Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

Имам отсъствие днес,  но бях възпрепятстван.

Следващият път ще се реванширам!

 

Дайте снимки от мероприятието?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

Честита Баба Марта 

 

Много хубава среща се получи добре си поприказвахме и времето пак така неусетно отлетя в сладкодумните приказки   ;)  .

Имаше и нов колега ,който отскоро е собственик на Фабиа , която си личеше че доста добре е обгрижвана и пазена .

Редактирано от fbi_83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна среща се получи, макар и по - малобройна. На отсъствалите пишем черна точка и ще мислим как да се реваншират следващият път! За другият път се надяваме времето да е по - хубаво и да спретнем една среща на открито, пък може и пикник на полянка, барбекю и т.н. , ако има навити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна среща се получи, макар и по - малобройна. На отсъствалите пишем черна точка и ще мислим как да се реваншират следващият път! За другият път се надяваме времето да е по - хубаво и да спретнем една среща на открито, пък може и пикник на полянка, барбекю и т.н. , ако има навити.

 

:doubleup:    :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес съм рожденик и по обясними причини бях възпрепятстван,но не съм и обещавал да присъствам....така,че за мен няма черна точка нали :)

Другия път съм на линия с новата кола и ще черпя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста колеги с черниточки се събраха та си мисля ,ако черпят дали да дойда без колата на следващата сбирка  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Кога ще се съберем да видим новата бегачка на Самуил ?! Да поцъкаме малко с език... и някои друг лаф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 13-ти неделя мога. Обаче г-н Златев май е на работа тогава, само да не иска да се смени с мене  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм по склонен за 19 или след това ,като дата понеже тогава имам възможност вече да дойда  на събирането . 

 

 

Ако е на 19-ти може и 2 рс-ки да видите.Бяла и черна :)

 

Сами само  ,колко примамливо е това  2 РС -ки    ;)   .

Как да устои човек на такова изкушение .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По Великденските празници може би не е най-добрата идея... Много хора ще са на разходки/гости извън града... В това число и аз (не, че няма да се съберете без мен де ;) ). Не искам да се съобразява някой (и не трябва) с мен, но го имайте предвид. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам(ако е възможно де), понеже почивните дни са много, избора на дата да се оформи като анкета и всеки да нацъка своите възможности. Където се съберат най-много, там да е срещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.