Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

Ее жалко. Че и аз имам мерак да се запозная с някой колега от варна. :) Никой шкодаджия не познавам от тук. smile001 :D

 

Аз съм от Варна колега. s_flag

 

Трябва да се организираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

Организирайте се за едно гости до Бургас другата седмица. smile001

Що пък не. Стига да има желаещи. Аз съм за . :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам само Самуил, и нямам нищо против да се запозная и с други Шкодаджии s_flag . Каква е организацията и има ли програма за Бургас. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам само Самуил, и нямам нищо против да се запозная и с други Шкодаджии s_flag . Каква е организацията и има ли програма за Бургас. Поздрави!

Организация няма.

Трябва само да извозим едни керемиди от къщата на Самуил до моята вила на Галата,после отиваме да пием кола на МОЛ-а. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам само Самуил, и нямам нищо против да се запозная и с други Шкодаджии s_flag . Каква е организацията и има ли програма за Бургас. Поздрави!

Организация няма.

Трябва само да извозим едни керемиди от къщата на Самуил до моята вила на Галата,после отиваме да пием кола на МОЛ-а. smile049

С skoda-та ли ще ги возите ? :mrgreen:Ако ви трябва помощ казвайте.

Ей момчета как ме е яд. Ей сега изядох един фиш до гранд мол. :D Не правете ляв завой на стопа че вардят. Повече няма да поемат този риск. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да с шкодата на Самуил,само трябва едно одеяло за задната седалка,да не му изцапаме тапицерията! smile091

А за фиша......кво да ти кажа,закона си е закон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да с шкодата на Самуил,само трябва едно одеяло за задната седалка,да не му изцапаме тапицерията! smile091

А за фиша......кво да ти кажа,закона си е закон!

Е да бе кво да се напрай...... Ако ви затруднява нещо превоза няма проблем дамахна задните седалки на фелицията да не цапаме на Сами бегачката. Поздрави. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще му е неудобно да ползва друга кола.

Ние сме свикнали с неговата,даже махаме и предната седалка.Есента колко торби с цимент возихме!

Дайте да уговори ме час за срещата ,за да няма недоволни после.

В 17ч. на 17.02 добре ли е?

Тъкмо и ние ще сме свършили с керемидите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и аз ще съм в Добрич,но ще гледам да дойда.

Да я направим направо в 18ч. Гранд МОЛ на паркинга на покрива,а после ще решим къде да седнем. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и аз ще съм в Добрич,но ще гледам да дойда.

Да я направим направо в 18ч. Гранд МОЛ на паркинга на покрива,а после ще решим къде да седнем. s_flag

Аз съм съгласен. А къде беше тоя паркинг ? След газстанцията веднага в дясно ли.?Че не съм от Варна. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и аз ще съм в Добрич,но ще гледам да дойда.

Да я направим направо в 18ч. Гранд МОЛ на паркинга на покрива,а после ще решим къде да седнем. s_flag

Аз съм съгласен. А къде беше тоя паркинг ? След газстанцията веднага в дясно ли.?Че не съм от Варна. :D

Влизаш в подземите паркинги и следваш указателните табели за нива 1,2,3 ... и се качваш на покрива с шкодата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееее, няма да съм в града тогава! ](*,)

Би трябвало да се прибирам по него време, но може би ще стане късно докато се прибера. Еми ще трябва да бързам, ама не обещавам... smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го направите събота може би ще се съберем повече хора. Но това е мое мнение де. Нека да кажат колегите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееее, няма да съм в града тогава! ](*,)

Би трябвало да се прибирам по него време, но може би ще стане късно докато се прибера. Еми ще трябва да бързам, ама не обещавам... smile117

ще успееш!.....нали и ти си с 1.8 20V s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.