Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Преди 1 час, Алекси Георгиев написа:

В неделя и аз ще съм в София, но изобщо не знам как ще съм с времето. Иначе с удоволствие ще мина. 

На НИМ или на бенз-а? 

На НИМ ще сме, на бенза няма да ни пуснат толкова хора.

Преди 19 часа, The Best Forman написа:

На колко лета са ?

На една зима и едно лято са. Тази зима им е втора, аз затова се чудя дали да ходя до хижа Боерица с тях тази година , ще се вкарам първо в някакви преспи в Горна баня, ако успея да кача ул. Каменица, ще се престраша и към Боерица, но докато миналата зима ми обясняваха как пътя е непроходен, а аз знаех че ще го мина, сега съм на 50% сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, PIIIcoppermine написа:

На една зима и едно лято са. Тази зима им е втора, аз затова се чудя дали да ходя до хижа Боерица с тях тази година , ще се вкарам първо в някакви преспи в Горна баня, ако успея да кача ул. Каменица, ще се престраша и към Боерица, но докато миналата зима ми обясняваха как пътя е непроходен, а аз знаех че ще го мина, сега съм на 50% сигурен.

Ти пък колко си карал това лято...

Днес качих ето тази уличка в Драгалевци, а после и тази. Естествено в момента хич не изглеждат така, можеш да питаш @PRRако не вярваш. Ходи се пробвай там, а не в преспи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Izolini написа:

Ти пък колко си карал това лято...

Днес качих ето тази уличка в Драгалевци, а после и тази. Естествено в момента хич не изглеждат така, можеш да питаш @PRRако не вярваш. Ходи се пробвай там, а не в преспи.

 

Ми в летния сезон да съм минал 2000км от Април до началото на Август и бащата да е минал още 500км ... Трябва да тествам колата в зимни условия много стабилно, на място безопасно, на което може да се направи обратен, за да съм сигурен че няма да закъсам, знаеш пътя към Боерица от ляво е дере , иначе е също толкова тесен, като тези два , които си показал. Там трактор не може да дойде, а в момента там вали сняг и снежната покривка е стабилна! Искам да съм абсолютно сигурен че гумите са ок, за тези условия. ;)
 

 

преди 30 минути, Mishelle написа:

Този уикенд съм си тук. Предполагам ще успея да дойда.

Добре дошъл! Звънни ми за всеки случай към 13ч , за да ме събудиш , ако спя. Гледам че се заформя хубава зимна среща и не искам да закъснея! :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, PIIIcoppermine написа:

Ми в летния сезон да съм минал 2000км от Април до началото на Август и бащата да е минал още 500км ... 

Утепал си се от....ходене ? Е, така поне ще имаш "гуми" за още 7-8-10-15 години....

Иначе може и аз да намина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, след днешната среща в хубаво време, не ми се сърдете , ако не дойда. Евала на "pepi"и "PRR" Жалко е, но все си мисля че трябва да оставим клуба да умре без мъки... :(

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе ми ангажимент. Съжалявам, че се наложи да пропусна. Следващата със сигурност ще бъде добре посетена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Временцето беше пушка, лафче не е като да нямаше, а и прикотках един колега от грешната вяра (рено) на лафче. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази седмица, неделя, 19.12.2021г., от 14:00ч. при хубаво или лошо време, ще закриваме клубната 2021г. Освен да се видим, на срещата всеки, който е заявил календар(и) ще може да си вземе поръчката.

 

Който няма поръчана бройка, но иска календар, ще може да си вземе. Както всяка година, отново сме отпечатали повече бройки. Подробности за тазгодишното издание, както и снимките, поместени в него, може да видите в темата за Календар 2022 на Шкода клуб България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доста окъснях, че трябваше да отметна малко работа, но се проточи и пристигнах баш когато се "пръсна банкета" така да се каже. Много смотано време, но въпреки всичко, полафихме малко с @ID A, и повечко с @tuningmania и @Mishelle.

Казахме си здрасти с @mRt, @malkiq, @The Best Formanи @Krankenstein, който не бях виждал отдавна.

Момци, радвам се, че сте живи и здрави! Да посрещнете Коледа с хората, които са Ви близо до сърцето! За подаръците...кой, колкото е слушкал :)

Благодарности за календара и адмирации за замесените в направата му!

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бях в другата крайност - дойдоха в началото, но се изнизах прекалено бързо, че много задачки :( А календара е брутален! Браво @Mishelle!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше колкото готина, толкова и студена. Благодаря на всички, които я уважиха, както и на тези, които намериха време да си вземат поръчания календар. Очаквайте откриване на НИМ 2022 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, SunShine написа:

И аз за малко но, календара наистина е много хубав!

 

Една снимка от мен:

 

IMG_20211219_142929.jpg

Съжалявам, че не успях да дойда, още повече след като видях тази машина на времето. За щастие имах удоволствието да карам няколко пъти такава (дори същия цвят), но със сигурност не в такова перфектно състояние като на Момчил. 

Поздрави и още много хиляди безаварийни километри на всички! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Добър вечер. Май аз ше съм първият писал в тая тема за 2022ра.

Предвиждате ли нещо за таз неделя. Гледам пада се трета, та ?

Само питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то даже е много хубаво и даже е крайно време да се раздвижим малко :)

 

ако времето е яко аз лично ще се кача :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се включил, но прогнозата е доста "прохладна" и дъждовна :( Но има време да я сменят де. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, C2H5OH написа:

Че не съм ви виждал от години, та мислех да намина в неделя.

 

Добре дошъл, Мишо! Аз пък нямам спомен от кога не сме се виждали. Може би от когато ходехме на Соколския...

Съжалявам, че не успя да се класираш за Първенец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички именници, аз ще пропусна че ще излизаме със свекито нали е цвете ?, та се надявам следващият път да се класирам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.