

Колко хора познавате с написани актове за привешена скорост от както е влезнал в сила новия закон и последвало отменяне на НП от съда ? Да допълня много е важно и адвоката който ще защитава интересите на КАТ колко ги разбира нещата че накарая да не стане по-лошо.

Кат нямат адвокат а юрист и колкото да ги разбира свидетелските показания на хора в колата са пред всичко.

Иса в съдът няма как да викаш защото ще те изгонят за неуважение и сам си вкарваш автогол.

Наи умния вариант на адвоката е да каже,че после ще даде писменно становище и да си трай докато онея сложат каквото имат и после да се запознае спокойно и да посочи грашките им в писменна форма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек незнам аз във Варна каке-но тука в Добрич съм присъствал!

Не говоря да викаш-но с по висок тон си защитаваш своето-да ги видиш само как бяха наакани ДАИ не посляха и дума да кажат.

И тука бяха събрани всички на куп-няма да те привикват 1 по 1.Влизаш и мачкаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.