Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща в София


BlackPearl

Recommended Posts

Аз като начало искам да се извиня за некачественото излизане от омв то, но се оказа че съм бил на ръчна чак до долното омв на българия. И да попитам дали ще има някоя и друга снимка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maxrpm,

 

Дали точно ръчната те накара да излезеш през входа? :mrgreen:

 

Иначе Pow го чакаме с нетърпение. Направи цял репортаж от срещата а само се скатава [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До всички колеги-аз пристигнах благополучно.

До тунингмания-май аз не се изказах хубаво,понеже не си ме разбрал.Бях на Родопска Къща с един авер с неговата кола-моята си беше спряна до румънското посилство-оказа се,че там само леко е прекапало(дъжд)-така че си е жива и здрава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, скатавам се. :mrgreen: По скоро се скатава интернет доставчика ми, който, след бурята в петък в Лозенец, ме остави с гръмнал суич и две изпушили лан карти (мрежата му е изцяло въздушна) и до момента не благоволява да дойде и да си оправи поразиите. smile150 smile059 Добре поне, че лаптопа ми е с две лан карти, та едната мога все още да ползвам. За съжаление снимките от прекрасната Вечерно-Нощна Шкода Фен Среща са на другия компютър, който не е с връзка към интернет за момента и затова се скатавам, понеже ако тръгна да ги качвам през лаптопа, който е с изцяло запълнена памет, ще направя мазало и в крайна сметка - нищо. Утре сменям доставчика, писна ми от Sellinet. Затова ви моля за извинение и за малко търпение и разбиране, ще има снимки и клипчета от Нощния Сбор до ден-два.

 

Бат Исо, вече съм жаден за Залцбургските ти и други пътни истории. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В темата за Гьор са.

Модератора да не ме бие много :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.