Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Возейки се в това грозно нещо , явно показвате на хората защо за кола им трябва Шкода, а за джип Suzuki , aма Grand Vitara. Друго обяснение нямам , защо някой би го карал това , ако не е назаем от приятел. :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, PIIIcoppermine написа:

Може , сипвам му 20% бензин, малко Етер, и го прави, ама после ти плащаш ремонта на турбото и смяната на клапани и гарнитура, иначе не е яд ! ;) ATD мотора е корав, надолу ще го понесе ... ;)

Точно надолу ще се предаде с тази комбинация :) Ще наредиш 4-те бутала в долна мъртва точка, а турбото и главата няма да са мръднали. Иска ти се май да я строшиш тая бомба-дюза и това е :D

 

По темата: мислех да мина, но излязоха други ангажименти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, PIIIcoppermine написа:

Возейки се в това грозно нещо , явно показвате на хората защо за кола им трябва Шкода, а за джип Suzuki , aма Grand Vitara. Друго обяснение нямам , защо някой би го карал това , ако не е назаем от приятел. :)

Саше, Саше, ... Що се изказваш неподготвен ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.01.2021 г. at 23:15, PRR написа:

Саше, Саше, ... Що се изказваш неподготвен ;) 

Aз съм навит да ти дам да караш моята кола с 10% бензин , ако няма да я чупим , знам че можеш . И без това на -3 я подгрявам 4 пъти с подгревните свещи, преди да запаля. Намери такси за 1000лв 1.9 TDI ще му сипем 20% бензин и 100гр Етер, да видим , какво ще счупи , след като те скъсам на драг. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, PIIIcoppermine написа:

Aз съм навит да ти дам да караш моята кола с 10% бензин , ако няма да я чупим , знам че можеш . И без това на -3 я подгрявам 4 пъти с подгревните свещи, преди да запаля. Намери такси за 1000лв 1.9 TDI ще му сипем 20% бензин и 100гр Етер, да видим , какво ще счупи , след като те скъсам на драг. 

На - 3 изобщо не трябва да я подгряваш, камо ли 4 пъти..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.01.2021 г. at 14:15, PRR написа:

Саше, преди да отговаряш виж все пак какво съм цитирал ;) 

Однако, нет. Сашко не читатель, Сашко — писатель.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа искал съм да предизвивам Влади , но докато съм го писал си мислех че само PRR го може , затова съм объркал кого да цитирам. Извинявам се , дрифта с макса от 2012та все още издига PRR в очите ми , като един от малкото хора който може да пакости с предно, и съм се объркал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Преди 10 часа, PIIIcoppermine написа:

Някой за Неделя? :)

Ето повод да си измия колата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ghost_rider написа:

Ето повод да си измия колата. :)

Не искаш да си правим клуб "мръсница" .. явно трябва и аз да намеря време за миФка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако смогна, ще мина и аз. Вчера измих колата, че беше станала един цвят всичко - джанти, железа, прозорци...само следите на предните чистачки изпъкваха, хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не обещавам, но имам път натам към 14 и ако успея ще мина да ви видя. За мое съжаление ще съм с мръсна кола, надали ще се класирам да я измия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 04/02/2021 at 21:48, PIIIcoppermine написа:

Някой за Неделя? :)

Търсиш някой да те вземе или вече пали Фабията ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабиата я оправихме с Косьо, но баба ми мрънка да ходя на село и за съжаление няма да мога да мина утре, а за следващата среща, няма да имам книжка. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, ID A написа:

Тоест, да нося лечебна кал, да нанесем един тънък слой?

В джоба само !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, ID A написа:

Тоест, да нося лечебна кал, да нанесем един тънък слой?

 

Ивче, 

Да не затъна с Х-са у тая кал, че пропусна бре ?

 

Приятна среща се получи. 

Лафче, бъзици... Както си трябва. 

Имаше и някаква сбирка на "Американски мускули" та и се покефихме и на тях. Бая коли се събраха и то доста добри екземпляри. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.