Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща в София


BlackPearl

Recommended Posts

Колеги,в четвъртък и петък съм в Софето,понеже събота рано сутринта пътувам за чужбина!

 

Четвъртък вечерта пристигам-може да направим схема за една мини среща?

 

Какво ще кажете?Пък петък съм лентяй цял ден-ще се радвам на компания.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам как ще съм с работата, че се очертават някви пътувания,но четвъртък вечерта се надявам да мога да дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези който не успет да дойдат на срещата (четвъртъ,или петък),прелагам поправитеен на 12.07 когато ще се връщм и ечерта ще остана в Сфия да се видя с коегите който време,желание и възможност!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май сам ще си пиша в тази тема,както преди време за бургаската ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май сам ще си пиша в тази тема,както преди време за бургаската ???

 

Няма такива работи... Звънни да се чуем и кафето е готово :mrgreen:

 

0887 601 759

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С "черната перла" ли ще идваш :roll: .И аз мисля ,че този път ще съм свободен и ще опитам да дойда,че вече толкова време само си пиша,а познавам 5-6 човека :oops: и ще се радвам да се запознаеме :) Нещо за час и място има ли идея :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 8 часа ще съм на линия.Ще звънна на Мишел,Божо,Боци,Боби и на всички останали :)!

Да се разбреме да организираме нещо!

 

С черната перла ще съм да! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам,за вечерта става дума.

Дано нме ми мине котка път утре към 14и30 ще тръгна от Варна-лека-полека и до 7(19) трябва да съм в Софето.Докато се пооправя и тн-към 20 часа е ОК!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще мина, само кажи къде. Skoda1280 искам да ти мерна шкодата, ще гледам да сколасам и аз да дойда с моята, ако не се окаже крив капака на клапаните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maxrpm,за съжаление пак няма да съм с нея :oops: :oops: :oops: ще дойдем с тази на колегата Alexandar :) съжелавам,че пак така се получава,но отново не съм тук с нея :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е в 21:00 ч. на ОМВ, намиращо се след отбивката за Бояна, в посока Младост (Бизнес парка).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина много добре.Доста колеги се събрахме-направо мини събор стана-за което благодаря на всички присъстващи!

Запознах се с някои нови колеги.С Васко vasilissa беше мн весело :) !

 

Извинявам се,че рано се предадох и към 12 без 5 оставих останалите все оше колеги ........трябваше да взема един авер от София Сити Център.

 

Утре живи и здрави с някой пак ще се чуем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се карам на някой колеги :)

Днес като бях наобяд на ропоска къща такъв дъжд и градушка ме пра-добре,че колата беше на паркинга до Румънското -там не е валяло-отдъхнах си-мн бях спекъл.

Даже дъжда пердаши,а аз си стоя навън с моя авер и гледаме-достатъчно ли са големи за да направят поразия.

Иначе по късно с Ники(Д-пауър) имаше мн изпълнения.Има и клипчета.

Скоро ще ги пусна.

С тези с който не успях да се видя по една,или друга причеина-остава следващата седмица събота вечерта,когато се прибирам.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "BlackPearl"- Предполагам си с хубава "Каско" застраховка - какво ТИ пука от градушката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разправията! Дори да ти покрият 100% (което е рядкост!) пак ще загубиш време и нерви, които никой не ти покрива :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "PRR" - Защо да е рядкост 100%-овото покриване на щети, Колега? Зависи от застраховката. Плащаш повече пари и ТИ покриват всякакви рискове :) А за нервите и загубата на време си прав.. но понеже тях и така и така, ако се случи щета, ще ги има - поне да ТИ е хубава застраховката, че да ТИ оправят количката качествено..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колите на лизинг е лесно - караш я в сервиза и те се оправят с плащанията. Друго е когато става въпрос за по-стара кола. Колкото и да е добра застраховката ти отиваш на майстор за ремонта. Колко той ще ти вземе и колко ще ти платят са два различни въпроса. Имал съм случай на недоплащане имал съм и случаи на надплащане. При всички положения съм бил "напред" със загубено време и нерви :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "PRR" - Аз в случая говорих за колата на Колегата "BlackPearl". Като години е добре и може да има хубава застраховка и без да е на лизинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "PRR" - Аз в случая говорих за колата на Колегата "BlackPearl". Като години е добре и може да има хубава застраховка и без да е на лизинг.

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.