Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода


anastas

Recommended Posts

  • Отговори 181
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    127

  • Skoda_Estelle

    15

  • Krankenstein

    5

  • bega4kata

    5

Най-много писали в темата

Анастасе,аз не разбирам много...не би ли било по-добре ако е по раздут този "нож" под предната броня?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анастасе,аз не разбирам много...не би ли било по-добре ако е по раздут този "нож" под предната броня?

по широк ли имаш впредвид ,защато на снимките изгрежда тясен а не е (даста се подава напред някой ше вземе да го настъпи :lol::lol::lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, тези фенери с лупите, ако ги готвиш за нея, ще развалиш фацата....ми се струва! smile106

Кръгло трябва да е, кво направи гладките кръгли кристални фарове..

Тези лупи сигурно моат да се турят и на кръгли стъкла...

(прощавай ама не се стърпях, аз и на рапида не ги харесвам трапецовидните, голями, широки...не вървят за спортна кола)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, тези фенери с лупите, ако ги готвиш за нея, ще развалиш фацата....ми се струва! smile106

Кръгло трябва да е, кво направи гладките кръгли кристални фарове..

Тези лупи сигурно моат да се турят и на кръгли стъкла...

(прощавай ама не се стърпях, аз и на рапида не ги харесвам трапецовидните, голями, широки...не вървят за спортна кола)

еиии тва са на митака (шкода естеле) фаровете аз си слагам кръглите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Принципно бронята стана от третия път затова така се омотах ,пак не ми харесва ама нема вече нерви ето малко други планове

011508847-big.jpg

тва отгоре ще е плоскост с леки радиусчета и ще се захване за оргиналната маска отдолу

011508848-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и полуоскити направих \:D/

011504430-big.jpg

всичко изглежда много мръсно и грозно ама така ще и засега като тръгне ще се лъска :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Две самастоятелни спирачни помпи на 0.62 инча от http://www.compbrake.co.uk/ преден заден мост + настроика на сп. усилие + нови дискове отпред на 280мм с нечовешки апарати :D:D:D:D:D:D

Ако всичко е наред дано я поразкарам таз седмица на бензиностанцията ме позабравиха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес монтирах прелюдовия кормилен прът с всичките му екстри движи се нагоре надолу голема газария

Оказа се че ми трябват още малко кутики за да запаля :? ще доидат чак в вторник :? :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тея жълтури ме разкатаха все някво кабелче няма тук сигнал там сигнал 400 страници ел . схема :smt034 направо нема нерви вече ](*,) ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе? Колко му е да се вържат 70 кабела... нищо работа! smile001

Насе, неможеш сега да се отказваш заради 10кила кабел.

Давай да помагаме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак ми то от екуто 70 кабела от таблото 50 (купих си от прелюд уредите ) от платката с бушоните и релетата още 50 от други разни 30 и то си еб....а мамата :smt034 данеказвам че много от буксите са едни и същи и влизат навсякаде ](*,) ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile035 smile035 smile035 smile035 smile035 smile035 smile035 smile035 smile035 smile035

проекта пак се засилва :D сбирам жици като луд ше тря се пали вече мнооооого ми се кара

013157657-big.jpg

еи тука някви педали ше се опитам да си направя ....тез помпе са ебати сглобката тъпа направо си лече кои ги е правил де...а и безцветните островитяни

013157660-big.jpg

013157659-big.jpg

013157666-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile125 smile125 smile125 запали smile152 smile152 smile152 smile152 smile152

Настръхнаха ми космите и на г...зът еба...си и кефа няма такова нещо , просто луда работа ....

Добре че бяха митаците да ме надъхат малко че бях паднал духом :D:D:D:D:D:D

Чуството да усетиш около 220коня зад гърбът без прегради и изолаций си е неуписуемо smile092 smile092 smile092 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах известен проблем с детонациония датчик (ония хулиган дето е свалял мотора го е счупил ама едва вчера го видях) та ми казаха че е около 400лв. :D и малко се амбицирах :D ...... доотворих :D knock сензора и си го ремонтирах :D :D :D даже и работи :lol:

013258289.jpg

тва е резултата от почукване с ключ №13 :D итересна играчка бая си я почуках smile021

013258291.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес тръгнаха всички прибори много се изкефих щото всичко беше мармалад от наи малко 3 коли с различни години кофти че километража и е до 180 понеже са ограничини на толкова в англия

п.с Бат Сами имаш шанс ама само над 180 и то понадолнище smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Търся си нещо като металекс седалки , някой ако има скътани да не се стеснява ами да ги дава ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

ше го еб..а и спорта

014315928-big.jpg

014315929-big.jpg

014315931-big.jpg

жабката е пълно с кабели бушунери платки за таблото абе мо си човъркам в движение :D

таблото е чук бре само до 180 е скоростомера :D :smt030 :D:D:D вчера по борда дигнах 230 километра smile045

014315927-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.