Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

Ха, ще се постарая и аз да дойда, че да се похваля с новата клубна октавия! ;) Имах малко отлъчване от "правилната марка", но се поправих. Да видим дали се познавам с някого, че то много години минаха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич да не е, доооста студено си беше... само Боцко се престраши да дойде.

А защо не дойдохте после на срещата в МОЛ-а?

Както обикновено аз и Сами събрахме новите колеги на кратка раздумка в МОЛ-а.Запознахме се ,поприказвахме за коли,турбини ,КЕРЕМИДИ и др. и кой от къде е.

Сами извинявай ,че не си взехме довиждане,но аз излязох за малко до колата ,а после ти си беше тръгнал!

Ето и малък снимков материал:post-3740-138453447177_thumb.jpgpost-3740-138453447231_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавци! Ама не можах да стигна навреме.... smile049

Цецо, май ще трябва да си тунинговам каляската, че не върви нещо.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше как, бях с други хора дошъл. И ме заведоха на БМВ среща... остави, остави, няма такъв смях!!! Дойдоха и двама бразилци с Е36... страшна картинка! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавци! Ама не можах да стигна навреме.... smile049

Цецо, май ще трябва да си тунинговам каляската, че не върви нещо.... ;)

аз те чаках с нетърпение,щях да те карам на магистралата да ги пробваме двете,че моята пък много върви и да разбера аз ли си внушавам. :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавци! Ама не можах да стигна навреме.... smile049

Цецо, май ще трябва да си тунинговам каляската, че не върви нещо.... ;)

аз те чаках с нетърпение,щях да те карам на магистралата да ги пробваме двете,че моята пък много върви и да разбера аз ли си внушавам. :smt032

 

Абе сигурно не си внушаваш, тя нали твоята е състезателна... :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Малко Up smile021

Tази Неделя организация за една среща ? Ще съм във Варна и ще се радвам да се запозная с някои от "Варненската група" . smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко Up smile021

Tази Неделя организация за една среща ? Ще съм във Варна и ще се радвам да се запозная с някои от "Варненската група" . smile027

за съжаление мене ме няма smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

По препорък на новия съфорумец,да вземем да организираме среща някъде по капаните на морето? Биричка му се пиела на момчето! smile001

Казвайте дати,сега поне почивните са в изобилие (и аз даже ще съм тука), а Сами вече се надявам да е "размразил" октавията си от зимен сън smile004 .Поканени са всички студенти ,граничари,художници,доктори и т.н ....вече ги забравих всичките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 + smile159

Рапонги неделя 17 часа ?

Дано само плажа да не е full ,за да има къде да се спира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 + smile159

Рапонги неделя 17 часа ?

Дано само плажа да не е full ,за да има къде да се спира.

За съжаление преди малко ми промениха плановете за тази неделя и предстоящата седмица smile011 ,така че отново без мен smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо,и моята Жена се казва Жасмина и има имен ден,на който по традиция ходим на разходка някъде.....но съм я нарушил заради срещата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, още преди време му бяхме казали: Несериозници не приемаме!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.