Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поръчвам ли Superb ? Поръчах го !!!


Bojanov

Recommended Posts

Някой знае ли относно Болеро аудиото, отвора под самия екран дали е за SD карти както е на навигацията ?

Но при навигацията си има надпис на това място - SD.

Да, за СД-карта е въпреки, че не пише! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 270
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Bojanov

    67

  • pvatanasov1

    19

  • MK_

    15

  • bega4kata

    14

Най-много писали в темата

  • 2 седмици по-късно...

Тъй като има да чакам още 2,5 месеца до доставката, моята съпруга ме изненада с една по-ранна доставка на колата за рожденния ми ден. Вижте снимката за какво говоря.

 

smile152

 

http://picasaweb.google.com/lh/photo/Cc ... directlink

http://picasaweb.google.com/lh/photo/LY ... directlink

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен подарък ! smile126

 

Понеже виждам, че си от Трявна, тази торта е изядена точно там преди 3 дни...

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе! Браво, колега! Случил си на сгодна женица... много малко биха се сетили за подарък на точната тематика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди известно време и аз ходих да тествам в Пловдив същата 160 к.с..

При 160 км/ч оборотите са 3500 ако не ме лъже паметта.

Директно сравнение между А6 2.7 TDI пълно с екстри(последно поколение) и Супърб старо поколение съм правил и А6-то победи с малко.

Новата обаче е по-добра от него.

Единственото, което направо си ненавиждам в Супърб са "металните" апликации... :( просто са ужасни за мен.

 

Нито веднъж не посмя да се запоти стъклото. Само, че бях пуснал потока на въздуха да влиза отвън, а не циркулация ;)

След като ти е Елеганс, нали има Ксенонови?! Те са идеални според мен

 

Това е луксозен автомобил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Няма да сбъркаш с поръчката. Брат ми има Superb лимузина - зелен металик (сбъркал си с цвета) 2.0tdi-cr 170hp Elegance

заедно правихме поръчката през 2009 и помня че цената беше около 75 хил. , но беше с всички екстри. Много се чудих и аз дали да не си купя Superb, но избрах Octavia. След около година и аз може да се сдобия със Superb :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправи си "гаража"-Октавия мк3 още не е излязла :) Ако ще броиш и фейслифтите значи е Октавия 4 :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, озари ме идея ....

 

Дали няма възможност да си взема колата от Чехия и да я докарам на ход?

Някой да го е правил или да е чувал за такъв случай ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, озари ме идея ....

 

Дали няма възможност да си взема колата от Чехия и да я докарам на ход?

Някой да го е правил или да е чувал за такъв случай ?

Почваш да се побъркваш вече, нали? Чакането те изнервя! :D

Пожелавам всекиму подобна тръпка! - Нов автомобил! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Колеги, озари ме идея ....

 

Дали няма възможност да си взема колата от Чехия и да я докарам на ход?

Някой да го е правил или да е чувал за такъв случай ?

Почваш да се побъркваш вече, нали? Чакането те изнервя! :D

Пожелавам всекиму подобна тръпка! - Нов автомобил! smile159

 

Тази тръпка я изпитвам за 7-ми път и всеки следващ е по-зле. Но досега не съм чакал повече от 2 месеца. Този път обаче ще подобря рекорда...

Искаммммм да идва вече.

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тя епопеята си продължава.

Днеска ходих при дилъра и ми каза, че по план на завода ще излезе от производство 26-та седмица на 2010г., което е края на Юни и началото на Юли. После доставка, документи..... абе м.м.та си е...о . А по договор е до 26.06.2010. Напрово съм бесен, ядосан, сърдит, разочарован и всичко останало. smile150 ](*,) :smt0344

 

Има ли някой на който са му забавили колата и какво е решението (обезщетение?)? Аз лично не търся финансофо такова а ще взема тяхната тестова кола докато дойде моята.

 

Айде, ще падне чакане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя епопеята си продължава.

Днеска ходих при дилъра и ми каза, че по план на завода ще излезе от производство 26-та седмица на 2010г., което е края на Юни и началото на Юли. После доставка, документи..... абе м.м.та си е...о . А по договор е до 26.06.2010. Напрово съм бесен, ядосан, сърдит, разочарован и всичко останало. smile150 ](*,) :smt0344

 

Има ли някой на който са му забавили колата и какво е решението (обезщетение?)? Аз лично не търся финансофо такова а ще взема тяхната тестова кола докато дойде моята.

 

Айде, ще падне чакане...

 

Това си е доста неприятно не може ли да те компенсират по някакъв начин това просто е абсурдно! Но все пак чакането със сигурност ще си струва! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Отказахме се от Йети-то. То щеше да е за жената на съдружника ни, но се отказа защото правела само 1000 км. на година и то градско и сега е оборудвана със Смарт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

След забавянето на супърба ми и след заместващия автомобил който успях да си издействам - Октавия 1.9 4х4. Днес ми се обадиха и ме помолиха да им върна колата, защото имали клиент за нея. Съгласих се да им вляза в положение на хорицата, но ще ми докарат до тук (където съм на почивка) друг автомобил с който да ги заменим а именно Супър. Размяната ще стане утре и като го видя какъв ще е Супърб-а ще пиша. Чесно казано от Окавията останах доволен. В смисъл не че е супер мега автомобил, а просто покри и надмина очакванията ми. Браво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че не хлопа никъде по окачване, не дрънкат пластмасите по таблото, вози меко, спира добре, ускорява повече от очакваното, приличен автомобил за парите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.