Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода


anastas

Recommended Posts

да :D агрегата е само началото на една голяма беля по тая колата има и предница и рол барове марове... айй чак понякога забравям че и "оправих тавана" и курубата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 181
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    127

  • Skoda_Estelle

    15

  • Krankenstein

    5

  • bega4kata

    5

Най-много писали в темата

днес направих и окачването да не шава много :D

009502233-big.jpg

таз селенова втулка пак от Транзит добри донори се оказаха :D

009502235-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо имам нов мотор дето е по "вносен" закрепих го данешава и на височината дето ще седи и се почна около него едно накацане на части първото е носач с главина от бмв е34 с одрязан носач (заварен е за одлято тяло) барабар с джанта железарка пак заварена за рамката отам нататак си огънах трабички 48х3мм завършващи с втулки в които влизат селенови такива от Транзит.

Пружината и амортисьора са си от прелУда със малко екстри :D

 

009502231-big.jpg

009502230-big.jpg

тука е връската с тръбите и главината малко ме изтормози ама стана арно

009502232-big.jpg

 

тука е вътрешната втулка с първия шев на другата снимка е малко по късно щото ми се видя слабо така :D

009502236-big.jpg

009502237-big.jpg

тая е външната

009502238-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже ми се видя слаб носача му изкроих едно тенеке от 2.5мм. не ме питаите как го згънах :evil: ето го

009537896-big.jpg

след заварките заприличаха савсем на тежкотоварно изпалнение ама нищо нека да е здраво че с наще дупки може да стане фалче ето ги

009537897-big.jpg

направих си и една хитринка с картонче да се захапват тръбичките по добре :D

009537901-big.jpg

после едно "бомбе" от 4мм. ламарина и надолу тръба на външния размер за нея по късно ще се захванат доста неща вкучително и калниците :D

009537900-big.jpg

и малко общи планове на тях се вижда едеята ми всичко да е изнесено макс напред зад главината няма да има нищо даже ще местя единия тампон на мотора защото сега се пада най отзат а там няма нищо стабилно 8)

009537898-big.jpg

009537899-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време следих развитието на всеизвестния ни AK-47 и се дивих на това, което се случва, ама съвсем не предполагах, че това може да се случи и в България. Доста от стъпките по АК-47 се препокриват с видяното в тази тема =D> .

 

П.п.: Насе, да не си решил и ти да участваш в клип на Rihanna smile168 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време следих развитието на всеизвестния ни AK-47 и се дивих на това, което се случва, ама съвсем не предполагах, че това може да се случи и в България. Доста от стъпките по АК-47 се препокриват с видяното в тази тема =D> .

 

П.п.: Насе, да не си решил и ти да участваш в клип на Rihanna smile168 .

абе гледам напоследак се е разхубавила станала е жена , може :-k Redline__ нале знаеш предишният ми подпис ще го сложа еисега ...поздрави на варна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес хванах окончателно носачите утре слагам гумите.Двигателя освен с неговите си тампони го прихванах с два от носача на новите пасати стана доволно плана за утре е да слажа скъсените хибридни полуоски и да се мушка вече рамката в купето .После ако всичко е наред пак ще се разглобява за боя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
:D добре съм вече вчера си инсталирах една печка на тВърдо гориво та се занимавах с кумини и тем подобни щото неми се боледува вече ](*,) и междудругото хванах предницата два пъти първият път неме изкефи махнах новите греди на втория път стана по културно ама пак го развалих утре ще има трети път последен и ако ми хареса ще го снимам smile168
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се движи ,като я бутам насам натам ,бавно е , ще трябва да запаля мотора , имам да туря водния радятора и 300 жици . ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D>

да не стане много тежка,да не може да си влачи железата smile169

аве колкото кила съм махнал и да се измъча немога да ги сложа :lol:

тея дебелите греди са по 2мм. другото е по 1.5 а отзат тръбете по 3мм.

едва ли всичко е над 100 кила :!:

Насе, с тия изпускателни колектори и мотор на задните седалки няма ли да ти се поти много гърбът лятото :oops: :mrgreen: :?:
тея одзат със сигорност ще се припотяват ама няма да е от жегата smile001 \:D/

 

днес се обаждам на една фирма дето правели жила за скоростите

викам на шефа им даи 4 метра жило че ми е необходимо за една кола

ония вика каква кола кажи колата аз ще ти ги направя и ще ВИ ги изпратим непродаваме наметар :evil: като му казах шкода от 1970г. с мотор на хонда прелюд и ми затвори :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

измисли ли вече привода за скоростите на твоята, че кат гледам лоста на сниимките още не вързан?
привода съм го измислил трябва да стане без жила то и без това няма такива дълги :evil:

маторя ама ше се упра

Ем то аз като гледам на къде вървят работите въобще ще има ли конкуренция.Хашо ако го докарат и той бая ще се запоти май.

Бат Наско я издай къв е мотора(Cc).

маторя е слабичак ама ше се управи някои ден smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привода съм го измислил трябва да стане без жила то и без това няма такива дълги :evil:

Аз току що смъкнах един доста дълъг привод, ама е за централен мотор и минава малко встрани от кутията, не знам дали би ти свършил работа, ето как изглеждаше на колата преди да го изкормя :smt019 :mrgreen: :

http://195.149.248.189:8080/2009-01-20/ ... _920x0.jpg

http://195.149.248.189:8080/2009-01-20/ ... _920x0.jpg

http://195.149.248.189:8080/2009-01-20/ ... _920x0.jpg

малко са кофти тия снимки от телефон, ама колкото да добиеш представа за к'во иде реч...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска го направих стана много арно чак и шесте скорости влизат \:D/

от тея снимки много неличи но тва замен нестава много ми е навряна

системата :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето митак

010156318-big.jpg

010156315-big.jpg

010156310-big.jpg

010156320-big.jpg

молко се заиграх с едни нераждавеики

010156319-big.jpg

почнаха се и водите

010156306-big.jpg

010156324-big.jpg

имам си и нови джантички :D

010156304-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми нещо не ме кефи поли пропилена прекалено лесно ще стане цялата схема апък нали съм си мазохист малко удоволствие ще си докарам с огъване на алумин тръби

Иначе лоста стана горе долу smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти стандартно :) лосче дето бута назат напред сега е по дълго и хода е приятно къс настрани е почти стандартно но пак е много малак smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми как си направил изпълнението - вместо с жила до отпред- със "твърда" връзка и жилата не е било нужно да се удължават. Иначе за лоста бих коментирал- ще държи на ритници и злобни излеания smile001 !

А я кажи сега как ще решиш проблема със напичането от двуцевката върху жилата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Добра вечер. За добро или зло пода го направих алумин :D поне е 3 пъти по лек и негние само едно боди отдолу че солите го ядът вътре си отава така както е на снимките :D Поуправих малко и водните магистрали с нераждавеики :D

010343784-big.jpg

имат си и ребарца данепукат като се запънеш у кочината

010343786-big.jpg

тоя шев е на три бири на трезва ми трепери раката :D

010343797-big.jpg

010343788-big.jpg

брънбър кръстоносец :D:D:D:D

010343776-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.