Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Няма да е студено в колата Гена, с зимните обувки съм! :D Ако застудее , спокойно ще тропа с 3000 оборота, аз студ не обичам!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да мина. Да ви покажа, че 2.0 tfsi на място си държи температура. И духа топло. Взимам 3 кинта за втори ред и 5 кинта за първа класа отпред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пушачите имам специална пуш-класа. Точно зад колата е, да се греят на двуцевката. Няма да ги оставя на студено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може , сипвам му 20% бензин, малко Етер, и го прави, ама после ти плащаш ремонта на турбото и смяната на клапани и гарнитура, иначе не е яд ! ;) ATD мотора е корав, надолу ще го понесе ... ;)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, The Best Forman написа:

Майняй го тоя коц кон , и без друго не може ТАКА ;)


Ти пък. Има и по-лесен начин. Викам @malkiq с флекса и докато реже някой винкел, ще може да се греете на искрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе ми ангажимент и ще се забавя. Едва ли ще успея да дойда преди 15:30ч. Предвид клинча едва ли някой ще ме изчака, така че явно ще се видим следващия път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то , тогава и аз няма да идвам. Извинявам се на Гената, че ще е сам, но ако желае, да звънне да се видим. Може да пием по бира у нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMG_20210117_140649.thumb.jpg.8a62071e762f748ccbcb52d3254a0076.jpg

Свърши ми кафето и цигарите ;)

Между другото имаше сериозно присъствие , но на бели Рапиди .. Саше , добре не дойде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз успях по-рано и минах в 14:40ч. Нямаше никой, даже и бели Рапид-и. И си се прибрах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах 14:20 и точно разминах Гената, който ми махна учудено. Рапидите още бяха на НИМ, но бях с малката и нямаше как да чакам евентуалното появяване на някой. Май ще е добре да поотложим срещите докато температурите станат поне положителни ... или понатрупа сняг :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, PRR написа:

Аз минах 14:20 и точно разминах Гената, който ми махна учудено. ...

Направо бях втрещен .. изглеждаш нелепо в тази косерва :) Супърба ти е по мярка , не знам какво търсиш в "това"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, не с лошо! Кубчето има много предимства пред параОда ;) Най-вече че мога да гладам на разни сини бебета отгоре :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се е появил с WV  UP! Историята познава пример, как за малко не му достигна ръката от седнало положение , да затвори задния капак!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, нищо не разбираш. Както ти писа в една друга тема - трябва си кораб за междуселските пътешествия и кубче за граЦкото. Второто е мега удобно в града - гледкаш отгоре, размери на Тико с теглич, маневреност на велосипед, търпимост към дупки/трапове и проходимост (почти) на голямото кубче. А ти си търкаляй коНбито ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе приемам предложението на Пешо , този сух кучи студ в който вечер се будя от студ не ми отърва , а и ОМВ то не работи за гости. Разбира се като падне сняг , съм там, PRR , да знае че ключовете от колата са ми в джоба и ако му се прииска да прави пакости , винаги съм отворен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсих до сега една култова снимка - Боре в 100 С ка горе-долу така се беше нагънал е Джимнито .. за това ти казвам , че изглеждаше нелепо в "това"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В гугъл ми излиза едно нелепо джипче, опит за G класа, не е в стила на Пешо, сигурно го е взел назаем от приятел. Не би си купил такъв запъртък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.