Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода


anastas

Recommended Posts

Яка консерва изглежда

само дето мотора можеше да е от групата,а не тоз жълтурския

ъъъ кажи ми 4 цилиндров (сток) мотор с 220 коня от групата [-X

моля? А3 1.8 225 к.с. и само с едно мапче ще вземе да стане 250,а и с 1 охлювче със заводските чаркаляци 300 и едни дюзи 350 и т.н.

ама тези мотори струват пара,не са като Хондовите боклуци smile001

кога стана 220 нали 200 беше?

Тея са турбо мотори бе , ко ми ги пробутваш еФтини боклуци тея мотори са наполовината пари на моя [-X

Тея модерни турбо кочини знаиш ли как издишат като видат завоите , стават смешни на писта момче :smt034

Мойта кола не е няква си малоуна драгаджика дето да върви направо и на 6-та да прави 250км. избиваш на голфаджиски манталитет начи :-k ако тря си мерим конете ето ти х22 с турбо 750 коня как е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 181
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    127

  • Skoda_Estelle

    15

  • Krankenstein

    5

  • bega4kata

    5

Най-много писали в темата

smile091 ;) майтап да става бе,няма с кой да се дразня във форума ся

еми че кво като са турбо мотори-лошо няма-в охлюва е силата-нали ще я турбинираш бе,такива ги разправяш,не са прай ся

щото иначе не върви нали smile001

:-k ама с тея Китайски турбота ,дето ги правят 99% от Хондичките...освен че не вървят както трябва за турбинирана кола,ами и изкарват по 5 000 км турбините и чао.Нали ги знам нашите кво става.При моя авер Сашо турбото,пълно с такива-каза че нямало достатъчно цинк в материала от който са направени.Има си строго определени пропорции на металите от които се изработват турбо частите.И трябва да ги знаеш различните производители с какви пропорции на металите произвеждат елементите на турбините.Сега не мога да казвам подробности/който много иска да знае да научи-да се запоинтересува и може да научи-така на готово [-X /Само ще кажа че 2 лагеруващи в определен процент детайла от еднороден материал задират :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е времено да може да се пробва .Витек клапана сработва на към 4800 но немога още да се прежаля

Валка , вземи два чифта че доиде и другата седалка smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Ц-ц-ц-ц-ц...

Колко %?

Вътре има едни шаиби и се наглася може и 30, 40, 50 , 60% може и 80% :) ся остана дилемата дали съединителя ше се справя с допълнителното натоварване , ако не стане ше се купва керамика :D ....вече не ми се наливат пари че стигнах цената на запазена фабия брато smile048 smile048 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако смяташ и труда по някаква тарифа си подминал даже и запазена Фабията 2 :P

Лошото е че никой незнае още колко $ ще се наливат :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да налага се преработка на ръждите :smt0344 едвам ги заварих липсваха около 2 мм. от тавана , на це-ото му се разказа играта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

от тез клиенти нямам време за моята ма все пак потърквам малко :D

много фешан празорче еиии много му се радвам \:D/

017325143.jpg

еиго и рЪбът smile035

017325144.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Тея телчета за миене на чинии,ще ги издухаш за нула време.

Сами колко гарнета си направил ? Телчетата са нераждаеми ! как така издуха ? изгори натроши ? телепортират ? :D приятелчето ми е направило поне 20 на различни пистарки като ги изкорми орг. намира топка стъклени влакна блуждаещи някаде си , та те японците немоо ги направят камоли аз smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея телчета за миене на чинии,ще ги издухаш за нула време.

Сами колко гарнета си направил ?

Ами първото ,беше на ладата от пожарогасител,някъде към 1993 год.ще да е било.Но отдавна не се занимавам с такива дейности,защото си има готови
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те готовите ги знам аз какви са 2 х 400лв за щампа прасната в китаи 2 х150лв. за хептен китаиско дето е от тенекия от 0,4мм и звънти да си ееее маматъ Сами отне ми 4 часа немога да изкарам със труд 800лв. за 4 часа и да си го поръчам ти ако можеш евала ,кажи че неможеш си намериш пожарогасител и толкоз !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си за труда и спестените пари

навремето вземах неръждавейка стружки,ама по дебели от стругар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реших да махна гадната задна вежда и да туря една предна както си правят чехите , горе долу пасва

017733864.jpg

довършвам по одпреде

017733870.jpg

и по одзаде :D

017733873.jpg

хее хее хе събирам пари сега за един кашон кит и почваме smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случая Анастас е машината! И при положение, че никой не му помага, до колкото знам, не се отказва. Еваларка!

Задната вежда кефи много! Въздушния филтър е готин, ама нещо преградка към гърнетата ще има ли- може и да смуче топъл въздух smile168

Дръж се Насе, вижда му се края, не се предавай :)

smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя е готова вре, само пускам стари снимки и после ше ви депресирам като уж я направя за една седмеца :lol::lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак да си вдигна темата малко ,се едно продавам :lol::lol:

едни духалки си монтирах така

017771643.jpg

и задната вежда така ](*,)

017771644.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.